امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر
يه نفر ميتونه بشه مسئول قرار هاي چت
من يكي دوبار اين كارو كردم كه بار اول چت كرديم ولي بار دوم وقت نكردم برنامه رو كامل تنظيم كنم .
هر كسي ميتونه برنامه رو هماهنگ كنه اعلام كنه تا مسئولش بشه بعد از يه هفته پيش قرار چت تنظيم بشه و زمانش هم چت سايت بهترين جا واسه پاسخ گويي به درخواستمون هست .
فقط قبلش احتياج به برنامه ريزي داره كه من وقتشو ندارم واقعا
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2010/06/14, 12:45 AM)hamid نوشته است: يه نفر ميتونه بشه مسئول قرار هاي چت
من يكي دوبار اين كارو كردم كه بار اول چت كرديم ولي بار دوم وقت نكردم برنامه رو كامل تنظيم كنم .
هر كسي ميتونه برنامه رو هماهنگ كنه اعلام كنه تا مسئولش بشه بعد از يه هفته پيش قرار چت تنظيم بشه و زمانش هم چت سايت بهترين جا واسه پاسخ گويي به درخواستمون هست .
فقط قبلش احتياج به برنامه ريزي داره كه من وقتشو ندارم واقعا

یعنی چی؟ یعنی یه نفر بیاد قرار چت تنظیم کنه به اعضا بگه که فلان ساعت بیاید چت؟!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
اين تاپيك رو ببين فكر كنم متوجه بشي

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=685
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : فاریور
(2010/06/14, 01:03 AM)hamid نوشته است: اين تاپيك رو ببين فكر كنم متوجه بشي

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=685

من اینو خوندم و نظر رو عرض میکنم:

اینکه بخوایم یکی دو نفر مسئول چت بشن و بگن که بچه ها فلان روز، فلان ساعت، بیاید چت میخوایم راجع به فلان مبحث بحث کنیم، جالب نیست!

آقا روز 1 شنبه ساعت 5 بیاید میخوایم راجع به ریخته شدن نفت تو دریا و تاثیرش در بورس حرف بزنیم! خوب اومد و یکی دوست داشت که چت کنه، ولی از موضوع خوشش نیومد! یا کلا مبحث مورد نظر تو چت افتاد تو دست 3-4 نفر و بقیه کم بتونن صحبت کنن!

نه آقا به نظر من این روش جالب نیست! واسه چت نباید یه قرار تعیین کنیم! که سر یه ساعت همه بیان چت و بقیه ساعتها چت خالی باشه! اونم تا قرار بعدی!

چت باید 24 ساعته فعال باشه و کاربران هم داخلش باشن! باید طوری برنامه ریزی بشه که کاربر علاقه پیدا کنه که یه پنجره هم واسه چت باز کنه و وقتیکه وارد چت بشه، حداقل 2-3 نفر رو اونجا ببینه! نه مثل چت الان سایت که میری خودت با خودت چت میکنی!

باد هم نمی وزید...
(2010/06/14, 10:32 AM)tanha نوشته است: من اینو خوندم و نظر رو عرض میکنم:

اینکه بخوایم یکی دو نفر مسئول چت بشن و بگن که بچه ها فلان روز، فلان ساعت، بیاید چت میخوایم راجع به فلان مبحث بحث کنیم، جالب نیست!

آقا روز 1 شنبه ساعت 5 بیاید میخوایم راجع به ریخته شدن نفت تو دریا و تاثیرش در بورس حرف بزنیم! خوب اومد و یکی دوست داشت که چت کنه، ولی از موضوع خوشش نیومد! یا کلا مبحث مورد نظر تو چت افتاد تو دست 3-4 نفر و بقیه کم بتونن صحبت کنن!

نه آقا به نظر من این روش جالب نیست! واسه چت نباید یه قرار تعیین کنیم! که سر یه ساعت همه بیان چت و بقیه ساعتها چت خالی باشه! اونم تا قرار بعدی!

چت باید 24 ساعته فعال باشه و کاربران هم داخلش باشن! باید طوری برنامه ریزی بشه که کاربر علاقه پیدا کنه که یه پنجره هم واسه چت باز کنه و وقتیکه وارد چت بشه، حداقل 2-3 نفر رو اونجا ببینه! نه مثل چت الان سایت که میری خودت با خودت چت میکنی!

خوب الان پيشنهادت چيه ؟
احتمالا نشه مثل ورژن قبلي ( كه شما اون موقع تو سايت نبودي ) پايين سايت افراد انلاين رو نشون بده .
پس ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
(2010/06/14, 12:47 PM)hamid نوشته است: خوب الان پيشنهادت چيه ؟
احتمالا نشه مثل ورژن قبلي ( كه شما اون موقع تو سايت نبودي ) پايين سايت افراد انلاين رو نشون بده .
پس ؟

چت ورژن قبلی می نمیدونم چطوری بوده ولی یه چت چندتا معیار باید داشته باشه:
1- امکانات زیاد و دم دست! و راحتی کار با اونها! (خیلی در تشویق کاربر برای استفاده از اون چت موثره) چت الان سایت فقط میتونی توش تایپ کنی! اگه بخوام یه فایل بفرستم چی؟! مطمئنا اگه امکانات بیشتری میداشت اینقد خلوت نمی بود!

2- سرعت بالا در ارسال پیامها و دریافتشون. عدم تداخل و قابلیت سرور برای پذیرش تعداد زیاد کاربران و حجم اطلاعات.

3- زیبایی محیط چت (این خیلی خیلی مهمه) کاملا هم تابلو هست که چقدر کاربر میتونه جذب کنه.

و...

اینا باعث میشه که کاربر خودش جذب چت بشه!

حالا یا باید بگردیم چتی رو پیدا کنیم که با ajax یا flash باشه و شرایط بالا رو داشته باشه! یا اینکه باید خودمون شروع به نوشتنش کنیم! حالا یا application یا web application

من قبلا یه برنامه چت نوشتم مثل یاهو مسنجر که متاسفانه وسطای کار ولش کردم!

برنامه 123flash chat server رو دانلود کن و ببین چطوره؟ حدود 35 مگ هست

باد هم نمی وزید...
همين ؟
انتظارت چقدر كمه !

عزيزم اينجا وبسايت دوست يابي نيست كه !
اگه قبلا ميديدي كه با نوشتن مثلا تعداد افراد انلاين چقدر چت طرفدار داشت ديگه به ظاهر اهميت نميدادي

بعدشم ميخواي فايل بفرستي ؟ smiling
حرفات خيلي جالبه ها ! واسه ارسال فايل ميتوني از سايت استفاده كني نه چت . اينجوري خيلي بهتره . كدوم سيستم رو ديدي كه فايل واسه همه بتونه بفرسته ؟ من نديدم بگو شايد اطلاعاتم بالابره .

چتي كه الان روي سايت نصب هست نيازمون رو كاملا برطرف ميكنه فقط مشكل اينه كه تعداد افراد انلاين نشون داده نميمشه
مث حس ی عشق تازه بودی
من بعد از اینکه این چت رو نصب کردم
با یه مشکل برای نشان دادن تعداد افراد آنلاین برخوردم ....
یه بار دیگه حمله میکنم ایشالا حل میشه
--------
بهنام جان این چتی که نوشته بودی یعنی به درد نمیخوره ؟؟؟
تکنولوژی دیتابیسش چی بود ؟ برای ترنسفر دیتا از چی استفاده کرده بودی ؟
بگو شاید بشه تعمیم داد یه چیزی ازش در آرود هاااااا
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/06/14, 04:33 PM)hamid نوشته است: همين ؟
انتظارت چقدر كمه !

عزيزم اينجا وبسايت دوست يابي نيست كه !
اگه قبلا ميديدي كه با نوشتن مثلا تعداد افراد انلاين چقدر چت طرفدار داشت ديگه به ظاهر اهميت نميدادي

بعدشم ميخواي فايل بفرستي ؟ smiling
حرفات خيلي جالبه ها ! واسه ارسال فايل ميتوني از سايت استفاده كني نه چت . اينجوري خيلي بهتره . كدوم سيستم رو ديدي كه فايل واسه همه بتونه بفرسته ؟ من نديدم بگو شايد اطلاعاتم بالابره .

چتي كه الان روي سايت نصب هست نيازمون رو كاملا برطرف ميكنه فقط مشكل اينه كه تعداد افراد انلاين نشون داده نميمشه

حمید جان، برادر من
بحث من کلا سر نرم افزار چت هست! من کاری به این ندارم که برنامه چت تو چه سایتی میخواد اجرا بشه! حالا یا سایت دوست یابی یا ام اس سنتر!!!!!

ظاهر یک برنامه یا سایت بسیار بسیار مهمه! اینطور که من از نوشته هات فهمیدم، فقط دنبال این هستی که چتی دست و پا بشه که بچه ها بتونن توش چیزی بگن! حالا با هر شکل و قیافه ای! و با هر قدرتی که میخواد باشه، باشه!
فکر میکردم بعنوان مدیر سایت، انتظارت بیشتر از اینا باشه! البته امیدوارم که در این مورد اشتباه کرده باشم!

اون بحث ارسال فایل تو چت که عرض کردم، فقط یه مثال بود! angryangry3angry3angry3 منم میدونم که ارسال فایل الان تو سایت چطوریه. لابد اگه جای ارسال فایل، میگفتم اعضا تو چت به هم وب کم بدن، میگفتی که برن تصویرشون رو ضبط کنن، بعد رو سایت آپلود کنن و طرف مقابل هم دانلود کنه و ببینه؟؟؟؟!!!!! angry3 اینه وب کم؟!

یعنی چی کدوم سیستمی رو دیدی که فایل واسه همه بتونه بفرسته؟! اینم از اون حرفا بودا..... عزیز من، مگه برنامه نویس نیستی؟! یعنی یه برنامه نویس نمی دونه که آیا میشه چنین سیستمی رو پیاده سازی کرد یا نه؟!angry3angry3angry3angry3 نمونه بارز یاهو مسنجر

اگه این چت الان سایت، فقط با نشون دادن تعداد اعضا مشکل رو حل میکنه، پس درستش کن. خوشحال میشیم که اعضا با هم چت کنند. من خیلی دوست دارم این سایت پیشرفت کنه!!

حمید جان، همانطور که طراحی و برنامه نویسی (بصورت اصولی) بسیار سخته، بحث مدیریت به مراتب سخت تر اونه!
(2010/06/14, 05:59 PM)Sina نوشته است: من بعد از اینکه این چت رو نصب کردم
با یه مشکل برای نشان دادن تعداد افراد آنلاین برخوردم ....
یه بار دیگه حمله میکنم ایشالا حل میشه
--------
بهنام جان این چتی که نوشته بودی یعنی به درد نمیخوره ؟؟؟
تکنولوژی دیتابیسش چی بود ؟ برای ترنسفر دیتا از چی استفاده کرده بودی ؟
بگو شاید بشه تعمیم داد یه چیزی ازش در آرود هاااااا

انشاا.. که سینا جان چت زودتر راه بیفته و مشکلاتش حل بشه. من دوس دارم که این سایت پیشرف کنه.

چون دست تنها بودم، بعد از یه مدت خستم کرد و ولش کردم وگرنه میشد ازش استفاده کرد.

دیتابیس سرور sql بود و ارسال هم با پروتکل tcp/ip بود.
امکاناتی که گذاشته بودم مانند ارسال فایل، وب کم دادن و voice chat - مثل یاهو هر کس که میخواست به دیگری pm بده، یه پنجره جداگانه واسش باز میشد، وقتی کسی آنلاین نبود، پیام بصورت off line هم ارسال میشد و... (امکانات رو از رو یاهو داشتم اضافه میکردم)

باد هم نمی وزید...
بهنام جان اين امكاناتي كه شما ميفرمايي براي سايت خيلي زياده . چون هيچ وقت لازم نيست كه 2 كاربر به صورت خصوصي باهم چت كنند عواقبش رو به صورت مختصر تر چشيديم

ارسال فايل و اشتراك وبكم ( در كنفرانس چت ) در هيچ كدوم از سرويس هاي چت وجود نداره حتي همين ياهو مسنجري كه شما گفتي .

ظاهرا شما در سايت دنبال چيز ديگه اي ميگرديد كه خواهان چت خصوصي و وب دادن و ... هستيد .
ولي همون طور كه قبلا هم گفتم اينجا انجمن ام اس هست نه سايت دوستيابي . ميتوني به سايت هاي : فارسي چت ، پرشين چت و ... مراجعه كني .
مث حس ی عشق تازه بودی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان