امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین داروی خوراکی MS کمک کرد مادر به به زندگی عادی تر خویش برگردد
سما جان سلام
برای کمتر شدن درد و کبودیت سعی کن با دستگاه تزریق کنی و بعد از تزریق حتما کمپرس یخ بزار خیلی بهتره منم اوایل این مشکل رو داشتم الان که با دستگاه تزریق میکنم خیلی خوبه.

(2011/07/29, 10:05 PM)sama نوشته است: کاش داروی خوراکیش بیاد

آمپولا درد داره::38:

جاش سیاه میشه sad2

رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : sama
امیدوارم اونهایی که من وقتی 4 ماه پیش این خبر رو تو سایت نوشتم و در برابر من جبهه گرفتم
با خودشون کمی تامل کنند و یاد پست هاشون بیفتن
دوستان عزیز
شرکت داروسازی اسوه همین دارو رو در ایران تولید کرده و در اردیبهشت ماه همین امسال طی یک مراسم رسمی از این دارو پرده برداری نمود
در حال حاضر این دارو تولید ایران در مرحله ایی است که دکتر صحراییان در حال نوشتن پروپوزال این داروست و تا سال آینده اگر مشکل خاصی پیش نیاد این دارو وارد بازار می شود
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : sama , ساغر , Hasty

اگر داروی ایرانی تاثیر نوع خارجیش رو داشته باشه ، خیلی خوب میشه agreement2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
واقعا امیدوارم زودتر بیاد .........................
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
خدا کنه وقتی لین دارو میاد ایران ما تو تحریم نباشیم و قیمتش مناسب باشه بتونیم بخریم
(2011/08/06, 09:07 AM)7714 نوشته است: خدا کنه وقتی لین دارو میاد ایران ما تو تحریم نباشیم و قیمتش مناسب باشه بتونیم بخریم

هیچ دارویی تو لیست تحریم نیست!
کلا مطابق کنوانسیون های سازمان ملل هیچ دارویی تحریم نمیشه برای هیچ کشوری!
اما خوب بعضی کشور ها مث رژیم اسرائیل دارویی مث کوپاکسون رو به ایران نمی فروشن (شاید هم ایران ازشون نمی خره) ولی میشه از طریق کشور ثالثی این دارو ها رو خرید.

کلا این رو بگم که شرکت های دارو سازی چند ملیتی هستند و زیاد تو کار تحریم نیستند چون صرفه ی مالی بالایی براشون داره.
نگران این چیزا نباشید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : بهــار , BanOoOo , anaram , hamdam , romina60 , هانیه , نوشا , ساغر , Hasty
(2011/08/06, 09:12 AM)Prime نوشته است: هیچ دارویی تو لیست تحریم نیست!
کلا مطابق کنوانسیون های سازمان ملل هیچ دارویی تحریم نمیشه برای هیچ کشوری!
اما خوب بعضی کشور ها مث رژیم اسرائیل دارویی مث کوپاکسون رو به ایران نمی فروشن (شاید هم ایران ازشون نمی خره) ولی میشه از طریق کشور ثالثی این دارو ها رو خرید.

کلا این رو بگم که شرکت های دارو سازی چند ملیتی هستند و زیاد تو کار تحریم نیستند چون صرفه ی مالی بالایی براشون داره.
نگران این چیزا نباشید.
ميشه لطفا بگي کوپاکسون چه جور داروييه من تا حالا نشنيدم
مرسي
خدا گويد:
تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم ، تو اي والاترين مهمان دنيايم ، بدان آغوش من باز است ، شروع كن .....
يك قدم با تو ، تمام گامهاي مانده اش با من.
(2011/08/09, 05:14 PM)romina60 نوشته است: ميشه لطفا بگي کوپاکسون چه جور داروييه من تا حالا نشنيدم
مرسي
گلاتیرامریا کوپاکسون جایگزینی برای اینترفرون بتا است، در صورتیکه ام.اس.عودکننده تسکین یابنده داشته باشید.پزشکان معتقدند گلاتیرامر با توقف حمله سیستم ایمنی به میلین عمل می کند.باید گلاتیرامر را روزانه زیر پوستی تزریق کنید.عوارض پس از تزریق شامل برافروختگی و نفس تنگی می باشد.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : fireboud , romina60 , ساغر
جدیدا یکی از دکتر های مهمی که تو کانادا رو ام اس کار می کنه اومده بود ایران (وثوقی)صحرائیان می شناسدش گفت طرح تولید انبوه قرص های خوراکی متوقف شده واسه اینکه FDA گیر دادهsad2
 تشکر شده توسط : ساغر
(2011/08/15, 01:37 PM)TITI نوشته است: جدیدا یکی از دکتر های مهمی که تو کانادا رو ام اس کار می کنه اومده بود ایران (وثوقی)صحرائیان می شناسدش گفت طرح تولید انبوه قرص های خوراکی متوقف شده واسه اینکه FDA گیر دادهsad2

به به!!!!!!!!!!!!!!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی جدید می تواند آسیب‌های عصبی مولتیپل اسکلروزیس(MS) را معکوس ن� hamdam 1 3,472 2019/06/08, 03:46 PM
آخرین ارسال: ماری تنها
  چگونه با ام اس، زندگی خوبی داشته باشیم ؟ تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,686 2018/11/02, 08:09 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  داروی کالسیتریول(calcitriol) نویدبخش hamdam 14 17,921 2018/10/07, 09:50 PM
آخرین ارسال: meraj
  تغییر در سبک زندگی hamdam 0 2,660 2015/08/24, 03:03 PM
آخرین ارسال: hamdam
  10 روش برای کاهش علائم ام اس و زندگی سالم با ام اس hamdam 32 31,725 2015/06/04, 12:39 PM
آخرین ارسال: arezooo82
  شیوه هایی برای ارتباط بهتر در کنار زندگی با ام اس zenith 3 5,372 2015/05/31, 02:54 PM
آخرین ارسال: niloofary
  زندگی دوباره برای گاسپار نوازنده hamdam 14 10,528 2014/08/18, 12:28 AM
آخرین ارسال: H-tanha
  داستان های الهام بخش از زندگی افراد مبتلا به MS hamdam 2 3,974 2014/05/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: آرزو
  یک درمان 2500 ساله زندگی من را نجات داد ! warrior 8 6,317 2014/03/31, 09:00 PM
آخرین ارسال: hania
  تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس یه غریبه 3 8,958 2013/07/16, 12:35 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست