امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر در هورمون تیروئید
آزمایش دو هفته قبلم TSH 0.01 بودicon_cryicon_cryicon_cry
دکتر شاخ در آورد!!!
یعنی چی؟؟؟چرا اینجوره؟؟؟؟
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
در کنار آزمایش های کبدی که دکترها برامون مینویسن کاش آزمایش تیرویید رو هم در نظر داشته باشن . ام اس یا داروهای ام اس شاید عوارض دیگه ای هم داشته باشه که بهش توجه نمیشه.
منم برای مورد دیگه ای رفتم دکتر داخلی و بعد از چکاپ و دیدن یه عدد غیر عادی تو آزمایش و مراجعه به دکتر غدد فهمیدم که تیرویید بزرگ شده و نیاز به بررسی بیشتر داره .
قبل از این بیشتر برگه های دفترچه م با مهر دکتر مغز و اعصاب پر میشد!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : samiramiss , پریا حقیقت پور
سلام، منم دو سال پیش بود که از خوده دکتر مغز و اعصابم خواستم برام چکاپ کامل بنویسه و نوشت، وقتی آزمایش دادم تیروئدم پر کار شده بود و بهم دکتر غدد معرفی کردن، رفتم پیش دکتر غدد، ایشون یه آزمایش نوشتن و بعد از معاینه  گفتن 4 ماه دیگه بیا men . 4 ماه بعد آزمایش مجدد نشون میداد که تیروئیدم درست کار میکنه. دکتر غدد بهم گفت که ام اس یه بیماری خود ایمنی هست. بیماری های خود ایمنی گاها روی کار غدد بدن تاثیر میگذارن و باعث میشه یه بار جواب آزمایش اینطوری بشه، البته گفتند که به دکتر مغز و اعصاب بگم که 6 ماه یه بار برام چکاپ کامل بنویسه و اگر مشکلی بود به ایشون مراجعه کنم. پیشنهاد میکنم شما هم خودتون به دکتر ام استون بگید که مثلا 6 یا 8 ماه یکبار براتون چکاپ کامل بنویسه
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
الان من آزمایش دادم بعد یک سال تقریبا مصرف ربیف کم کاری ترویید دارم وبهم دارو دادن.
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/11/07, 12:33 PM)fatemeh65 نوشته است: سلام، منم دو سال پیش بود که از خوده دکتر مغز و اعصابم خواستم برام چکاپ کامل بنویسه و نوشت، وقتی آزمایش دادم تیروئدم پر کار شده بود و بهم دکتر غدد معرفی کردن، رفتم پیش دکتر غدد، ایشون یه آزمایش نوشتن و بعد از معاینه  گفتن 4 ماه دیگه بیا men . 4 ماه بعد آزمایش مجدد نشون میداد که تیروئیدم درست کار میکنه. دکتر غدد بهم گفت که ام اس یه بیماری خود ایمنی هست. بیماری های خود ایمنی گاها روی کار غدد بدن تاثیر میگذارن و باعث میشه یه بار جواب آزمایش اینطوری بشه، البته گفتند که به دکتر مغز و اعصاب بگم که 6 ماه یه بار برام چکاپ کامل بنویسه و اگر مشکلی بود به ایشون مراجعه کنم. پیشنهاد میکنم شما هم خودتون به دکتر ام استون بگید که مثلا 6 یا 8 ماه یکبار براتون چکاپ کامل بنویسه

ولی من دارویی که برای پرکاری تیرویید مصرف کردم جواب نداد و پیشرفت کرد ،دکتر دیگه ای رفتم که روزی سه قرص برای تیرویید دستور داده . فعلا بیماری اصلیم شده تیرویید چون اگه درمان نشه از لاغری می میرم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , samiramiss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست