امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
(2011/10/02, 12:44 PM)yas نوشته است: بله من دارم فردا میرم ولی قبلش باید یه سری اطلاعات بدونم

مثلا یکی میگفت باید کارت بهزیستی داشته باشی تا بهت انتقالی بدن
ولی لازمه اینجا اعلام کنم من نامه از دکترم گرفتم و دکتر توش به لاتین قید کرده ایشون مولتیپل اسکاروزیس دارن و باید به محل نزدیک خانواده منتقل شن بعدشم پرونده پزشکی دارم مشخصه که توش قید شده دیگه این کارت و بهزیستی چه صیغه ایه ؟

تازه من نمیدونم دانشگاه مگه پزشک داره که بفهمه ام اس چیه نمیدونم والله توکل بر خدا میریم یه چیزی میشه
من دوست داشتم انتقالی برا تهران باشه ولی فک کنم خیلی سخت بگیرن دذر نتیجه میگم برا شیراز بنظرتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارت بهزیستی واسه انتقالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :60:

اما در مورد پزشک باید خدمت شما عرض کنم بعله پزشک داره اونم چه کادری سخت گیرتر از کمسیون پزشکی برای دریافت آمپولها confused پوست کله ات رو می کنن می خوان بهت یک چیزی بدن ، پزشک عمومی که نیستن !!!
یک چیزی تو مایه های پزشک قاونی می مونه ولی بهترن اونقدر هم بد نیستن البته smiling
مشکلت رو می برن کمسیون ( اگـــــــــــــــــــــر قرار باشه ببرن کمیسیون !!! ) مطرح میشه مدارک پزشکیت رو بررسی می کنن و بعد هم برات نامه انتقالی/مهمان میدن دیگه مشکلی نیست.
اینم که بگی واسه شیراز خوبه . امیدوارم کارت درست بشه بدون مشکل و راحت همه ی درها به روت باز باشه love28
ثبت نام کردی شیرنی مــــــــــــــا فراموش نشه agreement2
موفق باشی دوست من love51
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : yas , ارزو

پیام های داخل این موضوع
RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - توسط TootFarangi - 2011/10/02, 02:14 PM
کارشناسی ارشد - توسط MMy - 2014/10/12, 02:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط انتقالی شغلی بخاطر ام اس farbodm 5 3,712 2016/02/14, 10:39 PM
آخرین ارسال: hadisss