امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
اول سلام به همه مامانای مهربون حال و آینده ام اس سنتر
به نظر من نگرانی هایی از این قبیل که آیا در آینده میتونم به فرزندم کمک کنم و یا اینکه آیا همیشه سلامت هستم کاملاً بی مورده!
کتی عزیز هیچ وقت از خودت پرسیدی که آدمایی که در حال حاضر هیچ بیماری ندارند آیا تضمینی برای سالم موندن تا آخر عمرشون رو دارند؟!
می خوام بگم این نگرانی فقط یه جور دیدگاه به زندگیه که هر کسی چه بیمار و چه سالم میتونه داشته باشه و نتیجه ایی جز از ادست رفتن حال و امید به آینده نداره،چون این تو و افکاره تو هستند که آینده ات را میسازند....
آینده را به دست آینده بسپارید که با درست کردن زمان حالمون میتونیم آینده خوبی رو رقم بزنیم.......
الان موقعی نیست که ذهنت رو مشغول این افکار کنی تا زمان حال رو هم از دست بدی.....
از الانت، از کنار فرزندت بودن، از همین قدر توانایی که داری نهایت لذت رو ببر، و با توکل به خدا قوی به آینده فکر کن....
به این فکر کن که تا وقتی تو خودت اینطور فکر میکنی میتونی به راحتی اسباب انتقال استرس رو به دخترت فراهم کنی.....
منم یه دخملی ناز دارم که هنوز زیره یک ساله، ولی با تمام نگرانی هام فقط سعی میکنم که فضای آرامش و بدون استرس رو براش ایجاد کنم و همون طوری که دخترمون من و باباش رو از عشق سیراب کرده ما هم فرشته کوچولومون رو از محبتمون سرشار کنیم، بدون شک در چنین فضایی، جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : hamed , بهــار , hanie , naz.gigili , shahrzad.s , زهراجون , najva , Hasty

پیام های داخل این موضوع
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
RE: ام اسی هایی که بچه دارند یا بقول خودمونی مامان و بابا هستند - توسط pariya - 2012/05/09, 09:29 AM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,082 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان