امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
آخرهای مرداد 93 دست راست و بعد دست چپم گزگز شروع کرد زیاد جدی نگرفتم و فکر رکدم واسه کار زیاد با کامپیوتره ، اوایل شهریور ماه بعد از هفته دولت و رفتن از این جلسه به اون یکی جلسه یه روز صبح که از خواب پا شدم احساس کردم نصف صورتم حس نداره فکر کردم یه مشکل عصبی بخاطر فشار کاری و اینجور چیزهاست. رفتم دکتر مغز و اعصاب و معاینه و کمی دارو داد و گفت این علایم خطرناکه ولی نگران نباش یه ام ار بده اگه مشکلی نباشه پرونده می بندم. ام ار ای دادم و بعدش رفتم یه سفر خارج از کشور 20 روز بعد دیگه علایم نداشتم و بی خیال جواب ام ار ای شدم و خوش و خرم که از مرکز ام ار ای تماس گرفتن چرا نمی یایین جواب بگیری. هنوز لحظه ای تو راهرو مرکز ام ار ای جواب کاغذی دیدم که نوشته بود ام اس جلوی چشمامه. angry2angry2 تا یه ماه تو شوک بودم بالاخره دکتر مقدسی بهم کمک کرد و گفت با تغییر شیوه زندگی این بیماری شکست بده و منهم همینکارو دارم میکنم یعنی یه شکست اساسی به این بیماری دادم که نگو fighting0030.giffighting0030.gifو شکست بیماری همچنان ادامه دارد.icon_biggrin
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : مژگان68 , javad6788 , hyd69hyd , یاسی , nahid , niloofary , laleh , معصومه عباسی , جلال علایی موسوی , niloofarh , mahsa24 , مُنا_منتظر المهدی

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط mahdi1004 - 2015/07/28, 07:22 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان