امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
من که قبلا از اینترنت سرچ کرده بودم، خودم مشکوک بودم،با دیدن رفتارغیرعادی کارمندایی که پشت کامپیوتر مغز و نخاع سوراخ سوراخمو دیده بودن بیشتربه ام اس شک کردم، البته خودشون فهمیدن که من به رفتارشون شک کردم برا جبران، گفتن شما هیچ مشکلی نداری.یک هفته بعد جواب ام ار ای رو گرفتیم، تو این فاصله روز پزشک هم شد و برنامه تلویزیون چندتا بیمار وخیم ام اس رو نشون داد من فقط دعا میکردم کاش ام اس نباشه. یه روز وقتی هیچکی خونه نبود رفتم سراغ جواب ام ار ای، زبان انگلیسی بود و اسمی از ام اس نیاورده بود اما در مورد دیمیله شدن اعصابم و اینکه به کدوم قسمت ها باید بیشتر توجه بشه نوشته بود!!!!!!!!!!!!!!
خودش بود. حتی اون لحظه گریم نگرفت احساس کردم همه چی راکد شده و انگار یکی پاشو گذاشته روی گلوم. شاید اگه کسی منو تو این حال می دید از ترس فرار میکرد. یه ده دقیقه طول کشید تا یکی اومد خونه صدای در رو که شنیدم تازه تونستم گریه کنم. sad بازم بهم گفتن تو که دکتر نیستی اسم ام اس رو هم که ننوشته. همون روز بعدازظهر نوبت ویزیت داشتم و .....
علائم من خیلی خفیف بودن وقتی سرمو به طرف جلو خم می کردم یکی دو ثانیه احساس برق گرفتگی خفیف داشتم که بعد از 2 ماه وقبل از شروع به درمان برطرف شد و خدا رو شکر تابحال هیچ مشکلی نداشتم.برا شفای همه بیماران مخصوصا دوستان گل ام اسی دعا میکنم.
 تشکر شده توسط : سیدرضا , hamsare booshveg , rahaei , maedeh , mari

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط biparva - 2013/03/01, 12:57 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست