امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی برنامه ماه عسل
باورم نميشه..........................angry
تباني كردن.............
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
(2011/08/27, 11:33 AM)parvaneh نوشته است: من شیش دفعه توی این نظر سنجی شرکت کردم laughing3 ... پلیس ملیس نداره این سایته؟ Smile (52)یهو منو حک نکنن؟؟؟؟!!!!!!!!confused2confusedconfused

به امید اینکه بچه ها در برنامه حضور پیدا کنند.من چند بار تو سایتشون نظر دادم اگه مشکلی پیش نیاد هر شب میفرستیم
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
نظرای تکراری حساب نمی شه !
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
انتظار همچین نتیجه ای میرفت!

تو بزرگتر از ایناش دست بردن ماه عسل که ریزه.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : warrior , hamid , رنگین کمان
(2011/08/27, 10:31 PM)fireboud نوشته است: خیلی امید نداشته باشید !
نتایج سایت ماه عسل تا چند لحظه پیش
این واقعا نظر مردمه؟! به نظر من بدون تعصب به برنامه ام اس، باز هم یه مقدار کج سلیقی به خرج دادند. آخه برنامه امانت دار ها یا بی بی عصمت مثلا چه چیز خاص و ویژه ای داشته؟ خوب چه میشه کرد آدما نظرای متفاوت دارند دیگه! به این ترتیب نظر من یکی که خیلی با این اکثریت نشون داده شده در این آمار فرق داره.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
خداییش به بیمار ام اس رای دادم ولی وجدانن میخواستم به بی بی عصمت رای بدم بچه های ام اس هم بخندن و باور کنید من هنوز رو حرفم هستم اگر بی بی عصمت رفته بود یه کرسی تو سازمان ملل برای بچه های ام اس میگرفت fighting0030.gif آخرشهlaughing3
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
ولی بی بی رو اعصاب من بود از بس حرف میزد و رعایت هیچیو نمیکرد !angryangry
البته اصلا درست حسابی نگاه نکردم ببینم موضوع چیه و چی میخواد ولی هرچی بود از راه زور میخواست انگار ، نمیدونم.confused2
منو شناخته ...نتایج نظر سنجیو دیگه نمیده !!confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهیدجان مملکتی که زور 13 ماه باور نداری مدارکش موجوده
و اما درمورد حرف زدن بی بی باید بگم این خانم تنها مهمان برنامه ماه عسل بود که همان فردای برنامه (یعنی کمتر از 24 ساعت) به خواسته اش رسید درضمن احسان به اندازه کافی حرف میزنه اگر میزاشت بچه های ماهم مثل بی بی حرفشون رو بزنن الان مطمئنن همگی راضی بودیمagreement2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم

چرا قبول ندارم ؟ حرف زور رو که میدونم سند نمیخواد.angry2
خواسته ش نمیدونم چی بود ؟ لابد دست یافتنی بوده که سریع رسیده .اینم جزء سیاستاشون بوده.
اینکه تنها مهمانی بوده که به خواسته اش رسیده به این زودی، خوب شاید تو برنامه های دیگه کسی مثل بی بی دنبال گرفتن چیزی نبوده که سریع بشه گرفت.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/08/27, 01:38 PM)Milo نوشته است: قابل توجه اونایی که می گن 40 دفعه شرکت کردن .
راستش این سیستم های نظر سنجی رو طوری طراحی می کنند که شما از کامپیوتر خودتون فقط یک بار می تونید نظر تون رو اعلام کنید مگر اینکه از اینترنت خارج بشید دوباره وصل بشید و دوباره شرکت کنید . منتها اگر IP تون یکی باشه نظرتون همون یکی داخل سیستم ثبت میشه .

حالا به نظرتون اصلا اثری داره ؟ من الآن شرکت کردم .
فقط جان من اگر دوباره رفتین اول سلام علیک نکنید بگید دارو ، بعد اون میگه علیک سلام شما بگید دارو ، بعد میگه اسمتون چیه ؟ بگید دارو و همین طوری ادامه بدید شاید بفهمن آخرش چی چی می خواهیم مــــــــــــــــــــــــــا . والا !!! آخه دو حالت داره یا ... هست یا اینکه IQ شون پایینه نمی فهمن استرس تزریق می کنن به جا دارو confused2

قربون ادم چیز فهم !من که کاملا با ایشون موافقم باید در مورد دارو بیشتر صحبت میکردیدhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 30,043 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22
  ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) هیئت مدیره 815 545,383 2011/09/01, 09:39 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست