امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
باید بری پیش رئیس دانشگاهی که اونجا قبول شدی و طبق گفته دوستان مدارکت رو ببری نشون بدی تا بهت نامه انتقالی یا مهمان رو بده ! بعدش بری دانشگاهی که می خواهی بری اونجا واسه ثبت نام اقدام کنی.
البته قبلش برو ببین اصلا دانشجو می گیرن ؟ چون اگر اول همه ی کارهای دانشگاه مبدا رو بکنی بعد بری دانشگاه مقصد ممکنه مشکل ایجاد بشه.
واسه دانشگاه آزاد که دوست جان پرسیدن : خیر شهریه های شهر های مختلف فرق داره ، البته فقط در شهریه متغیر ولی شهریه ثابت یکی هست. مثلا شهریه ثابت من سال 83 ، 160 هزار تومن بود واسه کاردانی نرم افزار که همه جای ایران همین مقدار بود ولی درسهای پایه شهریه اش متفاوت بود مثلا من اینجا واسه کارگاه فلان درس حدود 50 تومن می دادم ولی یکی بود تو دانشگاه آزاد فلان که اصلا براشون کارگاه تشکیل ندادن شهریه هم ازشون نگرفته بودن و روی هم قیمت پرداختیش با من فرق داشت.

یک چیز دیگه هم که هست اینه که دانشگاه آزاد رتبه بندی داره واسه واحد های آموزشی که داره : مثلا شهر کوچیک ، شهر بزرگ و ... که اگر مثلا داخل یک شهر کوچیک باشید ممکنه زودتر درس تون تموم شه .
یکی از اقوام تو یکی از شهرهای شمالی کشور داره درس می خونه ( کاردانی ) چهار ترمه تموم میکنه ولی اگر اینجا قبول میشد مجبور بود 5 ترمه تموم کنه. خلاصه که اینطوری هاست .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : kami

پیام های داخل این موضوع
RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - توسط TootFarangi - 2011/10/01, 11:13 PM
کارشناسی ارشد - توسط MMy - 2014/10/12, 02:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط انتقالی شغلی بخاطر ام اس farbodm 5 3,727 2016/02/14, 10:39 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان