امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
من از اولين نفري كه شنيدم و تشخيص داد ام اس دارم آجي جونم گيتي بود . تقريبا شش سال پيش بود چهار ماه به عيد دست راستم حركتشو از دست داد نميتونستم تكونش بدم با دست چپم مدام تكونش ميدادم ،،،، خودم زياد نترسيده بودم ولي اين تشخيصاي گيتي جون ميومد رو اعصابم angry3angry3angry3
خوب هي ميرفت هي ميومد ميگفت تو هم ام اس داري شك نكن evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
خلاصه يك هفته به عيد من يك سرگيجه مزخرف گرفتم كه تا يك ماه ادامه داشت و دكترا هم هي ميگفتن از استرس يا عصبيه ناگفته نماند اين گيتي جون بازم رو اعصاب بود مدام اون دفترچه مزخرف آشنايي با ام اس رو ميگرفت دستش ميگفت ببين ؟؟؟؟ اينجا دقيقا علايم تو رو نوشته شك نكن ام اس داري evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
دلم ميخواست با سر برم تو صورتشاااااااااااااااااااfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
بله بعد از يك ماه كذايي يك روز سه شنبه خاطرانگيز حالمون خيلي بد شد بردنمون بيمارستان تا اورژانسي ام ار اي بشم اينم بگم قبلش هر دكتري ويزيتم كرد گفت با اين علايم شديد سرگيجه شك نكن تومور داري ما هم با كلي استرس رفتيم واسه ام ار اي و بعدش جوابو برديم براي دكترمون
و اون لحظه ايي كه دكتر گفت ام اس داري نيشم باز شد smilingsmilingsmiling
آخه فكر كردم راستي راستي تومور دارمو رفتني هستم sad2sad2sad2sad2
و من از همون روز اول با مريضيم كنار اومدم
چون اصلا ام اس رو آدم حساب نكردم agreement2agreement2agreement2
ولي گيتي جون بعد از تشخيص تا يكسال مداوم به هر كي ميرسيد ميگفت ديديد ؟ ديدي گفتم اينم ام اس داشت ؟ تشخيص و حال كردي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : kiana , nahid , محبوب64 , minoshka , گيتي , دربند , maedeh

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط گلاويژ - 2013/10/09, 06:09 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان