•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس
ياس عزيز من هم انتقالي گرفتم
مدارك پزشكيمو به كميسيون پزشكي دانشگاه دادم و بعد اونا ديدن و تاييدش كردن و بهم انتقالي دائم دادنwink2
من ورامين قبول شده بودم ولي وقتي مدارك پزشكي رو ديدن انتقالي براي تهران دادن تا نزديك خونمون باشم
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : ارزو
براي بيماري هاي خاص نمي خواد ترم اولم بخوني انتقالي سريع مي دن
love28love51
 تشکر شده توسط : melody , ارزو
باید بری پیش رئیس دانشگاهی که اونجا قبول شدی و طبق گفته دوستان مدارکت رو ببری نشون بدی تا بهت نامه انتقالی یا مهمان رو بده ! بعدش بری دانشگاهی که می خواهی بری اونجا واسه ثبت نام اقدام کنی.
البته قبلش برو ببین اصلا دانشجو می گیرن ؟ چون اگر اول همه ی کارهای دانشگاه مبدا رو بکنی بعد بری دانشگاه مقصد ممکنه مشکل ایجاد بشه.
واسه دانشگاه آزاد که دوست جان پرسیدن : خیر شهریه های شهر های مختلف فرق داره ، البته فقط در شهریه متغیر ولی شهریه ثابت یکی هست. مثلا شهریه ثابت من سال 83 ، 160 هزار تومن بود واسه کاردانی نرم افزار که همه جای ایران همین مقدار بود ولی درسهای پایه شهریه اش متفاوت بود مثلا من اینجا واسه کارگاه فلان درس حدود 50 تومن می دادم ولی یکی بود تو دانشگاه آزاد فلان که اصلا براشون کارگاه تشکیل ندادن شهریه هم ازشون نگرفته بودن و روی هم قیمت پرداختیش با من فرق داشت.

یک چیز دیگه هم که هست اینه که دانشگاه آزاد رتبه بندی داره واسه واحد های آموزشی که داره : مثلا شهر کوچیک ، شهر بزرگ و ... که اگر مثلا داخل یک شهر کوچیک باشید ممکنه زودتر درس تون تموم شه .
یکی از اقوام تو یکی از شهرهای شمالی کشور داره درس می خونه ( کاردانی ) چهار ترمه تموم میکنه ولی اگر اینجا قبول میشد مجبور بود 5 ترمه تموم کنه. خلاصه که اینطوری هاست .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : kami
یاسی خانم شما چرا خودتو اذیت میکنی دوست گرامی ؟

پاشو زحمت بکش برو یه سر دانشگاهی که قبول شدی .

اونجا سوالاتو جویا شو .

راجع به شهریه : من در مورد دانشگاه آزاد زیاد اطلاعات در این مورد ندارم .

اما دانشگاهای وابسته به سراسری( فن آوری اطلاعات ) یه مصوبه بهشون ارجا میشه هر سال که باید

داشجوی ورودی هر سال با همون شهریه باشه و نوسان در شهریه بسیار پایینه .( هر درسی با توجه

به نظری عملی تخصصی عمومی بودن و تعداد واحدش مشخص میشه قیمتش. )

اما یه مبالغی بابت همیاریو این چرتو پرتا میگیرن که بستگی به دانشگاه داره.

آزادم باید به همین صورت باشه قانونا .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : TootFarangi
از دانشگاه مبدا اقدام کن با وجود بیماری مهمانی ویا انتقالی راحت تر داده میشه ولی فکر کنم بایدزودتر اقدام کنید چون وقتش میگذرهsmilingsmilingsmiling
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : narges tala
[quote='nasim' pid='120706' dateline='1317496769']
براي بيماري هاي خاص نمي خواد ترم اولم بخوني انتقالي سريع مي دن

[ليلي/quote]
يعني اگه مشكل حركتي نداشته باشيم با مدارك پزشكي انتقالي ميدن؟
(2011/10/02, 01:00 AM)kami نوشته است: یاسی خانم شما چرا خودتو اذیت میکنی دوست گرامی ؟

پاشو زحمت بکش برو یه سر دانشگاهی که قبول شدی .

اونجا سوالاتو جویا شو .

راجع به شهریه : من در مورد دانشگاه آزاد زیاد اطلاعات در این مورد ندارم .

اما دانشگاهای وابسته به سراسری( فن آوری اطلاعات ) یه مصوبه بهشون ارجا میشه هر سال که باید

داشجوی ورودی هر سال با همون شهریه باشه و نوسان در شهریه بسیار پایینه .( هر درسی با توجه

به نظری عملی تخصصی عمومی بودن و تعداد واحدش مشخص میشه قیمتش. )

اما یه مبالغی بابت همیاریو این چرتو پرتا میگیرن که بستگی به دانشگاه داره.

آزادم باید به همین صورت باشه قانونا .

قانونی بله ولی عمو جاسم یک طور دیگه برداشت کرده smiling

(2011/10/02, 10:54 AM)ليلي نوشته است: يعني اگه مشكل حركتي نداشته باشيم با مدارك پزشكي انتقالي ميدن؟

چیکار به مشکل حرکتی دارن ؟ شما پرونده ات رو ببری بهت تخفیف هم میدن دیگه چه بشه به جابجایی . البته بسته به رئیس دانشگاه داره ، گاهی می بینید بدجنسی می کنن و ...
 تشکر شده توسط : leili , ارزو
بله من دارم فردا میرم ولی قبلش باید یه سری اطلاعات بدونم

مثلا یکی میگفت باید کارت بهزیستی داشته باشی تا بهت انتقالی بدن
ولی لازمه اینجا اعلام کنم من نامه از دکترم گرفتم و دکتر توش به لاتین قید کرده ایشون مولتیپل اسکاروزیس دارن و باید به محل نزدیک خانواده منتقل شن بعدشم پرونده پزشکی دارم مشخصه که توش قید شده دیگه این کارت و بهزیستی چه صیغه ایه ؟

تازه من نمیدونم دانشگاه مگه پزشک داره که بفهمه ام اس چیه نمیدونم والله توکل بر خدا میریم یه چیزی میشه
من دوست داشتم انتقالی برا تهران باشه ولی فک کنم خیلی سخت بگیرن دذر نتیجه میگم برا شیراز بنظرتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : ارزو
(2011/10/02, 12:44 PM)yas نوشته است: بله من دارم فردا میرم ولی قبلش باید یه سری اطلاعات بدونم

مثلا یکی میگفت باید کارت بهزیستی داشته باشی تا بهت انتقالی بدن
ولی لازمه اینجا اعلام کنم من نامه از دکترم گرفتم و دکتر توش به لاتین قید کرده ایشون مولتیپل اسکاروزیس دارن و باید به محل نزدیک خانواده منتقل شن بعدشم پرونده پزشکی دارم مشخصه که توش قید شده دیگه این کارت و بهزیستی چه صیغه ایه ؟

تازه من نمیدونم دانشگاه مگه پزشک داره که بفهمه ام اس چیه نمیدونم والله توکل بر خدا میریم یه چیزی میشه
من دوست داشتم انتقالی برا تهران باشه ولی فک کنم خیلی سخت بگیرن دذر نتیجه میگم برا شیراز بنظرتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارت بهزیستی واسه انتقالی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :60:

اما در مورد پزشک باید خدمت شما عرض کنم بعله پزشک داره اونم چه کادری سخت گیرتر از کمسیون پزشکی برای دریافت آمپولها confused پوست کله ات رو می کنن می خوان بهت یک چیزی بدن ، پزشک عمومی که نیستن !!!
یک چیزی تو مایه های پزشک قاونی می مونه ولی بهترن اونقدر هم بد نیستن البته smiling
مشکلت رو می برن کمسیون ( اگـــــــــــــــــــــر قرار باشه ببرن کمیسیون !!! ) مطرح میشه مدارک پزشکیت رو بررسی می کنن و بعد هم برات نامه انتقالی/مهمان میدن دیگه مشکلی نیست.
اینم که بگی واسه شیراز خوبه . امیدوارم کارت درست بشه بدون مشکل و راحت همه ی درها به روت باز باشه love28
ثبت نام کردی شیرنی مــــــــــــــا فراموش نشه agreement2
موفق باشی دوست من love51
 تشکر شده توسط : yas , ارزو
دانشگاه های سراسری برای مقطع فوق هم انتقالی میدن؟
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرایط انتقالی شغلی بخاطر ام اس farbodm 5 3,646 2016/02/14, 10:39 PM