•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتغال و ام اس
Star 
یه مسئله دیگه هم وجود داره این هست که بسیاری از کارفرمایان تا متوجه میشن فردمبتلا به ms هست بلافاصله اون بنده خدارو از کار بیکار میکنن و فکر نمیکنن اون آدم چطور قراره خرج خودش, خانواده شو بده و یا حتی هزینه های درمانش....؟!
من نمی گویم سمندر باش یا پروانه باش
چون به فکر سوختن افتاده ای مردانه باشhappy0065.giffighting0030.gif
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , silent , hessam , alireza1111 , mahsa24 , narsis2 , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2018/06/09, 10:20 AM)alip نوشته است: سلام
کسی معاینات بدو استخدام رو رفته؟

سلام
جانم؟
من رفتم و الآن هم کارمند رسمی هستم
اگر سوالی دارین در خدمتم
فقط این رو بهت بگم که اصلا نگران نباش
جایی که من استخدام شدم به شدت سخت گیری میکنن واسه استخدام هم از نظر آزمون هم مصاحبه تخصصی و هم سلامت، و من هم بدون هیچ مشکلی و با کمک خدا استخدام شدم
 تشکر شده توسط : alip , narsis2 , پریا حقیقت پور , pariya1361
من که واقعا بعد از ۱۸ سال درس خوندن معلومه که دوست دارم برم سرکار. واینکه میبینم توی جمع باشم حالم خیلی بهتره و همه‌ چی رو فراموش میکنم. ولی کاری توی شهر ما نیست که اینقدر بیارزه.
 تشکر شده توسط : narsis2 , پریا حقیقت پور , samiramiss , pariya1361
فکر میکنم کارفرمام ک رفیقمم هست اصلا عین خیالش نیست من ام اس دارمSmile) هرچی فشار کاره چ از نظر بدنی چ روانی ریخته سرم. تازه ساعت کارمم یه ساعت بیشتر کرده. تازه میگه پنجشنبه ها هم بیا! میگم بابا تزریق دارم دیگه پنجشنبه رو بیخیل شو فلن که داره نقشه میچینه ببینه چجوری پنجشنبه هم بیارتم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
(2018/10/26, 08:15 PM)hossein2010 نوشته است: فکر میکنم کارفرمام ک رفیقمم هست اصلا عین خیالش نیست من ام اس دارمSmile) هرچی فشار کاره چ از نظر بدنی چ روانی ریخته سرم. تازه ساعت کارمم یه ساعت بیشتر کرده. تازه میگه پنجشنبه ها هم بیا! میگم بابا تزریق دارم دیگه پنجشنبه رو بیخیل شو فلن که داره نقشه میچینه ببینه چجوری پنجشنبه هم بیارتم

اين اقاي كارفرماتون بفكر فراري دادن شما از كاره ?
گاهیــ خـــدا آنقـدر صدایتـ را دوستـ داردکــ ه

سکوتـــــــــــــ میکنـــد تا تــو بارهـــــا بگویــی

خــــــــــــــــ♥ـــدای منـــــــــــــــــــــــــــ
 تشکر شده توسط : narsis2 , پریا حقیقت پور , pariya1361
منم معلمم و تو كارم مشكلي ندارم جز اينكه تو امتحانا بجاي اينكه اونا استرس داشته باشن من استرس دارم پارسال هم بخاطر استرس امتحانا حمله داشتم بعد از پنج سال اولين حملم بود???

تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور , pariya1361
به نظر من باید آینده نگر بود و کارهایی که امنیت شغلی در اونها بسیار بالاست رو انتخاب کرد. در این حالت نگرانی از دست دادن شغل و استرس های اون حداقل وجود نداره و به علاوه معمولا فشار کاری هم کمتره.
واقع نگر باشیم. به این فکر کنیم که در آینده شغل هایی که امنیتشون بالاتره برای زمانی که کم توان تر شدیم بستر بهتری رو برای ما فراهم میکنه. Smile
 تشکر شده توسط : narsis2 , H-tanha , nahid , samiramiss , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2018/10/27, 02:44 PM)maryam690 نوشته است:
(2018/10/26, 08:15 PM)hossein2010 نوشته است: فکر میکنم کارفرمام ک رفیقمم هست اصلا عین خیالش نیست من ام اس دارمSmile) هرچی فشار کاره چ از نظر بدنی چ روانی ریخته سرم. تازه ساعت کارمم یه ساعت بیشتر کرده. تازه میگه پنجشنبه ها هم بیا! میگم بابا تزریق دارم دیگه پنجشنبه رو بیخیل شو فلن که داره نقشه میچینه ببینه چجوری پنجشنبه هم بیارتم

خخخ نه ب‌ فکر جیب خودشه  smiling مثل موتور ۸ سیلندر از همه کار میکشه البته میدونه من فراری بشو نیستم icon_biggrin
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
Smile 
(2018/10/28, 10:04 PM)hossein2010 نوشته است:
(2018/10/27, 02:44 PM)maryam690 نوشته است:

خخخ نه ب‌ فکر جیب خودشه  smiling مثل موتور ۸ سیلندر از همه کار میکشه البته میدونه من فراری بشو نیستم icon_biggrin
پس شما مواظب باشيد زياد تو كار خسته نشيد كه واسه ام اس بد نباشه

تشکر شده توسط : hossein2010 , narsis2 , پریا حقیقت پور , pariya1361
کارمن خیلی پرتنش بود بااین حال داشتم روند رو خوب پیش میرفتم تا ۲ماه پیش که بیماری جان مارو خیلی ترسوند ممنوع استرس شدم و به کورتن و دیفوزل بستنم الان خیلی بهترم ولی خوب کامل نشدم میترسم به کارم کامل برگردم بااینکه باروند کار همراهم ولی حس پوچی گرفتم تازگیا?امروز شروع کردم کتاب خوندن و یکم تو کارام رفتن و مرور کردن یکسری موارد که بهم فسار نمیاره.ولی خب گیرمون انداخته ام اس جان دست و پامون رو بسته?
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , samiramiss , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان