•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون
دوست عزیز بدنت هنوز عادت نکرده به داروت. مسکن رو قطع نکن فعلا. اگه هم قرص سرماخوردگی جواب نمیده مسکن قوی تر مثل بروفن یا ژلوفن استفاده کن. اما قبل از اینکه بری سراغ مسکن قوی تر، یه شب قرص "سلکسیب" رو بخور. اونایی که میخورن خیلی راضی هستن.
اگه با وجود خوردن مسکن علاوه بر روزهای تزریق بقیه روزها هم تب داشتی با دکترت مشورت کن.
 تشکر شده توسط : nasimomidi
ممنون که راهنمایی کردی
دیروز رفتم دکتر میگفت نمیدونم چرا اینجوری هستی ؟!اضطرابت خیلی زیاد هست
لرزش دستام زیاد
 تشکر شده توسط : یه غریبه
توو این 10 سالی که بتافرون استفاده کردم هیچوقت اذیتم نکرد و اصلا کاری به کارم نداشت....
تا اینکه sad2
الان یه مدت 8 خط درمیون میزنم و حوصلشو ندارم,وقتیم که میزنم میمیرم و زنده میشم sad
مثل امشب sad2
تمام پاهام و دستام داغ میکنه و میسوزه rolleyes
خوابمم که اصلا نمیبره confused
لذا باید فقط درد بکشم تا صبح بشه rolleyesrolleyesrolleyes
میدونم تقصیر خودمه angry2
ولی چی بگم خستم کرده , دیگه حوصلشو ندارم sad2sad2sad2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : gor911
سلام.
من 1سالو نیمه بتافرون تزریق میکنم.قرمزی کاملا عادیو طبیعیه.رفع میشه نگران نباش فقط محل تزریقو کاملا با الکل ضدعفونی کن و تزریق رو صحیح انجام بده.من 5سال سینووکس زدم 4-5 ماهم زیفرون.سینووکس بد نبود ولی تا دو روز مینداختم.زیفرون هم افتضاح بود همش سرگیجه و تعادل نداشتم راه برم ولی خدا رو شکر بتافرون خیلی عالیه اصلا متوجه نمیشم آمپول میزنم.فقط نجومی یهو از 504هزار تومن قیمتش شد726هزار تومن!
بازم خداروشکر چی بگیم....
......
 تشکر شده توسط : helli , mahdiye1989 , farda20032020
من که تمامی محلهای تزریقم گود گود شده ینی واقعا هیچکدومش رو نمی تونم دیگه حذف کنم laughing3
هم روی شکم هم روی بازو هم روی ران پا هم روی باسن :60:
چیکار کنم خوب ؟
البته هر دو هفته یکبار یکی از محل ها رو نمی زنم، جون می گیره، باز میزنم باز قرمز می شه گود میشه confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : farda20032020 , glassheart
امپول امپول امپول
شاید اگر 6 ماه پیش کسی بهم میگفت باید توی شکمت آمپول بزنی خیلی تعجب میکردم.حتی نمی دونستم امپول هایی هست که باید توی ران و شکم تزریق بشن.وقتی واسه پالس تراپی رفته بودم بیمارستان هیچ افق دیدی نسبت به بیماریم نداشتم فکر میکردم این پنج روز بیمارستان که بگذره فوقش 6 ماه چند تا امپول میزنمو تمام.همه چیز توی بیمارستان داشت خیلی خوب پیش میرفت هر روز صبح بعد از تزریق سرم دیشب حالم واقعا بهتر از روز قبل بود،بیماری من با مشکلات حرکتی دست و پا خودشو نشون داد وقتی میخواستم بستری بشم میتونستم راه برم ولی به سختی و برای همین مسئله با ویلچر بردنم که کمتر اذیت بشم، وقتی خواستم مرخص بشم خودم راه میفتم واسه همین فکر کردم همه چیز باید همین قدر ساده بگذره.
وقتی بعد از مرخصی و آزمایش دکتر گفت باید امپول هفتگیتو شروع کنی، چقدر غصه خوردم که باید هر هفته آمپول بزنم کلی حساب و کتاب کردم که چه روزی در هفته آمپول بزنم ولی بعد از چند روز خانوادم بعد از کلی دوندگی از یه دکتر دیگه نوبت گرفتن که وقتی ام ار ای و خودمو دید گفت باید یک روز در میون بتافرون استفاده کنم. یادمه انقدر گریه کردم که چشمام تار می دید، فکر یک روز در میون آمپول زدن هم دیوانه کننده بود
ولی گذشت ، حالا 4 ماهه دارم هر یک روز در میون توی شکم و ران و بازو و باسنم امپول میزنم و نمیدونم تا چند سال این داستان آمپول و آمپول و آمپول ادامه داره
همه چیزو فقط دارم با یاد خدا تحمل میکنم
 تشکر شده توسط : laleh , elham 66 , glassheart
سلام

اکثر پست های این تاپیک رو خوندم، مطالب و تجارب خیلی مفیدی مطرح شده است

گرفتگی عضلانی و سختی در تنفس یا قرمز شدن بعضی از قسمت های بدن و ... و بعد خوب شدن آن از عوارض بتافرون هست یا مربوط به خود بیماریه؟

زدن بتافرون از روی ران پا چپ و راست شروع کردم، حالا می خوام روی شکم و بعد بازوها رو تجربه کنم

برای زدن روی باسن کمی دو دل هستم، نگران درست نزدن و عواقبش هستم

در این باره راهنمایی یا سخنی که باعث قوت قلب بشه نیاز دارم
 تشکر شده توسط : ayda.m
دوست عزيز اين مواردي كه گفتيد از عوارض تزريق هست. فقط يادتون باشه اين عوارض توي همه ي افراد بروز نميكنه. شما ممكنه داروتون رو بدون هيچ عارضه اي استفاده كنيد.
يه نكته مهم اينكه حتما حتما تزريق ها رو چرخشي ( همون محل هاي مشخص شده) انجام بديد. مطمئن باشيد اينطوري بهتره.
اگه براي تزريق روي بعضي نقاط مشكل داريد از دستگاه استفاده كنيد. با دستگاه راحت ميتونيد تزريق كنيد.
اولش شايد تزريق سخت باشه. ولي بعد از يه مدت راحت ميشه.
 تشکر شده توسط : ayda.m
سلام

بله؛ روزهای اول یه خرده نگران کننده هست

مثلا دیشب نگران حباب باقیمانده هنگام ترزیق بودم

یه خرده زمان می برد تا اعتماد به نفسم بالا برود

امیدوارم همیشه شاد و با نشاط باشی
 تشکر شده توسط : farda20032020
دوستان شب هایی که بتافرون می زنم خوابم به هم میریزه و پشتم سمت چپ درد میگیره تا صبح شما پیشنهادی دارید؟
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : یاسی , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,297 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,962 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 46,125 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 280,517 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,331 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اثربخشی و عوارض زیفرون نسرین کریمی 141 51,493 2016/03/07, 02:39 PM
آخرین ارسال: soheila.f.d
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 72,033 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,380 2014/06/20, 11:44 AM