• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه موقع ودرچه فواصلی ام آرآی لازم میشه ؟
سلام دوستان . هر از گاهی یکی از دوستان می گفت ام آر آی داره . می خوام ببینم دکتربعد از همون باراول که برای تشخیص بیماری ، ام آر آی مینویسه، دیگه چه موقعی اون رو لازم میدونه ؟ باید حمله ای صورت گرفته باشه یا نه هر از گاهی مینویسه؟
یه سوال دیگه این که امروزاحساس کرختی در نیمه راستم وبیشتر درچشم و پیشانی دارم . این حمله هست یانه ؟
صبح که دکتر نیست یا من سراغ ندارم عصر اگه برم مینویسه ؟چون میخوام قبل از نسخه داشتن وقت ام آر آی بگیرم ! Wink
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
دوتا منطق متفاوت دارن
یه عده میگن بعد از تشخیص دیگه جا و مکان و تغییر پلاک تاثیری نداره
یه عده دیگه هم میگن با کنترل پلاک میشه تقریبا رفتار بیماری رو پیش بینی کرد !
دکتر معالج من از دسته اوله ! دکتر روانپزشکم از دسته دوم !
حالا اون دیگه به دکترت مربوطه !
اما من خودم ثابت کردم که جا و مکان و اندازه پلاک با نوع و زمان و شدت حمله هیچ ربطی به هم ندارن !
مثلا من 3 تا پلاک به اندازه لوبیا ( 4 برابر اندازه معمول ) تو مخچه دارم
اما هیچ مشکل تعادلی هم ندارم ! یا 2 تا رو ریشه مغز دارم اما هیچ کدوم تا الان حمله نداشتن !
ام ار ای هم معمولا همون یه بار با کنتراست که بدی دیگه نمیخوان ازت ولی تو بیمه برای هر سال یه دونشو برات گذاشته و قبول میکنه ازت (یعنی حق بیمه بهت تعلق میگیره )
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : successful , sina25
دكتر من اعتقاد داره هر 2 سال يكبار بايد ام ار اي گرفته بشه. حالا چه حمله داشته باشي چه نه

موقع حمله هم فقط نشون ميده كه يا پلاك جديدي تشكيل شده يا پلاك هاي موجود فعال شدند
انگار آمپول بی حسی دندون پزشکی زده باشن با این تفاوت که خود بی حسی نیست فقط احساسشه چون حرکتها طبیعیه.
به نظرتون حمله هس یا نه ؟من که بی دفاعم� Sad
بدون هیچ نسخه ای وقت ام آر آی گرفتم به دروغ گفتم هم مغزه هم گردن! گفت با تزریق یا بی تزریق ؟گفتم� نمیدونم !
آخه فکر کردم وقت نمیدن واسه همین امروز ولی وقت داد اونم عصر که هنوز دکتر نرفتم !!! Smile Smile
والاه من خودم بیخیالش شدم
میدونین چرا
وقتی دکترم گفت باید دوره پنج سالت تموم بشه در هر صورت منم دیگه نمیرم تا نزدیک به پنج سال
برا همین فعلا نرفتم
اخه اون دو سال اول چند بار رفتم ام ار ای که کنترل شده بود بیماریم

ولی خب برا چکاپ معمولا هر مدتی باید ام ار ای گرفت �:Smile

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
(2009/12/29, 10:43 AM)behshid نوشته است: انگار آمپول بی حسی دندون پزشکی زده باشن با این تفاوت که خود بی حسی نیست فقط احساسشه چون حرکتها طبیعیه.
به نظرتون حمله هس یا نه ؟من که بی دفاعم� Sad
بدون هیچ نسخه ای وقت ام آر آی گرفتم به دروغ گفتم هم مغزه هم گردن! گفت با تزریق یا بی تزریق ؟گفتم� نمیدونم !
آخه فکر کردم وقت نمیدن واسه همین امروز ولی وقت داد اونم عصر که هنوز دکتر نرفتم !!! Smile Smile
منم همینجوری میشم معمولا
یعنی میشدم ! الان 2 سال حمله نداشتم
این طبیعیه و تو الان تو حمله ای
به مرور خوب میشه نگران نباش بعدم ام آر آی وقت و میده ! اما این نسخه اگه نباشه کاری نمیکنن� !
برو یه متخصص نسخه بگیر در ضمن بهتره که با کنتراست ( تزریق) بگیری
چون آخرش که باید بدی ! اولش بده
رد ضمن احتمالا تا دنبالچت و میده دکترت دلت و خوش نکن به گردن� Smile
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
فقط دكترت و ام آر آي ميتونه يه حمله رو تاييد كنه اينقدر دنبال دكتر بازي نباشين . [تصویر:  shake.gif]
به نظر من حمله نيست . من 2 ساله اينجوريم . تازه تحت كنترل 60 تا پزشكم .[تصویر:  hot.gif]
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
یعنی دو ساله مرتب این جوری هستی ؟ خوب با این حساب نمیتونسته همش حمله پشت حمله باشه که !!
یعنی ممکنه به خاطر فشار عصبی باشه ؟ این روزا که این طبیعیه ! خدا باعث این بدبختیا رو... :-\ :-[ :-X
اصلا معنی حمله رو هم بالاخره نفهمیدیم !دفعه پیش تقریبا همین طور بود که دنبالش بستری و تشخیص و .... بود. حالا بعد از� 9یا 10 ماه دوباره ... Sad
بهشيد جان سال 86 كه دكتر بيماري من رو تشخيص داد به فاصله يك ماه دو بار ام ار اي
برام نوشت بار اول بدون تزريق بود بار دوم هم با تزريق بود هم بي تزريق.
بعد ديگه ام ار اي نداد تا امسال يعني بعد از دوسال.
اما بهشيد عزيزم در مورد صورتت بايد بگم كه منم پارسال اينجوري شده بودم خيلي حالت بديه
ولي دكترم اعتقاد داشت كه اين يه حمله جديد نيست سه تا آمپول بهم داد خوب شدم. ولي بهترين
كار اينه كه عزيزم شما پيش دكترت بري بذار اون خودش برات ام اي اي بنويسه. :-* :-* :-*
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
ناهید جون محکم باش..فوقشم حمله باشه
من تو این 7 الی 8 سال Smileفقط دو بار رفتم ام آر آی Sad
اونم زورییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :-* :-* :-* :-* :-*
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...