امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در حرف زدن
بنظر من همش تلقینهangry3angry3angry3angry3
ماکه تو پوقی تو حرف زدن تو ندیدیمangryangry
پس الکی تلقین نکنconfusedconfused
والله وقتی تو پارک حرف میزدی
مثل بلبل حرف میزدیlaughing3
البته ماشاله
چش نخوری ایشاللهicon_question
سلام

من هم بعضی اوقات کلماتو اشتباه میگم .....مخصوصا وقتی استرس دارم وتند حرف میزنم
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
منم این مشکل رو دارم ولی خیلی کم . شاید ماهی 1-2 کلمه .
با دکتر هم مشورت کردم خندید و گفت ادم عادی هم ماهی 1-2 کلمه رو اشتباه میگه .
احساس میکنم که دقیقا از ام اس هست ولی کاری به کارش ندارم چون چیز مهمی نیست .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : kia , sargol
بنظر من ام اس در گفتار تاثیر داره ، عدم بیان صحیح کلمات و بکار بردن اونها در جملات . مواقعی با این موضوع مواجه شدم ، مخصوصا زمانی که کمی فشار عصبیم بیشتر بوده .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : kia , parastoo joon
من تو این ام اس سنتر فهمیدم که از ام اسه ، قبلش نمیدونستم و خودمو سرزنش میکردم. فکر کنم بیشتر مربوط به کسانیه که تند حرف میزنن. چون فرصت رسیدن اطلاعات از مغز کمتر میشه . ما احتمالا مثلا یک صدم درصد دستور از مغز رو دیرتر دریافت میکنیم ، کسانی که آهسته و شمرده حرف میزنن که مشکلی براشون پیش نمیاد ولی کسانی که تند و با عجله حرف میزنن تپق ها بیشتر میشه. منم همینطوریمconfused
حتی گاهی یه کلمه دیگه بجای کلمه مورد نظر به زبونم میاد :35:
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , Amirsam , samiramiss
منم موقع حرف زدن گاهی اوقات کلمه هارو به جای هم استفاده می کنم
خیلی ناراحت بودم بعد دیدم افراد سالم هم هستند که دچار این مشکل هستند پس باید یک چیز عادی باشه ربطی هم به ام اس نداره بیچاره ام اس چون هر بلائی سر ماها بیاد گردن ام اس میندازیم ولی بیشتر موارد در مردم سالم هم دیده میشه
ام اس پرونده سنگینی داره هزار چهره ست معلوم نیست چی به چیه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : sargol
اگر کسی نظری داره بگه لطفا

راستش من 10 روز بود خیلی بدجور مسموم بودم و چون مسافرت بودم نتومستم دکتر برم
1شنبه که بر گشتم رفتم دکتر سروم زد با 2 تا آمپول زد از فرداش مسمومیتم خوب شد و خیلی بی حال شدم
اصلا جون نداشتم را برم حرف بزنم کلا جون واسه هیچ کاری نداشتم 2باره رفتم دکتر گفت خیلی آب از بدنت دفع شده
و خیلی ضعیف شدی بازم سروم زردن کمی بهتر شدم ولی 2تا قرص داد که خیلی بی حالم میکردن الان از ان روز که
قرصارو انداختم کمی تو حرف زدن مشکل پیدا کردم یعنی بعضی وقتی نمی تونم کلامات و کامل تلفظ کنم و روان حرف بزنم
2باره رفتم دکتر گفت این ویروس تازه امده اینجوری میکنه مسمومیتش خیلی بده واسه بعضی رفت تو گوشاشون مشکل
مشکل تعادلم پیدا کردن و گفت کاریشم نمیشه کرد باید دورهء بیماری تموم بشهangry3angry3laughing3laughing3

صبح ها که از خواب پا میشم بهترم الان نمیدونم این ویروسه لعنتیangry3 این جوری کرده یا بازم 1 مدل حمله ستconfused2

الان از دیروزم رفتم خودم شروع کردم آمپول dexa میزنم گفتم شاید حمله ست بازمangry3

حالا به نظر شماها چیکار کنم تا 1 هفته دستر سی به دکتر خودم ندارم.....confused2laughing3laughing3
منم اين مشکل رو دارم مخصوصا در استفاده از ضميرها گاهي هم وقتي دارم نروژي صحبت مي کنم از لغت هاي انگليسي يا فارسي استفاده مي کنم بدونه اينکه خودم متوجه باشم . confused
من یکی از علایم اولیه بیماریم همین مشکل در حرف زدن بود حدودا یک ماهی طول کشید و خوب شد ومن انقدر حواسم به بی حسی پاهام بود که متوجهش نشدم به نظرم نباید اصلا بهش توجه کرد خیلی توجه نکنید خودش خوب میشه!
 تشکر شده توسط : kia , Pooya.N
من نمیدونم اگه ویروس نبود دکترا چی میگفتن؟!!!!!!!!laughing3

منم اولش بهم گفتن یه ویروسه که از پشت گوش فعال میشه و دگزا داد.بعدش که ام آر آی رودید گفت نه شبیه ویروسه.

این ویروس با چند تا دگزا چه صیغه ای بودنconfused
البته یه ذره مشکل حرف زدن هم داشتم.ز و س رو خوب ادا نمیکردم

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : Pooya.N

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درد پشت سر و چشمها و مشکل در بلع غذا golpesar_ghandeasal 7 11,940 2020/04/17, 10:13 PM
آخرین ارسال: Bahar89
  مشکل جویدن و بلعیدن zaynab 29 20,226 2018/12/11, 07:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکل عوارض موضعی تزریق ربیف و رسیژن ونابودی ماهیچه successful 53 40,850 2017/04/14, 02:35 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان