امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"تو را به یاد می آورم"
داره علناً آخرش رو رو ویلچر نشون میده...خیییلی ناراحتم بابت این برنامه ها
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : آرزو
ممنون که خبر دادی!!!!
بعضی حرفاش حرفای دل من بود!
 تشکر شده توسط : earth , Ghost
گفت رشتت رو از جراحی عوض کن برو رادیولوژی که بتونی! من اگه ازین برنامه ها ببینم امیدم رو از دست میدم..میدونم مردم که این برنامه رو دیدن،آخرش رو رو ویلچر فهمیدن...
مهمون داریم ما..نمیدونن من ام اس دارم..گفتن آخی طفلی پسر جوون خوب سخته چند سال دیگه رو ویلچر بشینه!!!!
اگه میخوان مستند بسازن،مشکلات ام اس رو بسازن..کمبود دارو،عدم شناخت و آگاهی مردم و ...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : ghaside , آرزو , yummy , paeeze
6 ساله ام اس دارم توی این مدت هم هر روز دارم از اطرافیانم عین حرفهایی که اون خانمه گفت رو می شنوم
اما هوز مثل پسره فکر میکنم...

هر چی باشه من سالم نیستم و هر چقدر هم که سلامت جسمی داشته باشم بازم اسم بیماری رو دارم دنبال خودم میکشم...sad2
و نمی تونم توی یه جمع غیر مبتلا به ام اس باشم حتی اگه هیشگی ندونه...
خودم که می دونم و برام یه جورایی عذابه که بخوام با چند نفر که بیماری منو درک نمیکنن ارتباط برقرار کنم...

در هر صورت مستند خوبی بود ولی طرز فکر منو نتونست تغییر بده!!
 تشکر شده توسط : yummy , paeeze , earth , ghaside , mehdernet2 , چکاوک
از اینکه این برنامه تکراری بود و من نمی دونستم و سریع اومدم اطلاع دادم پوزش میخوام فقط شدید احساس کردم برنامه مفیدیه و دلم خواست شما هم ببینید. به نظرم مثل هر برنامه و حرکتی همراه با کاستی ها و نکات خوب و مفید بود. کمی بی انصافیه که نکات مثبت رو نادیده گرفته و فقط منفی ها رو ببینیم. به هر حال برای من مفید بود. سارگل مگه فیلم بود عزیزم نقشی بازی نشد شخصیت واقعی بودن هر دو ام اس داشتند و کسی نقش بازی نمی کرد.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو , arezooo82 , چکاوک
(2012/12/11, 08:54 PM)arezooo82 نوشته است:
اگه میخوان مستند بسازن،مشکلات ام اس رو بسازن..کمبود دارو،عدم شناخت و آگاهی مردم و ...
\

100 درصد پخش نمیشه .

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : آرزو , arezooo82 , ghaside , چکاوک
منم مثل تو آرزو. چقدر شبیه افکار من بود!
این یه ایمیل به این نام بود (ته آدم پرانگیزه و با روحیه) به نظرم اگه کسی این ایمیل به دستش نرسیده دانلود کنه و ببینه. خواهش می کنم به صورت این آدم خیلی با دقت نگاه کنید. اینو به خودم می گم همه نمی تونند این باشند، اما دیدن این قبیل آدم ها نهایت امیدواریه.

ته آدم پر انگیزه و با روحیه
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو , Ghost , parisa2011
یکی از نکاتی که تو این مستند دل منو خیلی خنک کرد اشاره این جوان بود به این که رفتم انجمن حمایت از بیماران ام اس جمع شده بود. رفتم انجمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن ام اس ایــــــــــــــــــــــــــــــــــران هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ کاری برام نکردند. آدرس شما رو از دکتر گرفتم این بود که مزاحمتون شدم. این منو خیلی خوشحال کرد کاش اینو درشت بیان می کرد. کاش این به گوش خیرین حامی انجمن برسه و ازشون بازخواست کنند بابت اینکه برای بیماران ام اس چه می کنند حتی یه صحبت آرام بخش هم ارائه ندادند به این بنده خدا.
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : ghaside , Ghost , parisa2011 , چکاوک , nazaninamiri70
متاسفانه کسی که این مستند رو ساخته با همکاری خوبی از طرف انجمن ام اس مواجه نشده و در نتیجه از اطلاعات کافی برخوردار نبوده.
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : Ghost , nazaninamiri70 , arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست