امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
(2012/05/07, 06:14 PM)کتی نوشته است: سلام به همه دوست های ام اسی
من هنوز توی مراحل تشخیصی هستم اما بیشتر از خودم نگران دخترم هستم که الان 8 سالشه . می ترسم اگه من بیمار باشم نتونم برایش مثل گذشته ها وقت بگذارم و ................
من مادر خودم از بچگی من بیمار بود و خوب خیلی زود به رحمت خدا رفت همیشه بیماری اش یک نکته عذاب آور توی زندگی من بوده نمی خواهم من هم برای بچه ام این جوری باشمsad
البته من تا حالا با یک بیماری ام اسی برخورد نداشتم ( البته از نزدیک) برای همین این تاپیک رو باز کردم که مادر و پدرهایی که ام اس دارنند با هم بیشتر آشنا بشوند و در مورد مسائل خودشون و بچه هاشون و احیانا مشکلاتشون با هم دردودل کنند.
من خودم یک دختر 8 ساله دارم کلاس دومه خیلی آرومه و بی نهایت به من وابسته کار میکنم تا ساعت 3 و بعد می آیم خونه و بقیه ساعته رو با هم هستیم تا ساعت 9 شب که جناب همسر تشریف می آورندicon_biggrin
سلام ازبابت ازدست دادن زود هنگام مادرتون خدا انشاءاله رحمت کنه ولی از بابت خودتون موثرترین درمان کنار داروهای تجویز پزشک روحیه خودتونه که با ام اس مقابله کنی من هم یک دختر ده ساله دارم از این بابت خدارو شکر کنیم چون دخترها معمولا منطقی تر و سنجیده تر با این مشکلات کنار میان بهترین راه مبارزه با این بیماری توجه نکردن به اونه ولی این به این معنی نیست که درمان تحت نظر پزشک رو کنار بذاریم توکل به خداکنین به من ثابت شده که خدا یه اندازه توان بنده هاش به اونا سختی میده مطمئن باشین که راحت میتونین باهاش کنار بیاین و شکستش بدین.یادتون باشه محیط اطراف رو فقط روحیه خودتون تغییر میده .Smile

تشکر شده توسط : Hasty , رزمینا

پیام های داخل این موضوع
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
RE: ام اسی هایی که بچه دارند یا بقول خودمونی مامان و بابا هستند - توسط ابراهیم - 2012/05/09, 06:40 PM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,109 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست