•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيفرون به جاي بتا فرون ؟ (بحث های 2011 - 2013)
[size=small]

الان دیگه سرنگش مثل قبل نیست من بعد 9 سال تزریق بتافرون این ماه دومه که دارم زیفرون استفاده می کنم الان سرنگش مثل سرنگ بتافرونه آداپتور هم برای آماده سازی تزریق داره . ایرادش اینه که دستگاه برا تزریق نداره و باید به صورت دستی تزریق بشه اونم برام سخت اون جوری نیست آخه 2 سال اول بتافرون رو هم بدون دستگاه و دستی تزریق می کردم.

(2011/09/07, 04:32 PM)melody نوشته است: سلام به همه دوستاي گلم icon_question
يك هفته پيش مثل هميشه رفتم پيش دكترم تا جواب ازمايشات خونم رو ببينه خوشبختانه همه چيز خوب بود اما بهم گفت كه از اين به بعد بايد به جاي بتافرون از زيفرون استفاده كنم
ازش پرسيدم خب چرا همين بتافرون رو نزنم و دكترم گفت كه بدنم بايد به زيفرون عادت كنه چون شايد بتافرون ديگه گير نياد يا قيمتش بيشتر بشه confused
به ناچار و به حرف دكترم كه بدنم بايد عادت كنه زيفرون رو گرفتم ولي فرقش با بتافرون از زمين تا اسمونه confused
اغراق نميكنم ولي يه چيزي فراتر از افتضاحه angry2 angry2
سرنگش به قدري بد هست كه موقع تزريق ده نفر بايد كمك كنن تا سرنگش تكون بخوره و تزريق انجام بشه
اصلا پايين نميرفت اينقد سفت بود confused
حالا سرنگ هيچ سر سوزنش هم كه بدتر angry2 داغونه ها confused2
نميدونم چي بگم فقط واسه تهيه كننده هاي اين دارو متاسفم angry
تحمل كردن درد و سوزش دارو كم بود بايد درد سر سوزن هم تحمل كنم rolleyes
به فربود قول دادم عكس سرنگ رو براتون بذارم در اولين فرصت اينكارو ميكنم
من فقط يه دفه فعلا تزريق كردم و شبش تا صبح پر پر زدم love51
نميدونم چيكار كنم ادامه ام يا نه؟
ميخواستم بدونم كسي تجربه ي استفادشو داره؟ confused2
 تشکر شده توسط : hessam , sooorooosh , امین , kaveh_plus
دوستاي خوبم! من چيزهايي كه از دكتر صحراييان و دكتر عظيمي در مورد زيفرون شنيده بودم رو گفتم. صرفاً به خاطر اون دوستاييمون كه شايد تهران نباشن و يا دسترسي به دكتر صحراييان و دكتر عظيمي نداشته باشن و بخوان نظر اين دكتر ها رو در مورد زيفرون بدونن. همين. هدفه من كمك به دوستايي ه كه شايد مثل ماه پيش كه سردرگم بودم براي شروع زيفرون، الان سردرگم هستن. همين. با بحث كردن به هيچ نتيجه اي نميرسيم. چون من فقط اطلاعات رو منتقل كردم و دوستامون خودشون هستن كه در نهايت تصميم ميگيرن. نميخوام كسي از دوست هام به خاطر داشتن اطلاعات كم خدايي نكرده تصميم اشتباهي بگيره. كه باز هم خدايي نكرده به قيمت سلامتيش تموم شه.
 تشکر شده توسط : امین , kaveh_plus
(2013/08/27, 04:15 PM)farzaneh20 نوشته است: [size=small]

الان دیگه سرنگش مثل قبل نیست من بعد 9 سال تزریق بتافرون این ماه دومه که دارم زیفرون استفاده می کنم الان سرنگش مثل سرنگ بتافرونه آداپتور هم برای آماده سازی تزریق داره . ایرادش اینه که دستگاه برا تزریق نداره و باید به صورت دستی تزریق بشه اونم برام سخت اون جوری نیست آخه 2 سال اول بتافرون رو هم بدون دستگاه و دستی تزریق می کردم.

(2011/09/07, 04:32 PM)melody نوشته است: سلام به همه دوستاي گلم icon_question
يك هفته پيش مثل هميشه رفتم پيش دكترم تا جواب ازمايشات خونم رو ببينه خوشبختانه همه چيز خوب بود اما بهم گفت كه از اين به بعد بايد به جاي بتافرون از زيفرون استفاده كنم
ازش پرسيدم خب چرا همين بتافرون رو نزنم و دكترم گفت كه بدنم بايد به زيفرون عادت كنه چون شايد بتافرون ديگه گير نياد يا قيمتش بيشتر بشه confused
به ناچار و به حرف دكترم كه بدنم بايد عادت كنه زيفرون رو گرفتم ولي فرقش با بتافرون از زمين تا اسمونه confused
اغراق نميكنم ولي يه چيزي فراتر از افتضاحه angry2 angry2
سرنگش به قدري بد هست كه موقع تزريق ده نفر بايد كمك كنن تا سرنگش تكون بخوره و تزريق انجام بشه
اصلا پايين نميرفت اينقد سفت بود confused
حالا سرنگ هيچ سر سوزنش هم كه بدتر angry2 داغونه ها confused2
نميدونم چي بگم فقط واسه تهيه كننده هاي اين دارو متاسفم angry
تحمل كردن درد و سوزش دارو كم بود بايد درد سر سوزن هم تحمل كنم rolleyes
به فربود قول دادم عكس سرنگ رو براتون بذارم در اولين فرصت اينكارو ميكنم
من فقط يه دفه فعلا تزريق كردم و شبش تا صبح پر پر زدم love51
نميدونم چيكار كنم ادامه ام يا نه؟
ميخواستم بدونم كسي تجربه ي استفادشو داره؟ confused2
ملودی جون عزیزم فکر کنم تو یه بار دیگه ام این سوالو پرسیدی فقط یادت نیست،دوستامون انقد دارند در مورد تجربشون کامنت میذارن فکر نمیکنی تو این بحثها سوال تو یه کم بی ربط باشهangelبه قولتم عمل کردی عکسای زیفرونم برامون گذاشتا واقعا مرسی زحمت کشیدی، ولی باور کن این هیچیو تغییر نمیده باید خودمونو با شرایط وفق بدیمconfused2امیدوارم توام مثل من به زیفرون عادت کنی و دیگه انقد دنبال داروهای متفاوت نباشیو سختی نکشی دوستمicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
ملودی جون عزیزم فکر کنم تو یه بار دیگه ام این سوالو پرسیدی فقط یادت نیست،دوستامون انقد دارند در مورد تجربشون کامنت میذارن فکر نمیکنی تو این بحثها سوال تو یه کم بی ربط باشهangelبه قولتم عمل کردی عکسای زیفرونم برامون گذاشتا واقعا مرسی زحمت کشیدی، ولی باور کن این هیچیو تغییر نمیده باید خودمونو با شرایط وفق بدیمconfused2امیدوارم توام مثل من به زیفرون عادت کنی و دیگه انقد دنبال داروهای متفاوت نباشیو سختی نکشی دوستمicon_questionicon_questionicon_question
[/quote]

دوست عزيز فكر ميكنم خيلي لازم هست كه بگم بهتره به تاريخ ارسالم توجه كني!!!!

من جز اولين نفراتي بودم كه وقتي زيفرون وارد بازار شد ازش استفاده كردم و چون ابتداي ورودش بود كيفيت مناسبي نداشت و تجربه شخصي خودم راجب اين دارو رو نوشتم و خواستم دوستامون هم نظر و تجربشونو برامون بنويسن
من دیگه از اون دارو استفاده نكردم ولي با توجه به حرف ها و نظرات دوستامون اين دارو نسبت به اوايل ورود خيلي بهتر شده و الان خيلي ها ازش استفاده ميكنن و البته اين جاي خوشحالي داره كه روند خوبي داشته agreement2
خوشحالم كه اين دارو براي تو دوست عزيزم خوب بوده و بهش عادت كرديicon_question
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , hessam , neda.n , elham 66 , TootFarangi , محمد ارجمند پور , سمانه میم , mahdiye1989
باسلام به بچه های خوب خیلی خوشحالم باشما آشناشدم میخوام تو تجربیاتتون شریک بشم من از 86 باربیف شروع کردم بعد بتافرون وکوپامر حالا خودم سلاح دونستم چون ام اس بیماری روحی منم حساس هفتگی آمپول بزنم حالا دکتر میگه حمله هات زیاد شده بایدبتافرون بزنی که هم گرونه هم گیر نمیاد حالا به نظر استادان عزیز زیفرون خوبه موادش فرقی نداره ....شما ها که مصرف کردید توسیر بیماریتون تفاوتی پیش نیامده.......کمکم کنید ممنون..icon_question
 تشکر شده توسط : zenith
(2011/09/09, 02:41 PM)TootFarangi نوشته است: هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی گفتن به من که مثل پینیسیلینــــــــــــــــــــه خاک به سرررررررررررررم confused این الآن سوزنش چقدره اندازه اش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شبیه این سورنگ های سر آبی می مونه که واسه تزریق های عضلانی ازش استفاده می کنن کــــــــــــــه sad وای وای وای خدااااااااا sad2

نه دوست عزیزم زیفرون هم مثل اکتوفرون و سینووکس و... دوتا سر سوزن داره که سر سوزن بزرگتر واسه کشیدن آب مقطر هستش و کار آدابتور را انجام میده وبعد از آماده کردن آمپول سرسوزن را عوض کرده و سر سوزن کوچولو رو میذاریم,که عملا هیچ فرقی با بقیه آمپولا نداره.agreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ساسان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال