امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
(2015/07/22, 02:38 PM)pinkrose نوشته است: ناهید جون من جواب این سوالا را توی هیچ تاپیکی پیدا نکردم میشه لطفا بهم رفرنس تاپیک ها و ارسال ها را بدید ممنون میشم :

1- آیا به نظر شما با توجه به اینکه احتمال بیمار شدن بچه در ام اسی ها کمی بیشتر از افراد عادیه به دنیا آوردن بچه خودخواهیه یا نه ؟
2- ایشالا که همه ما تا آخر عمر روی پای خودمون باشیم اما در صورت بروز مشکل برامون و بچه داشتن آیا از پس بزرگ کردن بچه بر میایم ؟
3- و آیا در آینده بچه مون بهمون نمیگه چرا با وجود این بیماری و احتمال بروز ناتوانی منو به دنیا آوردی؟

بنظر من جواب سوالات پیش هیچکس نیست.فقط و فقط خدا میدونه.و فقط و فقط خودت میتونی واسه سوالات جواب پیدا کنی و تصمیم بگیری.فکر میکنم سوالای شما تو ذهن اکثر ما چرخیده و در نهایت خودمون تصمیم گرفتیم که چیکار کنیم.
من دوست دارم یه دختر داشته باشم و طوری بزرگش کنم که وقتی بزرگ شد بهم نگه چرا با وجود بیماریت منو بدنیا آوردی.بگه ازت ممنونم که به من فرصت دادی این دنیا رو ببینم...نمیدونم شایدم خودخواهیه محضه.....HuhHuhHuh
خب من دختر بچه دوست دارم.دوست دارم هر روز موهاشو شونه کنم..ببافم..ببرمش گردش..لباس بچگیای خودمو بهش بپوشونم...نمیدونم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : یاسی , pinkrose , ارزو

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟ - توسط arezooo82 - 2015/07/22, 06:54 PM
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,142 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان