امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلال در لود سایت
من خیلی صفحهام 1هفتس دیر باز میشه
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
فرناز جان مشکل از اینترنت هست .
یک هفته بیشتره که اینترنت کل کشور دچار مشکل شده
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
یک مشکل فنی دارم من confused
من هر دونه صفحه را خواستم باز کنم همش اینو بهم میده :
بسم الله الرحمن الرحیم

با استناد به قانون جرايم رايانه ای
دسترسۍ به تارنماۍ فراخوانده شده امكان پذير نمۍ باشد.

رسیدگی به گزارشات و شکایات: filter@dci.ir
پیوندها :: WWW.PEYVANDHA.IR :: پیوندها

smiling ، البته با رفرش کردن مشکل حل میشه ولی حوصلم رو سر برد دیگه همش من هر صفحه ای رو دو بار باید باز کنم نمی دونم چرا همچینه ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/10/21, 10:09 PM)Milo نوشته است: یک مشکل فنی دارم من confused
من هر دونه صفحه را خواستم باز کنم همش اینو بهم میده :
بسم الله الرحمن الرحیم

با استناد به قانون جرايم رايانه ای
دسترسۍ به تارنماۍ فراخوانده شده امكان پذير نمۍ باشد.

رسیدگی به گزارشات و شکایات: filter@dci.ir
پیوندها :: WWW.PEYVANDHA.IR :: پیوندها

منم این مشکل را دارم !!! دلم میخاد کیبورد را توی سره مانیتورم خرد کنم !!!!angry3angry3angry3angry3

وای چقدر خشن شدم !!!!!!laughing3laughing3laughing3

امشب اکثر صفحات را که باز میکردم صفحه ی بسم الله . . . . . بودconfused2confused2confused2

این اولین باره برای من !!!! چرا این طوری میشه !! اخه چه شباهتی بین ادرس یا محتوای صفحات سایت با صفحات فیلتر شده وجود داره ؟؟؟؟angry2angry2angry2

اقای دکتر مهندس حمید جان !!!! یه کاری صورت بدید !!!! نکنه چهار روزه دیگه سایت از کف باز نشه ؟؟؟ بگن خودتون نگفتید ما هم یه صفحه یه صفحه اومدیم جلو تا کل سایتو بستیم !!!!laughing3laughing3laughing3laughing3
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

این مورد همون طور که میدونید به سایت مربوط نمیباشد
ولی حتما پیگیر میشیم
البته بسته شدن سایت تقریبا غیرممکن هست ، تنها احتمال مشکل نرم افزاری در سیستم مخابرات هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Ali 324 , Saina , TootFarangi
(2011/10/21, 11:14 PM)hamid نوشته است: این مورد همون طور که میدونید به سایت مربوط نمیباشد
ولی حتما پیگیر میشیم
البته بسته شدن سایت تقریبا غیرممکن هست ، تنها احتمال مشکل نرم افزاری در سیستم مخابرات هست

تصدیق شد .
واسه جاهای دیگه هم امتحان شد همینطوری از اینا آمد .
به نظرم اون سری که نت پاشید به هم بعدش اوکی شد اینطوری قاط زد همش ریخت به هم هیش بعید نیس اف بی رو هم بشه بی چیز بشکن باز کردش با این حساب laughing3laughing3laughing3laughing3

فقط یک چیزی کشف کردم که وقتی رو لینک ها کلیک می کنم مشکلی نداره و فقط در صورتی این صفحه آقای چیز میاد که میزارم اتوماتیک منتقل بشه به صفحه مقصد confused2 البته این کشف فقط واسه همین سایته واسه جاهای دیگه نیس agreement2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/10/21, 10:27 PM)Ali 324 نوشته است: منم این مشکل را دارم !!! دلم میخاد کیبورد را توی سره مانیتورم خرد کنم !!!!angry3angry3angry3angry3

وای چقدر خشن شدم !!!!!!laughing3laughing3laughing3

امشب اکثر صفحات را که باز میکردم صفحه ی بسم الله . . . . . بودconfused2confused2confused2

این اولین باره برای من !!!! چرا این طوری میشه !! اخه چه شباهتی بین ادرس یا محتوای صفحات سایت با صفحات مسدود شده وجود داره ؟؟؟؟angry2angry2angry2

اقای دکتر مهندس حمید جان !!!! یه کاری صورت بدید !!!! نکنه چهار روزه دیگه سایت از کف باز نشه ؟؟؟ بگن خودتون نگفتید ما هم یه صفحه یه صفحه اومدیم جلو تا کل سایتو بستیم !!!!laughing3laughing3laughing3laughing3
.............................................................................................................
دقیقاً منم همین مشکلو امروز دارم agreement2هرصفحه ایو که میخوام باز کنم بنا بر جرایم رایانه ای بسته شده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : blue sky , sadaf
[quote='hamid' pid='123841' dateline='1318096580']
سما جان نمیدونم در جریان مشکلات چت روم بودی یا نه !
ولی مشکلات و رعایت نکردن خیلی از موارد از جانب بعضی دوستان کم لطفمون باعث شد که چت به مدتی بسته باشه
در تلاشیم تا برای چت سیستمی پیاده سازی کنیم که بشه مطابق قوانین سایت در اون نظارت داشت

تو این مدت هم شما و سایر دوستان که استفاده ویژه ای از چت روم دارید گفت و گو اعضای سایت رو مزین کنید که ماهم بتونیم گاهی باهاتون هم صحبت بشیم

[leili/quote]
سلام آقا حميد
ببخشيد ميدونم تو اين انجمن كاراي خيلي مهمتري از چت روم هست و دوستان دلسوزانه فعاليت ميكنن.ولي خب يه وقتايي دلت ميخواد با دوستات حرف بزني و براي ارسال پيامت و رسيدن جواب دوستات موهات مثل دندونات سفيد نشهangry3(اتفاقي كه تو گفتگوي اعضا ميوفته)اگه قرار به بازگشاييه چت روم نيست بگين من طاقت شنيدنشو دارمconfusedlaughing3 بهتر از اينه كه هنوز ناباورانه بازش ميكنم.راستي ميشه مثل بعضي از سايتا صفحه چت روم رو صفحه اصلي باز شه كه مشكل نظارتي نداشته باشه.ممنون

تشکر شده توسط : sama , naser_m , ساغر
من هم موافقم

لااقل یک ساعت خاص مثلا 10 تا 11 یا 9 تا 10 چت را باز کنید

اصلا نمیشه در تایبیک گفتگوی اعضا صحبت کرد اینقدر باید از این تایبیک خارج بشم دوباره وارد بشم که از خیرش میگذرم

خواهشا یک فکری به حاله این چت بکنید
sadsadsadsadsadsadrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : leili , naser_m , ساغر
سلام یک هفته بیشتره برای لود و ورودبه سایت مشکل وجود داره؛برای هر ورود ده بار باید امتحان کرد تا به نتیجه رسید
تازه بعداز ورودم که صفحات وانجمنها مشکل بعدی است.برای هر ورود زمان زیادی را باید منتظر ماند بعد با خطا مواجه شد ودر ارسالها به همچنین و......
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خطاب مدیران سایت s.omid 38 16,875 2020/07/15, 12:04 PM
آخرین ارسال: هليا
  مشکل در استفاده از سایت MFhealth 162 89,972 2018/07/14, 10:14 PM
آخرین ارسال: hadisss
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,159 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  دلیل بسته بودن چند روزه سایت ... !!! ؟؟؟ Sina 157 79,222 2013/07/27, 11:14 AM
آخرین ارسال: nahid
  قالب جدید سایت hamid 148 75,391 2012/07/17, 07:40 PM