•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و لرزش
من لرزش دستم افتضـــاحه.تابلویه.مخصوصا وقتی یه کاری دارم انجام میدم بادستام اگه کسی نگاه کنه میفهمه میگه چرا میلرزیHuh
مخصوصا وقتی کار میکنم و خسته میشم خیلی میلرزه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : عمومهربان , neda.t , arezoo_azizi , g.someira , sarir , غزل
چشمتون روز بد نبینه . چیزی که من به وفور از اول بیماریم داشتم لرزش دست بوده . گاهی اوقات توو جلسه های کاری مهم ، از ترس اینکه طرف فکر نکنه از استرس دستام می لرزه یه توضیح خنده دار می دم که معمولا اینطوریه : قبل از هر چیز لازمه یه توضیح بدم ، من چون ام اس دارم دستام می لرزه . و چون توو حرف زدن از دستام خیلی استفاده می کنم ، امیدوارم این لرزش اذیتتون نکنه . smilingwink2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : shokolat , parastoo joon , neda.t , arezoo_azizi , نیوشا... , غزل
منم چند بار همچین چیزی رو تجربه کردم به صورت خفیف

وقتی خیلی خسته میشم و دراز میکشم حس میکنم راسته ی ستون فقراتم(پشتم) نوسان میکنه,البته فرکانسش خیلی کمه طوری نیست کسی بفهمه اذیت هم نمیکنهSmile (16)

من همه ی علائمم همینه فعلا .شاید ماهی یه بار این اتفاق میوفته

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : عمومهربان , arezoo_azizi , غزل
من هم لرزش دست دارم
و طبق تجربه وقتی ناراحتم یا استرس دارم یا خسته ام این لرزش خیلی بیشتر می شه
دکتر برای لرزش دست به من قرص پروپرانول داده که البته هنوز استفاده نکردم که اثرش رو ببینمconfused
 تشکر شده توسط : عمومهربان , neda.t , arezoo_azizi
راستش من لرزش همينجوری ندارم وقتايی که استرس زيااااد دارم يا خييييييلی ناراحت باشم همه بدنم ميلرزه بعد که اروم ميشم قطع ميشهconfusedconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
منم وقتی که تازه حمله داشتمو کورتون میزدم تا چند روز لرزش تو تمام بدنم مخصوصاً دستا و چونه هام داشتمconfused
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : عمومهربان , arezoo_azizi
منم بعد اون سرگيجه شديد از ترس و اضطراب زياد لرزش گرفتم كه لرزش توي گردنم بازوهام بخصوص بازوي راستم خيلي زياد بود پاهامم يكم لرزش داشت.اما نكته جالبش لرزش بالاي ابروم بودlaughing3تازه علاوه بر همه اين احساس تكون خوردن مثل پاندول ساعتم داشتمconfusedولي از وقتي لورازپام خوردم همه اين حالتا تا حد زيادي خوب شدهSmile
من بعد کورتون لرزش زیادی داشتم مخصوصا تو دستام که کاملا مشخص بوووود
الان دیگه این لرزش ثابته با یه ذره کار کردن لرزش دستم زیاد میشه حتی بعضی وقتا چیزی از دستم می افته...طبیعیه دیگه نهام اس داریم بیماری به این با کلاسی میخوای دستامونم نلرززه؟؟؟والاWink
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : عمومهربان , ورپریده , neda.t , arezoo_azizi

.jpg   1121742361832151113191871255164180802939.jpg (اندازه: 2.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 62)

بیشتر موارد حس سوزش و سوزن سوزن شدن در هنگامی که اندام ها بی حس شده است، علامتی بی خطر است و نشان دهنده این حالت است که عصبی در این ناحیه تحت فشار است ودر صورت تغییر وضعیت طی چند دقیقه عصب به حالت طبیعی برمی گردد.
از دیگر دلایل بی حسی اندام ها افزایش تهویه تنفسی است که در شرایط اضطراب آور ایجاد شده ولی در مواردی که بی حسی ناگهانی و غیر قابل توجیه روی می دهد ممکن است، علامتی از یک بیماری جدی باشد که می بایست تحت بررسی های دقیق قرار گیرد.
از علل جدی بی حسی می توان به نقص جریان خون ، روماتیسم مفصلی ، اسکلروز مولتیپل ، دیابت و سندرم تونل کارپ (فشرده شدن اعصاب در مچ دست که موجب بی حسی درانگشتان و دست می شود) اشاره کرد .
بی حسی می تواند یافته ای هشدار دهنده باشد از یک سکته مغزی قریب الوقوع یا حملات گذرای ایسکمیک که یک سکته مغزی کوچک است و به طور گذرا و موقتی علایمی نظیر فلج و تاری دید را ایجاد می کند. این حملات گذرا بدون درمان مناسب به سکته کامل منجر شده وممکن است عوارض جسمی و ذهنی دائمی ایجاد می کند .
.jpg   881324824877291322522234979318617516717.jpg (اندازه: 10.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 62)
تسکین علائم:
- آنچه مهم است این است که علایم را کم اهمیت در نظر نگیریم حتی اگر برای چند ثانیه طول بکشد .
- در صورت ایجاد بی حسی به طور ناگهانی و یا ضعف در هر نقطه از بدن بدون وجود توضیح قانع کننده در اسرع وقت باید به اورژانس مراجعه کرد .
- ورزش مرتب نظیر راه رفتن و دویدن و شنا کردن جریان خون را افزایش می دهد و به کاهش وقوع بی حسی در وضعیت های بدنی مختلف کمک می کند و انتخاب نوع ورزش نیز مهم است مثلا ورزش هایی مثل دوچرخه سواری باعث بیحسی اندام ها شده و وضعیت را تشدید می کند.
مصرف دخانیات باعث اختلال جریان خون می گردد و احتمال بروز بی حسی را افزایش می دهد.
اگر بیشتر در ناحیه باسن دچار بیحسی می شوید احتمال دارد مربوط به کیف جیبی و یا محتویات جیب عقب شما باشد و ایجاد مشکل می نماید وباعث ایجاد فشار برروی عصب سیاتیک که از میان عضلات باسن می گذرد، می نماید.
اگر برای مدت طولانی کارهای تکراری انجام می دهید مثل ماشین نویسی و خیاطی و ... ممکن است به سندرم تونل کارپ دچار شوید .لذا اگر هر 30 تا 60 دقیقه یکبار به خود استراحت دهید ودر این بین چرخش های ملایمی به مچ دست دهید می توانید از ایجاد این مشکل جلوگیری نمایید.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : rana , arezoo_azizi , عمومهربان
من اصلا لرزش ندارمangry2 ، فقط رو ویبره ام confused، اما دکتر میگه هییییییییییییییچی نیست نگران نباشlaughing3 ، عمرا اگه ام اس داشته باشیfighting0030.gif

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان