•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013)
[QUOTE='melody' pid='110438' dateline='1315418175']

جدي؟ پس چرا دكتر من تاييدش كرد confused2 و گفت بدنت بايد بهش عادت كنه
بچه ها حالا چيكار كنم به نظرتون؟ confused2[/QUOTE
به نظر من اگه به دکترت اعتماد داری و فکر می کنی که دکتر خوبیه هرچی اون می گه رو گوش بده از صحبتهایی هم که اینجا می شه فقط به عنوان اطلاعات و آگاهی بیشتر استفاده کن نه به عنوان راهکار عملی. به امید روزی که دوره استفاده دارویی برای همه به اتمام برسه همینطور شما. من منتظرم که تعداد کسانی که پروفایلشون مثل خودم پر شده جای استفاده از داروی مورد مصرف خالی باشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : melody , نسیبه
به نظر من میتونی پیش چندتا متخصص دیگه ویزیت بشی ونظرشونو بپرسی
و در نهایت خودت تصمیم بگیری
اینجوری که میگی باید خیلی اذیت شده باشیrolleyes
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : melody

.jpg   DSC00019.jpg (اندازه: 323.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 161)

.jpg   DSC00015.jpg (اندازه: 352.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 92)

.jpg   DSC00014.jpg (اندازه: 326.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 89)

.jpg   DSC00016.jpg (اندازه: 294.77 KB / تعداد دفعات دریافت: 80)

.jpg   DSC00017.jpg (اندازه: 310.1 KB / تعداد دفعات دریافت: 89)

angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
 تشکر شده توسط : warrior , shokolat , najva , earth , سـاناز , نازلی , hamid , Prime , Narges , fireboud , TootFarangi , nahid , ELI , MFhealth , successful , yas , neghar , zenith , parvaneh , Saina , maedeh , Mahdieh , nazanin , nead , zabih , مولتی ام اس , ساغر , rad007 , naz.gigili , Hasty , Ali 324 , hamid t , goli61 , SSA , Matilat , Farzane , بابک57 , yummy , coffeedot , farkhonde , سمیه , # پریسا # , kia , DavidBili , ghaside , mehdernet2 , spring , عمومهربان , maede , roozbeh_1 , 1359 , hilda , kaveh_plus , زهرا59 , mahdiye1989 , kohedard , hana bakideh , elham 66
وااااااااااااااااااااای چه سخت معلومه تزریقش مثل امپولای الان نیست چرا انقدر قدیمی هستیم ما جماعت؟سختهههههههههههههههههههconfusedShy
من376 تومن خریدم همون بتافرون رو می ارزه به زحمتش که کمتره
اما دوستای گلم با پیگیریهاشون موفق شدن همون قیمت برگرده سرجاش مرسی دوست جونااااااااااااااااShyShyShyShyShy
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : melody , neda sedaghat , naz.gigili , ساغر , nooresefid333 , DavidBili , roozbeh_1 , kohedard
منم دیشب پیش دکترم بودم و ازشون پرسیدم ولی تایید نکردن
و گفت تا جایی که ممکنه جارجیشو استفاده کن
icon_cry
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : melody
مهشید جان به نظر من ضرر نداره با یه دکتر دیگه هم مشورت کنی .
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
(2011/09/08, 06:15 PM)melody نوشته است: بچه ها يعني دكترم بده؟
عوضش كنم؟confused2

این دارو از آزمایش گاه های بزرگ دنیا مجوز داره!
دلیلی نداره نگران باشید. در ثانی این دارو ها معمولا مواد اولیه شون از خارج تهیه میشه و در ایران بسته بندی میشن زیاد تفاوتی ندارند.
اگر احساس بدی به درمان و دارو داشته باشید و به دکترتون اعتماد نداشته باشید اون طور که باید بهبودی حاصل نمیشود.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : melody , hamed , Ali 324 , SSA , نازی ی
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی گفتن به من که مثل پینیسیلینــــــــــــــــــــه خاک به سرررررررررررررم confused این الآن سوزنش چقدره اندازه اش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شبیه این سورنگ های سر آبی می مونه که واسه تزریق های عضلانی ازش استفاده می کنن کــــــــــــــه sad وای وای وای خدااااااااا sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : melody , naz.gigili , Hasty , Yanis , DavidBili
(2011/09/09, 04:08 PM)nahid نوشته است: چرا انقد تعجب میکنید از عکسش ؟ چیه مگه؟ confused2confused
سرنگش همون سرنگای معمولیه که مثلا برای آمپولای ویتامین و معمولی استفاده میشه دیگه !!
من که سینووکس رو دیدم از این تعجب نمیکنم. مگه سرنگای شما چقده؟ confusedconfused2
ولی این یه سرسوزن داره مگه ؟ سینووکس دوتا سرسوزن داره ،اونی که بلند و باریکتره برای ریختن آب مقطر و کشیدن حلال و اونی که کوتاهتر و ضخیم ترهsad2برای تزریق sad

سورنگش واسه ما اندازه نصف بند انگشته به باریکی موی سر این سورنگش واسه تزریقه عضلانیه نمی دونم با چه عقلی اینو گذاشتن تو بسته بندی confused IQ هستن اینا بابا ...
من که عمرا ایرانی بگیرم دیگه angry2

واسه بتافرون داخل بسته اش یک سرسوزن داره به تمیزیــــــــــــــــــــــــــــی چون آب مقترش داخل سورنگ هست خودش نیاز نیست بکشی داخل .

تازه یک چیز دیگه هم که داره اینه که چرا سورنگه 2 گذاشتن آخه ؟ نمی تونستن از سورنگ های انسولین اسفاده کنن ؟ آخه دارو همش یک سی سی هست چرا سورنگه 2 دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : melody , zenith , parvaneh , Aynaz , naz.gigili , Matilat , ساغر , kohedard
من نمی دونم ما ایرانیا کی می خواییم بسته بندی و ... یاد بگیریم. آخه مگه اینا دارو های خارجی ندیدن. چرا فکر می کنن ظاهر کار چیز مهمی نیست. همین که یه داروی ام اس ساختن ذوق زدن و تموم . دیگه به شکل وجنس تجهیزات توجه نمی کنن. چرا فکر نمی کنن آمپولی که قراره مرتب تزریق بشه باید سر سوزن و سرنگی با کیفیت خوب داشته باشه. نمی شه انتقادات رو به شرکت سازنده ارسال کنیم تا یه ذره کیفیت محصولشون رو ارتقا بدن.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : naz.gigili , نازی 1368

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...