•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید
ااااااااااااااااااا من اگر عروسی نرم دق می کنم که laughing3 تازه میرم عروسی اگر قر ندم که میمیرم که party0048.gifparty0048.gif ولی بعدش دیگه جون ندارم شام بخورم laughing3laughing3agreement2agreement2
با دوستام هم که من اونا رو زور می کنم بیایید بریم کـــــــــــــــــــــوه نمیان sad2 خودمم هم تنها حال نمیده ولی خوب خیلی خوبه که می دونن همه من مشکل دارم چون خیلی وقتا به قول دوست جان خیلی کارها رو نمی تونن انجام بدن ولی من انجام می دم حتی یک ورزش ساده .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Aynaz , mrz81 , Prime , Hasty , sooorooosh
من عاشق معاشرت های خوب وسازنده هستم. سیاست کلیم در مورد ام اس اینه که تا مجبور نباشم به کسی نمی گم.
ورفتارم آنقدر عادیه که مثل یک فرد بدون کوچکترین مشکل سلامتی رفتار وزندگی می کنم.
wink2
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : Aynaz , mrz81 , Prime , Ali 324 , Hasty , Liya , sooorooosh
تا میتونید مهمونی برید و اینور اونور.عالیه.فعالیتهای اجتماعی خیلی خوبه ولی
 تشکر شده توسط : Hasty
من مهمونی رفتن و بقیه فعالیت هام با قبل از اینکه ام اس جزئی از زندگیم بشه هیییییییییییییییییچ فرقی نکرده!!!
اصلأ به غیر از افراد خاصی که یه جورایی حس میکنم دونستن این موضوع حقشونه کسی چیزی نمی دونه!!!
به نظر من تا ضرورتی نداشته باشه آدم بهتره به کسی نگه چون واقعأ واقعأ ماها فرقی با بقیه نداریم
یه بیماری واگیردار هم که نداریم که خودمونو قرنطینه کنیم
والا فعالیت بچه های ام اسی از بقیه خیلی خیلی بیشتره

ما هم باهوش تریم هم فعالتر هم مهربون تر هم اینکه نسبت به خیلی از کسایی که راست راست علاف میچرخن و نمی دوننن چرا زندن قدر همه ی لحظاتمونو میدونیم
پس نتیجه میگیریم بیشتر از بقیه باید از زندگیمون لذت ببریمhappy0064.gif

بزن دست قشنگ رو به افتخار خودمونhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : Prime , Ali 324 , Saina , najva , successful , liliyam , Hasty , Matilat , roshanak.z , edarzi , شیرین , sami , Liya , paeazan
منهم فعالیت هام با قبل فرقی نکرده درهمونجاهایی که قبل از بیماری شرکت می کردم یاحتی بیشتر حضور پیدا می کنم اما دوستان قبول کنیم ام اس یکسری محدودیت هایی را برای انسان بوجود میاره که بایدباهاش کنار اومد وراه رسیدن به هدف وقله زندگی راکمی تغییر داد ولی هیچ وقت نباید از تلاش خسته شدومغلوب بیماری شدکه بزرگترین ضربه است.confused2confused2undecided2angry3angry3sadولی اگر بیماری فرد باعوارض جسمی-حرکتی زیاد همراه باشد امکان دارد برای بدست آوردن یه محیط شاد وآرام که بتواند نیازهای روحی-روانی اورا تامین کندicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinاحتیاج به تلاش داشته باشدبدلیل سطح فرهنگ پایین افرادجامعه:60::60::60::60:confused2confused2confused2وعدم آگاهی از این بیماریangry2angry2angry2اماباتمام این اوضاع واحوال با حضورتان در مهمانیهاونشان دادن تواناییهایتان می توانید به همه خودتان راثابت کنیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinکم کم هم برای بقیه عادی میشهWinkWinkWinkWinklove51love51love51icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Prime , Hasty , najva
زود خسته میشم و دست وپام ورم میکنه تازه اینقدر حرف میزنم و گوش میدم
محاله سر درد دو روزه نگیرم.Dodgy
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
 تشکر شده توسط : Prime , Hasty
چرا نرم؟
مگه من چمه؟
خوب قبول دارم یکم و اونم شاید از یکم بیشتر خل و چل هستم اما زنده هستم و زندگی میکنم
پس دلیلی بر نرفتن ندارم
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : Prime , Hasty , رنگین کمان , farkhonde , roya-n
راست میگن بچه ها مگه ما چه مونه که نریم؟؟؟ بیماریمون که واگیر دار نیست که !!!
شاید این چند وقته که کارم زیاد شده کمتر بیرون رفته باشم ولی من دائم با دوستام بیرون بودم تازه هیچ کدوم شون نمی دونن من ام اس دارم !!
خدا به ما تلنگری زده تا از زندگی مون بهتر استفاده کنیم و قدر لحظه لحظه ش را بدونیم تا مثل بعضی از مردم روزه مره زندگی نکنیم و روزمره و بی تفاوت بمیریم !!!
خداییش نسبت به لحظه لحظه ی زندگیم بعد از ام اس حساس ترم و بخاطر همین بیشتر موفق بودم!!
تا می تونید مهمونی برید و لذت ببرید از لحظاتتون (البته جاهای بد نههههه حسن)N_aggressive (35)N_aggressive (35)icon_questionicon_question
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : successful , zenith , Saina , Hasty , رنگین کمان , sooorooosh , paeazan

من تا جائی مجبور نباشم نمیرم . مراسم عزا که اصلا نمیرم عروسیا چون مجبورم میرم مهمونیا بعضی هاشونو

میرم و بعضی هاشونو نمیرم چون از نگاه های سوالی و دلسوزانه شون خوشم نمیاد تو خونه راحتترم :Smile
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : Hasty , Ali 324
نه من نمیرم اول بیماریم میرفتم اما الان نه ماهی یک بار با مکافات میرم دکتر حتی خونه خواهرمم نمی رم ای بابا تنها بودنم عالمی داره البته بیشترش برای اینکه نمی تونم راه برم برام سخته به به خاطر همین گوشه گیر شدم یه کمی هم به خاطر نگاه مردم دلسوزی میکنن به عبارتی ترحم می کنن
 تشکر شده توسط : Hasty , Ali 324

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,390 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,252 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
  با 4 قدم اعتماد به نفس تان را تقویت کنید نازلی 4 4,474 2013/08/28, 02:50 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان