• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 35
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
اولش واسم گنگ بود بدش ناراحت بودم چون اطلاعاتی نداشتم
ولی کم کم وقتی شناختم با هم دوست شدیم

پدر مادرم میترسیدن بگن بهم تا اینکه خودم فهمیدم از یه دکتر پرسیدم
بعضی وقتهام فضولی خوبه هاlaughing3 laughing3
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : Prime , farkhonde , eglantine , مریم۷۲ , mohammadreza1369 , سمانه ٧ , sajede_kasaeian@yahoo.com , saeid.jahansouz , مُنا_منتظر المهدی
من اولین بار رفتم یه دکتر و مث طلا و مس (که هنوز ندیدم ملت میگن)

دکتره برگه ام آر آی و گرفت بالا و گفت بچه ها کی بود میگفت ام اس چطور شروع میشه؟
اینا ها بیاین!

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : maedeh , Ferfer , AVID2000 , parvaneh , nahid , zenith , dr.dentist , farkhonde , nanaz , sooorooosh , mansoure , eglantine , یوسفی نازنین , peli , مینا غلام نژاد , mohammadreza1369 , saeid.jahansouz , مُنا_منتظر المهدی
کسی بهم نگفت خودم فهمیدم ام اس بهدش به مامانم گفتم و اونم برای بچه باهوشش اسپند دود کردlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : maedeh , hamid t , far :D , biparva , eglantine , mohammadreza1369 , تندیس , آذرستون , saeid.jahansouz
laughing3laughing3laughing3
ایول پس هممون خودمون فهمیدیم چه با حال
agreement2agreement2
Heart

تشکر شده توسط : baran1390 , eglantine , گيتي , mohammadreza1369 , saeid.jahansouz
اولين بار دكترم بهم گفت خيلي ناراحت شدم واز زندگي كردن وازنده ماندنم ناايمد شدم
 تشکر شده توسط : maedeh , eglantine , mohammadreza1369 , آذرستون , saeid.jahansouz
الان که خدارو شکر خوبیو به زندگی امید واری دیگه؟

تشکر شده توسط : farkhonde , eglantine , mohammadreza1369 , آذرستون , saeid.jahansouz
doctore maghzo asabi k avalin bar behesh moraje kardam(ranjbare naiini) be eltehab to maghzam mashkook shodo goft sarian ye MRI anjam bedam to javab MRIdoctore azmayeshgah neveshte bud mashkook b ms aval dadasham javabo dide budo nemizasht man bebinam k ba semajat azash gereftamo natijaro khoondam aval gij budamo to nabavari mamanam gerye mikard k manam tahte tasir jav shooru kardam be gerye kardanlaughing3
avalesh az esmesh kheili mitarsidamo hamash behesh fek mikardam k haminam baes shod halam badtar she vali bade chan vaght fahmidam
enghadam tars nak nist k migan:56
rasti yas jan behet pishnahad mikonam be yeseri doctoraye mojarabtaram morajee koni
 تشکر شده توسط : maedeh , nahid , eglantine , sange sabor , mohammadreza1369
این مامانا ادمو دیوونه میکنن اوفففففففففwink2
مامان من منو پیش 4تا دکتر برد تا تهران اومد که پیش پرفسور لطفی هم ببرتم ولی خدارو شکر که ویزیت نمی کردlaughing3laughing3
کلی خندیدم بهش آخه یه جورایی ضایع شد(مامانی ببخشید اینجوری گفتم)
جالب اینجاس که همه ی دکترا به مامانم گفتن خودش مریض نه من laughing3laughing3
روحیه نیست که سنگ پا قزوینagreement2

تشکر شده توسط : ELI , coffeedot , farkhonde , eglantine , گيتي , hadi83388076 , mohammadreza1369 , fereshteh95 , saeid.jahansouz
ملیت و مذهب و اهلیت را زیر سوال نبریمconfused
الان میان تذکر میدن مسوولان
حالا من گفتم نگی کسی نگفتاwink2wink2wink2wink2wink2agreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : maedeh , eglantine , mohammadreza1369 , saeid.jahansouz
من و شوهرم بعد از کلی دوندگی صاحبخونه شدیم و دقیقا موقع اسباب کشی بیماریم عود کرد.سرمای خیلی شدید هم خوردم. فکر کردم عصب دستم گرفتهsmilingچند تا هم امپول برا باز شدن عصب زدمSmileولی فایده نداشت.دکتر بالاخره mriنوشت.بابام به یه دکتر از اشناها نشون داد گفت ام اس داره.اصلا باورم نمیشد به همچین بیماری که ناشناخته و باکلاسه مبتلا باشم!!!!!wink2
ولی اصلا من و همسرم از خونه جدید لذت نبردیم.کلا اروم بودیم ولی خیلی تلخ بود
 تشکر شده توسط : farkhonde , neda61 , eglantine , گيتي , سارا29 , sange sabor , mohammadreza1369 , sajede_kasaeian@yahoo.com

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 35
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان