امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
(2015/10/19, 08:24 PM)silent نوشته است: گلناز واقعا تحسینت میکنم با این همه مشکل باز هم امیدوارانه زندگی میکنی
من نصف مشکلات تورو هم نداشتم ولی شش سال تموم افسردگی شدید گرفتم
الان یه مدته که خوب شدم!!woman
خوش بحالت که اینقدر خوب بودی
خداروشکر که ازدواج کردی
من گاهی از اینکه کسی شرایط منو قبول کنه و بامن ازدواج کنه ناامیدمیشم چه برسه به بچه
ولی پست تورو که خوندم حسابی امیدوار شدمlove28
خدا حفظت کنه انشالله مادر بشیicon_questionicon_question
عزیزم ممنون که پیاممو خوندی love51بخدا من قصد خود نمایی نداشتم و منم مثل شما لحظه های سخت داشتم اما فقط فقط فهمیدم اگه کسی خدارو تو زندگیش داشته باشه به خاطر تک تک لحظه هایی که درد کشیده نتیجشو میبینهBlush(حتی یه روایت شنیدم حاج آقا فرح زاد تو سمت خدا میگفت خدا برای تو حتی برای تک تک ثانیه هایی که مضطرب بودی چه برسه به درد و رنج، پاداششو هم تو این دنیا میده هم اون دنیا از این بابت خیالتون راحت)اما منظور من اینه که خدا شاهد همه چیز هست و خوب و بهتر از همه ماها میدونه با معشوقه هاش چکار کنه مطمئن باشید مطمئن من به جرات تو زندگیم پاداشاشو دیدم فقط کافیه دیدتون رو عوض کنید happy0065.gifو از این مساله برای رشد عقل و انسانیتمون استفاده کنیم angelتو رو خدا حرفامو اقرار یا آدم نما نگیرید اینا همه از ته وجودمه که می نویسم دوستدارم شما هم مثل من شاد باشین ومبارزه کنید fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

از اینکه زیاد مینویسم ببخشین evilgrin0039.gifورفتم بالا منبر اینا همه از سر ذوق وشوقه icon_biggrinباید همه ماها چه مجرد چه متاهل باهم برای هم دعا کنیم تا این شیطان از خدابیخبری که افتاده تو زندگی تک تکمون رو از پادربیاریمfighting0030.giffighting0030.gif اونم با امید وتوکل واینکه همدردیم وقلبها وروح پاکی داریم Blushتورو خدا پایه باشین تا همه باهم پیش بریم برای پیروزی واصلا جا نزنید هرکی آمادست بسم الله اولم با آیه الکرسی که خیلی سخت نشه با معنی چطوره؟؟؟؟HuhSmile (16)happy0064.gif
 تشکر شده توسط : silent , مریم 1361 , paeeze , برگ 7 , غزاله , ashrafi , ارزو

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟ - توسط فتح اله - 2015/10/19, 09:51 PM
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,154 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست