امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
(2011/03/29, 07:11 PM)HAMIDOF نوشته است: سلام حميد هستم
من همين امروز عضو شدم
من CIS دارم كه مرحله قبل از ام اسه و اگر پيشرفت كنه تبديل به ام اس ميشه ولي دارم از سينووكس و گاباپنتين استفاده ميكنم
تازه ازدواج كردم ولي با توجه به اينكه يك ماهه از بيماريم مطلع شدم همه اميد و انگيزمو از دست دادم.
حتي شنيدم كه اين بيماري براي بچه دار شدن هم مشكل ايجاد ميكنه.
لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد
با تشكر
CO.EMARAT@YAHOO.COMExclamation
سلام من خودم مبتلا به سی آی اس هستم بعد ولی وقتی در این مورد تحقیق کردم متوجه شدم که وقتی مبتلا بشی اصلا مانع بچه دار شدن نمیشه چون این بیماری ارثی نی ولی اگر هم زن و هم مردی که باهم ازدواج میکنن و هردو مبتلا به این بیماری باشن امکان ابتلا ی بچه فقط 30%است و هم چنین کسی که ازدواج کرده و دارای ام اس یا سی آی اس است باید حتما به همسرش این موضوع را بگه چون امکان عود شدن ناگهانی است

(2011/03/29, 07:11 PM)HAMIDOF نوشته است: سلام حميد هستم
من همين امروز عضو شدم
من CIS دارم كه مرحله قبل از ام اسه و اگر پيشرفت كنه تبديل به ام اس ميشه ولي دارم از سينووكس و گاباپنتين استفاده ميكنم
تازه ازدواج كردم ولي با توجه به اينكه يك ماهه از بيماريم مطلع شدم همه اميد و انگيزمو از دست دادم.
حتي شنيدم كه اين بيماري براي بچه دار شدن هم مشكل ايجاد ميكنه.
لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد
با تشكر
CO.EMARAT@YAHOO.COMExclamation
سلام من خودم مبتلا به سی آی اس هستم بعد ولی وقتی در این مورد تحقیق کردم متوجه شدم که وقتی مبتلا بشی اصلا مانع بچه دار شدن نمیشه چون این بیماری ارثی نی ولی اگر هم زن و هم مردی که باهم ازدواج میکنن و هردو مبتلا به این بیماری باشن امکان ابتلا ی بچه فقط 30%است و هم چنین کسی که ازدواج کرده و دارای ام اس یا سی آی اس است باید حتما به همسرش این موضوع را بگه چون امکان عود شدن ناگهانی است
 تشکر شده توسط : movahedi

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟ - توسط ...donya - 2014/07/07, 01:56 AM
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,154 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان