امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق نا کامل
(2011/08/04, 11:11 AM)yas نوشته است: میگم بچه ها شما ویالها یا سرنگها رو برای یادگاری هم برمیادرید یا بلافاصله میندازید بیرون ؟ دفترچه هاشو چی ؟laughing3

نه یاسی جان، میندارم دور. اینجوری به مغزم میگم این همیشگی نیست. ایشاله همینطور باشهsmilingWink
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , ghaside , biparva
زمانی که ربیف به خودم میزدم نصفش دور ریخته میشد تو هواگیری!!!!!!!الان هم اگر آکتوکس را خودم بزنم بازم بیرون میریزم تا حالا هم مشکلی خدا را شکر بوجود نیامدهconfused2 زیاد سخت نگیرید اتفاقی نمی افته agreement2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
(2011/08/04, 11:11 AM)yas نوشته است: میگم بچه ها شما ویالها یا سرنگها رو برای یادگاری هم برمیادرید یا بلافاصله میندازید بیرون ؟ دفترچه هاشو چی ؟laughing3
یادگاری؟؟؟؟؟؟؟icon_cry......قربونت برم..مگه یادگاری قحطیه wink2....من تو صدتا کاغذ و نایلون و...میپیچم و میندازمش تو سطل زباله به نیت اینکه بره و دیگه برنگردهbadtaste

شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : ثریا , leili-asmaneh , min00 , biparva
من با این تجهیزات سینووکس مشکل دارم. وقتی آب مقطر رو دارم تو ویال میریزم خودش با سرعت اتوماتیک ریخته میشه و باعث میشه یه خورده کف کنه. بعد که حل شد می خوام بکشم تو سرنگ خیلی سخته من سرنگ رو میکشم بالا و یه نیرویی هم سرنگ رو میکشه پایین و نمیشه محتوی ویال رو تا آخر تو سرنگ کشید. در نهایت حجم ماده تزریقی 0.7 میلی لیتر میشه.
اگه قضیه خلا باشه چرا همین کار رو با آب انجام میدم اینجوری نمیشه. مثلا بعد از تزریق میام تست کنم که چی کار کنم مساله خلا رو حل کنم. تو سرنگ آب میریزم و میزنم تو ویال اینجوری نمیشه اصلا اتوماتیک به ویال ریخته نمیشه و خیلی راحت میشه ماده رو تو سرنگ کشید.عجیبه؟
شما چی کار میکنید؟چه جوری این کار رو انجام میدید؟
(دلم برای آوونکس تنگ شدهsad2)
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeeze , nahid
(2012/12/09, 10:23 PM)MFhealth نوشته است: من با این تجهیزات سینووکس مشکل دارم. وقتی آب مقطر رو دارم تو ویال میریزم خودش با سرعت اتوماتیک ریخته میشه و باعث میشه یه خورده کف کنه. بعد که حل شد می خوام بکشم تو سرنگ خیلی سخته من سرنگ رو میکشم بالا و یه نیرویی هم سرنگ رو میکشه پایین و نمیشه محتوی ویال رو تا آخر تو سرنگ کشید. در نهایت حجم ماده تزریقی 0.7 میلی لیتر میشه.
اگه قضیه خلا باشه چرا همین کار رو با آب انجام میدم اینجوری نمیشه. مثلا بعد از تزریق میام تست کنم که چی کار کنم مساله خلا رو حل کنم. تو سرنگ آب میریزم و میزنم تو ویال اینجوری نمیشه اصلا اتوماتیک به ویال ریخته نمیشه و خیلی راحت میشه ماده رو تو سرنگ کشید.عجیبه؟

دوست عزیز من

حالا 0.7 تزریق بشه مشکل نداره به نظر من .ضمن اینکه اینا تجربیه منم اوایل کلی آب مقطر رو میریختم بیرون بعد آب مقطری که برای خود آمپول نبود میریختم توش .چیزی نشد.
یکم تمرین میخواد ضمن اینکه سوزن رو طوری داخل ویال فرو کنی که کامل سرش بره تو نه اینکه نصفش تو لاستیک ویال گیر کنه-کاری که من همش میکردم -

موفق باشیicon_question

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : MFhealth , nahid
دوستان اصلا مهم نيت
تو هر تزريق مقاري دارو وارد بدن ميشه و تا يه ماهم هست حالا هر هفته يه بار يه مقدارم به اون اضافه بشه..............
منظور دقت كنين اما نگران نشين ايواي يه ميلي ليتر رفت مي ميرم.هيچي نميشه
فقط برای همه دعا کنید
(2012/12/09, 10:23 PM)MFhealth نوشته است: من با این تجهیزات سینووکس مشکل دارم. وقتی آب مقطر رو دارم تو ویال میریزم خودش با سرعت اتوماتیک ریخته میشه و باعث میشه یه خورده کف کنه. بعد که حل شد می خوام بکشم تو سرنگ خیلی سخته من سرنگ رو میکشم بالا و یه نیرویی هم سرنگ رو میکشه پایین و نمیشه محتوی ویال رو تا آخر تو سرنگ کشید. در نهایت حجم ماده تزریقی 0.7 میلی لیتر میشه.
خیر دارویی که با این زحمت بدست میاد نباید یک میلی لیتر ان هم هدر رود پس این کار را بکنید.
بعد از کشیدن اب سزنگ را هوا گیری کنید.
داخل ویال خلا است و اب را ناگهان میکشد تو پس هنگام داخل کردن به سر لاستیکی ویال با دو انگشت گردن پیستون سرنگ را طوری بگیرید که نوک انگشتانتان به انتهای سیلندر گیر کرده و اجازه حرکت پیستون سرنگ را ندهد.
حال قرص را به کف ویال بیندازید و به ارامی دو انگشت خود را شل کرده تا پیستون حرکت کند و اب را از بالا روی قرص بریزید.
بعد از مخلوط شدن انها کشیدن ان از وسط در لاستیکی ویال مهم است.
اگر هم کف کرد با خوصله و ضربه زدن به سرنگ کف بر طرف میشود

تشکر شده توسط : mysis , mojdeh4398 , nahid , MFhealth , nazaninamiri70 , saffari_mo
(2012/12/10, 07:22 AM)mehdernet2 نوشته است: دوستان اصلا مهم نيت
تو هر تزريق مقاري دارو وارد بدن ميشه و تا يه ماهم هست حالا هر هفته يه بار يه مقدارم به اون اضافه بشه..............
منظور دقت كنين اما نگران نشين ايواي يه ميلي ليتر رفت مي ميرم.هيچي نميشه

عزیزم من نگران مردن نبودم. می دونم با کم شدن مقدار دارو نمی میرم و اتفاق خاصی نمی یوفته ولی دارو داره هدر میره شاید با بیمه فقط دارم 500 تومان میدم ولی دلیلی بر حیف کردن دارو نیست. در ضمن حتما لازم بوده که یک مقدار مشخصی هر بار به بدن برسه و مقدار رو بر همون اساس تعریف کردن یعنی حالت بهینه اینه که دارو درست مصرف شه اگر چه بعضی اوقات امکان پذیر نیست. من می خوام یاد بگیرم که این قدر دارو هدر ندم
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,185 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,986 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,758 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,453 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,143 2018/01/24, 08:02 PM
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,560 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,226 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  آدرس مراکز تزریق سینوکس و رسیژن neda.n 32 32,236 2016/10/09, 10:20 AM
  فیلم آموزش تزریق آوونکس (دوبله شده توسط ام اس سنتر) برای اولین بار fireboud 42 86,568 2014/07/25, 11:55 AM
آخرین ارسال: glassheart
  کاهلی در تزریق :| samiramiss 12 8,238 2014/02/02, 09:41 AM
آخرین ارسال: hoda sa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان