امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ شدن بدن
بعد حالا داغی و گر گرفتگی و اینا به کنار
مساله ماندگاری و شدید شدنشه
دقیقا 3 روزه که بطوره پیوسته پام داغه و لحظه به لحظه شدتش بیشتر میشه و تا زه حس میکنم گستردگیش هم بیشتر میشه
انقد که عصر واقعا بی طاقتم کرد
( من کلا آدمی نیستم که برم تو نخ چیزی یا واسم یه مساله حاد بشه یا وقتی از لحاظ جسمی مشکلی دارم ، ناراحت باشم و اینا ولی اینبار واقعا اذیتم کرده این مساله )
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : khatereh. , vahideh.
منم اینطوریم ولی چون مدت زیادیه دیگه عادی شده هر کسی با من دست میده میپرسه تب داری چقدر داغی ..... جالبه زمستون به من میگفتن خوشبحالت Smile (16)
 تشکر شده توسط : movahedi , Hasty , vahideh.
من خودم پاهام از داخل گرمه ولی از بیرون هر کی به من دست میزنه یخه یخهangry2
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : movahedi , Hasty
من بشدت پاهام سرده.بااین حال این یخزدن روبه گرمی پا ترجیح میدم.دستامم همینجوره.اما بقیه بدنم آتیشه.مخصوصا توی هوای جهنمی خوزستان وقتی از خونه بیرون میرم بشدت تعادلم بخاطر گرما بهم میریزه
 تشکر شده توسط : Maz
منم دست و پام مثل يخچاله، بخصوص پاهام هميشه يخ زدست....Blush
بچه هایه سوال دارم اگه ممکنه راهنماییم کنین :من وقتی سردم میشه خیلی انگشتای دست وپام یخ میکنه
یاگاهی صورتم یابناگوشم یاکمرم داغ میشه جوری که فک میکنم تب دارم
اینم از ام اسه یا نه خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دراین مورد
راهنماییم کنه....؟؟
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : kohedard
(2014/11/24, 11:40 PM)راز(Reihane) نوشته است: بچه هایه سوال دارم اگه ممکنه راهنماییم کنین :من وقتی سردم میشه خیلی انگشتای دست وپام یخ میکنه
یاگاهی صورتم یابناگوشم یاکمرم داغ میشه جوری که فک میکنم تب دارم
اینم از ام اسه یا نه خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دراین مورد
راهنماییم کنه....؟؟

سردی و داغی دستو پا و انگشتان که طبیعی برا ام اس ولی کمر و بنا گوشو من تجربه نکردم بهتر از دکترتونم بپرسید
من همیشه دست راست وکف پای راستم یخ میکنه یا داغ میشه
جوری که دوست دارم دستموبذارم داخل ظرف آب یخ
کلادمای دودستم باهم فرق میکنه نمیدونم علاعم بیماریه یاچیز دیگهHuh
من قبلا خيلي گرمايي بودم ولي بعد از مريضي كلا سرمايي شدم ولي الان چند وقته شبها پاي چپم داغ مي كنه از رو سرده از تو گرمه مي ذارمش تو تشت آب سرد يه مقدار بهتر مي شه يا يه كيسه آب سرد مي ذارم بهتر مي شه البته در حدي كه فقط بتونم بخوابم نه كاملا بهتر شه
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : tinookhe
منم کف پاهام اکثرا داغه...
علاوه بر این جدیدا اصلا طاقت گرما رو ندارم ..... چند دقیقه که توی هوای گرم میمونم کلافه میشم و کم کم احساس سستی و بی حالی میکنم.....
 تشکر شده توسط : tinookhe

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان