•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام آر آی تزریقی
سلام من جوابمو گرفتم بردم نشون دادم.گفت سالمی.ام ار ای با تزریق و بدون تزریق،گفتم پس این علایمای زیاد بخاطر چیه؟؟گفت هر چی هست ام اس نیست.گفتم لازم نیست از نخاع هم ام ار ای بگیرم گفته نه اگه بود نشون میداد همینجا.حالا به نظرتون ال پی بدم؟! برم دکتر دیگه ای یا نه ؟! فقط یه قرص داد به نام اسنترا50 داد.
 تشکر شده توسط : silent
خداروشكر؛ دوست عزيز دكتر ام ار آيت رو ديده.نظرش رو داده. بعد انتظار دارى ما كه دكتر هم نيستيم، بدون ديدن ام آر آى چى بگيم؟
اگه به دكترت اعتماد ندارى برو دكتر ديگه. ما چى بگيم آخه!
 تشکر شده توسط : silent , majid1 , hadisss , آنا
خیلی خوبه که ساراخانوم
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
ممنونم مرسی خدارو شکر میکنم در همه حالت.انشا... که با قرصا خوب بشم 305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , آنا
سلام بچه هاام ار ای گردن با نخاع فرق داره؟
لطفا تاپیک مربوط رو جست و جو کنید و در اون بنویسید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , hadisss
سلام من یه سوال دارم میخواستم از کسایی که تجربه داشتن ویا اطلاع دارن از این سوالم راهنماییم کنن واون اینه که من میخوام ام آر ای رنگی بدم ودارم به پسرم شیر میدم میخواستم بپرسم ایا تزریق اون ماده واسه پسرم که شیر میخوره بد نیست یا چند ساعت باید بهش شیر ندم اخه دکتر کودکان میگفت 6،ساعت ولی تواینترنت که نگاه کردم نوشته بود48ساعتSadSad حالا موندم چیکار کنم خیلی واسه پسرم نگرانم که تزریق روش تاثیر بزاره اگه کسی از این موضوع اطلاعی داره راهنماییم کنه ممنون میشم
 تشکر شده توسط : آنا
دوست عزیز تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق نباید به فرزندتون شیر بدید.
بی بهانه بخندیم .....
این آنژیوکت که میگید چیه دوستان؟؟؟
من با تزریق انجام دادم ولی مثل خون گرفتن ساده بود!!!
فقط ی چیز جالب به نظرم چشم چپم که ی مدت بود تقریبا سوش کم شده بود بهتر شد حتی ی درد خفیفم داشت که دیگه نداره Unknown
(2017/04/17, 08:05 PM)samiramiss نوشته است: این آنژیوکت که میگید چیه دوستان؟؟؟
من با تزریق انجام دادم ولی مثل خون گرفتن ساده بود!!!
فقط ی چیز جالب به نظرم چشم چپم که ی مدت بود تقریبا سوش کم شده بود بهتر شد حتی ی درد خفیفم داشت که دیگه نداره Unknown
همون برانوله که توی بیمارستانها برای تزریق سرم و ... استفاده میشه. در واقع بعضی از مراکز ام آر آی قبل از وارد شدن به اون تونل این برانول رو وارد دست میکنند
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : آنا , samiramiss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی