امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوانترون ( میتوکسانترون )
دکترم بهم گفته بود بخاطر عوارض زیادی که برای قلب داره هرکسی فقط 8بار در طول عمرش اجازه مصرف داره. من هم 5 یا 6 بار استفاده کردم. اون موقع بقدری بدحال بودم که هیچ عارضه خاصی یادم نمیاد چون همه چیز را میذاشتم به حساب بدحالیم.

اما تاثیر هر دارو در نفرات متفاوته. اگر قرار تزریق کنید به هیچ چیز فکر نکنید.agreement2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ثریا , zohrevand , yummy , somaye_602000
منم این دارو را استفاده کردم عوارضی که داره اذیت میکنه مخصوصا بار اول

ولی برای من خیلی عالی جواب داد پس اگه نظر دکترتون اینه که از این دارو استفاده کنید حتما اینکارو بکنین

درسته که عوارضش زیاده و طی درمان اذیت میشین ولی اگه موثر باشه تمام ناراحتیاتون بابت این درمان از بین میره
 تشکر شده توسط : zohrevand , somaye_602000
ريزش مو خيلي شديده بعد از تزريق نوانترون؟عمه من ربيف مي زنه الان كمر درد گرفته دكتر بهش نوانترون داده . ولي ربيفش هم سر جاشه. يعني نوع ام اسش تغيير كرده؟ يا اين كه موقت بايد بزنه فكر مي كنين؟ تا الان مشكل حادي نداشته يا حمله جديد ولي تعادلش يه كم مشكل داره. يعني كمر درد دليل بر تغيير نوع ام اسشه كه نوانترون تجويز شده يا يه درمان كمكي؟
dr be man goft age bekhay bache dar beshi nemitoni az in daro estefade koni?
hala mibinam inja kheyli az khanoma az in daro estefade kardan keconfused2
راستش را بخواهید این دارو در مرحله آزمایشی هست (دکترم بهم گفته بود). بیماری من در حدی پیشرفت کرده بود که چیزی برای از دست دادن و ریسک کردن نداشتم، بنابراین این دارو را استفاده کردم. که نتیجه ای هم نداشت!
البته دکترم گفت این دارو را برای بیماران دیگری تجویز کرده که نتیجه رضایتبخش بوده و سیر رشد بیماری را متوقف کرده.

من قبل از هر بار مصرف این دارو، یک دوره پالس تراپی انجام میدادم و بعدش نوانترون (شاید هم برعکس، یادم نمیادconfused)

هر بار هم قبل از مراجعه بعدی به پزشک باید یک اکو قلب انجام میدادم.

منهم احساس خوبی به این دارو نداشتم اما چاره دیگری نداشتم تا اینکه چاره پیدا شد و دیگه نه پیش دکتر رفتم و نه اکو دادم و نه نوانترون و نه پالس و نه تزریق و ...

و زندگی چقدر زیباســـــــــــــــتHeart

آرزو میکنم شما هم هر چه زودتر بهبود پیدا کنید.happy0065.gif
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : paeazan , gilane , somaye_602000 , mari
این دارو وقتی تجویز میشه که بیمار به بقیه داروها جواب نمیده وحالش خیلی بده

ممکنه برای بچه دار شدن مشکل بوجود بیاره ولی معمولا بیمار اینقدر حالش بد هست که نتونه به بعدش فکر کنه

فکر میکنم به وضعیت خود شخص هم برمیگرده یکسری عوارض دیگه هم برای من داشت که هنوز باقیه

درواقع وقتی این دارو تجویز میشه انتخاب بین بدوبدتره ولی من راضیم وخوشحالم که استفاده کردم
سلام
من تا حالا چهار تا زدم مشکلی برام پیش نیومده
بدتر نشدم اگه بهتر نشده باشم
ضمن اینکه تابستون رو بدون حمله گذروندم
خب این هم خوبه
البته دکتر صحرائیان امیدواری دادن تا امپول ششم حالم خیلی بهتر میشه
ولی پس از اتمام نواترون باید اکستاویا شروع کنم کنارش هم قرص امپریا بخورم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : paeazan
(2012/10/07, 11:41 AM)ابراهیم نوشته است: سلام
من تا حالا چهار تا زدم مشکلی برام پیش نیومده
بدتر نشدم اگه بهتر نشده باشم
ضمن اینکه تابستون رو بدون حمله گذروندم
خب این هم خوبه
البته دکتر صحرائیان امیدواری دادن تا امپول ششم حالم خیلی بهتر میشه
ولی پس از اتمام نواترون باید اکستاویا شروع کنم کنارش هم قرص امپریا بخورم

سلام و ممنون .درصورت امکان میتوانید از شرایط خودتان هنگام اولین دریافت آمپول بگویید.منظورم چه شرایطی داشتید که پزشک تشخیص تزریق را داد .گرچه میدانم این شرایط انواع مختلفی دارد .و همچنین مواردی را که در دوره تزریق میبایستی رعایت شود بیان نمایید با تشکر فراوان
(2012/10/07, 09:30 PM)naderi نوشته است: سلام و ممنون .درصورت امکان میتوانید از شرایط خودتان هنگام اولین دریافت آمپول بگویید.منظورم چه شرایطی داشتید که پزشک تشخیص تزریق را داد .گرچه میدانم این شرایط انواع مختلفی دارد .و همچنین مواردی را که در دوره تزریق میبایستی رعایت شود بیان نمایید با تشکر فراوان
بعد از چند تا عمل جراحی که اصلا ربطی به ام اس نداشت باعث شد روز به روز حالم بدتر بشه و مشکلات شدید حرکتی پیدا کردم و هر روز بدتر میشدم که پس از کلی عکس و آزمایش و ... به این نتیجه رسیدن یه دوره نواترون تزریق کنن تا پلاکهام خاموش بشن و بعد احتمال زیاد با اکستاویا ادامه بدم
دوره تزریق چیز خاصی نگفتن فقط نحوه تزریق احتیاطات خاصی داره که به نظر من هر جائی تزریق نکنین اگه به بیمارستان سینا دسترسی دارین اونجا بهترین جا برای تزریقه
این دارو به نور فوق العاده حساسه و اثر خودشو از دست میده
الان بهتر نشدم ولی همین رو شکر که با گذشت تابستان گرم و استرسهای زیادی که بنا به مشغله کاری برام پیش اومد حمله نداشتم
این هم جای شکر داره البته با بعضی از دوستان صحبت میکردم اونا میگفتن با تزریق نواترون خیلی از مشکلاتشون برطرف شده شاید من باید بد تر از این میشدم ولی جلوشو گرفته در مجموع داروی مورد تائید خیلی از نورولوژیستهاست.
به دکترت اعتماد کن و اصلا بهش فکر نکن....
توکل به خدا
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

[QUOTE='ابراهیم' pid='260237' dateline='1349803332']
بعد از چند تا عمل جراحی که اصلا ربطی به ام اس نداشت باعث شد روز به روز حالم بدتر بشه و مشکلات شدید حرکتی پیدا کردم و هر روز بدتر میشدم که پس از کلی عکس و آزمایش و ... به این نتیجه رسیدن یه دوره نواترون تزریق کنن تا پلاکهام خاموش بشن و بعد احتمال زیاد با اکستاویا ادامه بدم
دوره تزریق چیز خاصی نگفتن فقط نحوه تزریق احتیاطات خاصی داره که به نظر من هر جائی تزریق نکنین اگه به بیمارستان سینا دسترسی دارین اونجا بهترین جا برای تزریقه
این دارو به نور فوق العاده حساسه و اثر خودشو از دست میده
الان بهتر نشدم ولی همین رو شکر که با گذشت تابستان گرم و استرسهای زیادی که بنا به مشغله کاری برام پیش اومد حمله نداشتم
این هم جای شکر داره البته با بعضی از دوستان صحبت میکردم اونا میگفتن با تزریق نواترون خیلی از مشکلاتشون برطرف شده شاید من باید بد تر از این میشدم ولی جلوشو گرفته در مجموع داروی مورد تائید خیلی از نورولوژیستهاست.
به دکترت اعتماد کن و اصلا بهش فکر نکن....
توکل به خدا
سلام وخیلی ممنون از راهنمایتان . من به این نتیجه رسیدم که در مورد تزریقاتی که برایم تجویز میشود آگاهی داشته باشم بهتراست و سردرگمی کمتری دارم . وشما خیلی کمکم کردید به امید سلامتی و ...............

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست