• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون
سلام آقا حميد منم بتافرن ميزنم ولي اينكه شما ميگي بعد يه ماه ديگه عوارض نداري چه جوريه؟آخه من 3ماه مصرف كردم و هنوزم عوارضش زياد كم نشده
فان مع العسر يسرا
(2010/08/21, 04:03 PM)ostad2000 نوشته است: سلام آقا حميد منم بتافرن ميزنم ولي اينكه شما ميگي بعد يه ماه ديگه عوارض نداري چه جوريه؟آخه من 3ماه مصرف كردم و هنوزم عوارضش زياد كم نشده

سلام دوست عزيز .
مسلما پذيرش دارو توسط افراد مختلف تفاوت دارد . ممكنه بدن من بتافرون رو سريع تر از بدن شما قبول كرده باشه . نگران اين مساله نباشه ، موردي نيست كه بخواد ذهنت رو مشغول كنه . فعلا مسكن مصرف كن بعد از چند وقت امتحاني يك شب مسكن مصرف نكن ببين عوارض داره يا نه اگه نداشتي كه ديگه مصرف نكن و اگه داشتي باز مصرف كن چند وقت بعد دوباره امتحان كن .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : TootFarangi
سلام دوستان
همه تون می دونید که من از روز اول آمپول نمی خواستم و کلی داستان داشتم آخرشم بهم بتافرون دادن ، حالا مهم نیست اون تکه اولش ، بعد از کلی نصیحت و اینا تصمیم گرفتم خودم به خودم تزریق کنم و پری روز که تزریق دوم بود تازه با کلی ترس و لرز ( البته بازم با کمک مامانم ) روی شکم تزریق کردم ، منتها از دیشب جاش قرمز شده شدید و بد جوری هم سوزش داره ، این دیگه واسه چیه ؟
به پرستار زنگ زدم و گفت هیچی نیست بعد از تزریق نباید راه بری و ...
میگه چون روزای اوله کم برو از خونه بیرون تا بهش عادت کنی و یک عالمه حرفه دیگه که کلن نمیشه الانم سره انتخاب واحد و شهریه و ... است نمی تونم به بابام بگم بره دنباله کارای من که !
از دوست جون هایی که بتافرون تزریق می کنن می خوام بپرسم این سوزش و درد محل تزریق واقعا همونطوری که پرستار انجمن به من گفت بدونه مشکله ؟ یا کسی اصلا این طوری شده بود اون اول تزریقش ؟

ممنون از همه
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : آذرستون
يله ميلو خانم بعضي وقتا سوزش و درد داره البته نه هميشه،منم وقتي روي پاهام تزريق دارم دردش بيشتره يا روي بازو
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : TootFarangi , آذرستون
این سوزش طبیعی هست.جز عوارض همه اینتر فرو ن ها هست.بهش توجه نکن.من حتی بعد از تزریق آوونکس تا چند رو رو محل تزریق درد داشتم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : TootFarangi , آذرستون
خوب من امروز خودم به خودم تزریق کردم نه سوزش داشت نه درد نه هیچی ، فکر کنم اگر خودم به خودم تزریق کنم مشکلی نداشته باشم دیگه ، منتها من دستگاه ندارم همین یکم اذیتم میکنه !!! البته گفته تا هفته اول مهر بهم میدن ...
ممنون از پاسخ دوستان
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : آذرستون
(2010/09/16, 01:38 PM)Milo نوشته است: سلام دوستان
همه تون می دونید که من از روز اول آمپول نمی خواستم و کلی داستان داشتم آخرشم بهم بتافرون دادن ، حالا مهم نیست اون تکه اولش ، بعد از کلی نصیحت و اینا تصمیم گرفتم خودم به خودم تزریق کنم و پری روز که تزریق دوم بود تازه با کلی ترس و لرز ( البته بازم با کمک مامانم ) روی شکم تزریق کردم ، منتها از دیشب جاش قرمز شده شدید و بد جوری هم سوزش داره ، این دیگه واسه چیه ؟
به پرستار زنگ زدم و گفت هیچی نیست بعد از تزریق نباید راه بری و ...
میگه چون روزای اوله کم برو از خونه بیرون تا بهش عادت کنی و یک عالمه حرفه دیگه که کلن نمیشه الانم سره انتخاب واحد و شهریه و ... است نمی تونم به بابام بگم بره دنباله کارای من که !
از دوست جون هایی که بتافرون تزریق می کنن می خوام بپرسم این سوزش و درد محل تزریق واقعا همونطوری که پرستار انجمن به من گفت بدونه مشکله ؟ یا کسی اصلا این طوری شده بود اون اول تزریقش ؟

ممنون از همه

نباید موقع آمپول زدن استرس داشته باشی.زیاد سخت نگیر.با دست میزنی یا با دستگاه؟در هر صورت نباید زیاد بهش اهمیت بدیHeart
 تشکر شده توسط : علیرضا 2
ميلو جان سلام
اين سوزش طبيعيه
سعي كن موقع تزريق به محل تزريق فشار زيادي وارد نكني
من با كمك همسرم تزريق ميكنم
بعد از يك ماه كاملا حرفه اي شدم
manam alan 1sale beta mizanam jaye tak take ampolaee ke zadam roye badanam dard mikone bayad chikar konam?
khob gonah daram ke...
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
نازنين جان تمام مكان ها همين جوريه كه ميفرماييد ؟ يا مثال فقط پا يا فقط بازو ؟
از كيسه يخ بعد از تزريق استفاده ميكني ؟
تزريق رو با دستگاه انجام ميدي يا با دست ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,125 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,910 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 45,760 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 278,879 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,136 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اثربخشی و عوارض زیفرون نسرین کریمی 141 50,462 2016/03/07, 02:39 PM
آخرین ارسال: soheila.f.d
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 71,358 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,298 2014/06/20, 11:44 AM