امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه های مقابله با علائم MS
سلام دوستان باتوجه به اینکه بیماری ام اس از هرکس و هرجنس و هرگروه ادمی و درگیر کرده باتوجه به خودم و شناختی که تو این سایت از بچه ها به دست اوردم میتونم بگم اگه دقت کنید متوجه میشیدبیشتر ام اسی ها افرادشادواجتماعی وحساسی هستنداما اگه هرشخص رک و راست بگه بیشترین ناراحتی ها شون تنهایی و حساس بودن هستش مشکلات روحی هستش الان هم اگه بخواییم این بیماری و کنترلش کنیم فقط بایدارامشمون و حفظ کنیم از استرس به دور باشیم مورد محبت کسی باشیم دنیامون تنهایی نباشه بهتره شریک مناسبی داشته باشیم نیازنیست خودمون و با خوردنی های متنوع ازمایش کنیم چون اگه بهترین رژیم و هم داشته باشیم و ورزش بریم و غیره اما از کسی دلخور بشیم یا چیزی ازارمون بده یا فکر تنهایی رو بکنیم دردو حس میکنیم اما کنترل همین سخته چون ادمهای اطراف ما ادم اهنی نیستن که مطابق خواست ما عمل کنن یک رفت و امدساده به یه مکان یا صحبت با فردی میتونه ما رو دچار استرس کنه اما ما خیلی راحت میتونیم خونسردی و تو خودمون تقویت کنیم و این بهترین راهه(البته نظر دوستان هم محترمه)icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : fireboud , najva , jane , maedeh_1362 , MFhealth , احمدرضا , kaveh_plus , maedeh , ارزو , paeazan , ساغر
دوستان عزیز اگر به تخفیف فکر کنید،نتیجه رضایتبخشی نخواهید داشت. به درمان فکر کنید. هیچ چیز در این دنیا قطعی نیست که شما به خودتون بقبولانید که ام اس درمان نداره. در اخبار 20:30 دیشب خروسی را نشون میداد که تخم گذاشته بود، تخم خروس نه تخم مرغagreement2
ام اس هم درمان داره. اگر پزشکان و داروسازان اونرا نمیدونند ما انسانی توانا هستیم، اشرف مخلوقات هستیم پس خودمون هم میتونیم خودمون را درمان کنیم.icon_biggrin

راهکارهایی که من را به نتیجه رسوند:
1- تغییر عادت غذایی که علاوه بر از بین بردن علت بیماریم، شخصیتم را هم تغییر داد و من فرد حساس قبلی نیست. ظرفیت تحمل استرسم هم بالا رفته. همونطور که میدونید در قرآن هم به تغذیه تاکید شده: "ای انسان به غذایی که میخوری بنگر"
در جایی هم گفته شده: "به من بگو چه میخوری تا بگویم کیستی."
پس تغذیه حتی اخلاق ما را هم تغییر میده چه بمونه به ام اسsmiling

2- از داروهای گیاهی استفاده کردم. البته هر داروی گیاهی را توصیه نمیکنم. چون منهم در مراحل آزمون و خطا از برخی داروها نتیجه منفی هم گرفتم اما در نهایت پیدایش کردم.

3- شرایط را همونگونه که بود پذیرفتم (البته این مرحله طول کشید) و بعد از پذیرش مبارزه کردم.

اما در مورد سیر و پیاز در این مقاله درست اشاره کرده و گفته سیر و پیاز خام نخورید اما سیر و پیاز پخته مشکلی ایجاد نمیکنه. اما نعناع جزء سبزیجات معطر با طبع گرم هست که خوردنش مفیده.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : MFhealth , احمدرضا , somaye_602000 , ehsan 10054 , najva , ابراهیم , Hasty , رزمینا , ostad2000 , ساغر , maedeh , niloofary

2- از داروهای گیاهی استفاده کردم. البته هر داروی گیاهی را توصیه نمیکنم. چون منهم در مراحل آزمون و خطا از برخی داروها نتیجه منفی هم گرفتم اما در نهایت پیدایش کردم.

3- شرایط را همونگونه که بود پذیرفتم (البته این مرحله طول کشید) و بعد از پذیرش مبارزه کردم.

اما در مورد سیر و پیاز در این مقاله درست اشاره کرده و گفته سیر و پیاز خام نخورید اما سیر و پیاز پخته مشکلی ایجاد نمیکنه. اما نعناع جزء سبزیجات معطر با طبع گرم هست که خوردنش مفیده.
[/quote]
مریم جان فلفل چی؟ واسه ما خوبه یا بد؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , Hasty , maedeh
اگر بيماريتون پيشرفت كرده يا در حاله پيشرفت هست.
تنها راهي كه هست ورزش است بخصوص يوگا
...
 تشکر شده توسط : najva , MFhealth , Hasty , maedeh
(2012/02/13, 01:29 PM)شفا یافته نوشته است: دوستان عزیز اگر به تخفیف فکر کنید،نتیجه رضایتبخشی نخواهید داشت. به درمان فکر کنید. هیچ چیز در این دنیا قطعی نیست که شما به خودتون بقبولانید که ام اس درمان نداره. در اخبار 20:30 دیشب خروسی را نشون میداد که تخم گذاشته بود، تخم خروس نه تخم مرغagreement2 ام اس هم درمان داره. اگر پزشکان و داروسازان اونرا نمیدونند ما انسانی توانا هستیم، اشرف مخلوقات هستیم پس خودمون هم میتونیم خودمون را درمان کنیم.icon_biggrin راهکارهایی که من را به نتیجه رسوند: 1- تغییر عادت غذایی که علاوه بر از بین بردن علت بیماریم، شخصیتم را هم تغییر داد و من فرد حساس قبلی نیست. ظرفیت تحمل استرسم هم بالا رفته. همونطور که میدونید در قرآن هم به تغذیه تاکید شده: "ای انسان به غذایی که میخوری بنگر" در جایی هم گفته شده: "به من بگو چه میخوری تا بگویم کیستی." پس تغذیه حتی اخلاق ما را هم تغییر میده چه بمونه به ام اسsmiling 2- از داروهای گیاهی استفاده کردم. البته هر داروی گیاهی را توصیه نمیکنم. چون منهم در مراحل آزمون و خطا از برخی داروها نتیجه منفی هم گرفتم اما در نهایت پیدایش کردم. 3- شرایط را همونگونه که بود پذیرفتم (البته این مرحله طول کشید) و بعد از پذیرش مبارزه کردم. اما در مورد سیر و پیاز در این مقاله درست اشاره کرده و گفته سیر و پیاز خام نخورید اما سیر و پیاز پخته مشکلی ایجاد نمیکنه. اما نعناع جزء سبزیجات معطر با طبع گرم هست که خوردنش مفیده.

مریم خانم اگه ممکنه یه لیست دقیق از غذاهائی که باید بخوریم و غذاهایی که خوردنش مضره رو برامون بنویس . متشکر.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Hasty , maedeh
بی خیالی، بی خیالی ، بی خیالی
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : maedeh , ارزو
اره بابا بخدا من اینقدر بیخیالم که نگو اگه مشکلیم داشته باشم بهش اینقد کم محلی میکنم و خودخوری و به کسی نمیگم که خانواده فکر میکنن من هنوز همون یاسی قبلیم تنها چیزیکه اذیت میکنه این روزا گرمای زیاد هست که زیر چند تا کولرم سکته رو میزنم ای خدا کی این گرما تموم میشه angry3

ولی خداییش هر وقت مشکلی براتون پیش میاد برید کارهای دیگه رو انجام بدین چیزهاییکه دوست دارین مثلا کحامپیوتر یا بازی یا کار خونه نقاشی و ... ببینید چقدر زود یادتون میره من 5 ساله دارم اینکارو میکنم evilgrin0039.gif

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : آنا , maedeh , ارزو
مهم اینکه اصلا فکر نکنی که حمله داری....چون یکی از راهکاراش اینکه اصلا تمرکز نکنی به درد و قسمتی که علائم ام اس بروز کرده (البته نه اینکه نری دکتر)

آرامش و عدم داشتن استرس خودش یکی از کاهش حمله است...

و قرار نگرفتن در محیط گرم ...محیط گرم باعث تشدید علائم میشه...
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : آنا , maedeh , ارزو
بچه ها واسه درد کف پا واسه من این دم پايی های ماساژور دار نيکتا خيلی خوب بودagreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : azita_sa , maedeh , ارزو
(2012/07/05, 11:23 AM)nazii نوشته است: بچه ها واسه درد کف پا واسه من این دم پايی های ماساژور دار نيکتا خيلی خوب بودagreement2
عزیزم من هم ساکن اصفهان هستم، خیلی کف پام درد میکنه میشه لطف کنی آدرس جایی که دم پایی ها رو داره برام بنویسی؟ ممنونت میشم.
 تشکر شده توسط : maedeh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمای جامع علائم MS ArashFN 0 922 2022/08/15, 08:56 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  علائم بیماری MS Prime 40 56,921 2018/03/05, 04:17 PM
آخرین ارسال: Nadertaghvai
  اختلال بلع و راه مقابله با آن نازلی 8 5,964 2018/02/16, 10:27 PM
آخرین ارسال: samiramiss
Rainbow بیماری ms وراههای مقابله با آن Hasty 9 9,539 2015/07/28, 09:36 AM
آخرین ارسال: majid1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: