نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
تجربه منم میگه گرمی بهتره.ولی اینجا صحبتی از ام اس گرم و سرد شد که من تا حالا نشنیده بودم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , omidvar
منم اولین بار شنیدم ام اس گرم یا سرد
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : omidvar
چنین تقسیم بندی بیمعناست. میتونست ام اس خشک و تر باشه اما گرم و سرد امکان نداره.
بعضی ها برای اینکه کارشون را مهم جلوه بدند شلوغش میکنند.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , kia
من همش دارم گرمی میخورم بی حسیام خوب شده اما چند روزه انگار معلقم یه احساس سبکسری میکنم میترسم شدوع حمله باشهsad2
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : omidvar
manam in mozoe sardi garmiro ghabol daram tajrobasham kardam
sardi mikhoram badtar misham
confused2confused2confused2confused2http://www.mscenter.ir/images/smilies/confused10.gif
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : kia
من عاشق ماست بودم بخصوص این ماه های آخر.
اما یک ماه سردیجات رو از فهرست غذاییمون خارج کردم و اتفاق خاصی نیفتاد.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
من نمیدونم کی میخوان در مورد این قضیه یه تحقیق درستو حسابی کنن
تو همین سایت خودمون چند بار به مفید بودن دارچین زنجبیل و ..... و غذاهایی که گرمی هستن اشاره شده ولی همین امروز شبکه 3 دکتر میگفت یکی از عواملی که باعث تشدید بیماری میشه گرماست خوب وقتی ما گرمی میخوریم بدنمون داغ و گرم میشه پس با این حساب کارمون تمومه

اخه چرا ؟؟؟؟چرا برا این مسئله جوابی نیست الان من همش دارم گرمی میخورم عاقبت من چه خواهد شد
اقای خدادادی راست میگه؟یا دکترا ؟ یا ام اس سنتر ؟خیلی جالبه این مسئله رو یکی 100 درصد رد میکنه اون یکی 100 درصد تایید میکنه واقعا خنده داره confused2
 تشکر شده توسط : omidvar , زهراجون
(2011/07/20, 01:46 PM)SSA نوشته است: من عاشق ماست بودم بخصوص این ماه های آخر.
اما یک ماه سردیجات رو از فهرست غذاییمون خارج کردم و اتفاق خاصی نیفتاد.
با يك ماه تغيير رژيم اتفاق خاصي نمي افته بايد مداومت داشته باشه
در ضمن غذاهاي با درجه گرمي بالا ممكنه مضر باشه ،بايد با گرميجات ملايم شروع كرد
و يك نكته كه خيلي مهمه نداشتن يبوست هست،بايد روزي حداقل 2 مرتبه اجابت مزاج داشت تا بدن بتونه مواد اضافي و سموم رو به تدريج دفع كنه

(2011/07/20, 11:53 AM)شفا یافته نوشته است: چنین تقسیم بندی بیمعناست. میتونست ام اس خشک و تر باشه اما گرم و سرد امکان نداره.
بعضی ها برای اینکه کارشون را مهم جلوه بدند شلوغش میکنند.

به نظر بنده ايشون واقعا در كارش استاد و متخصص هست،بي خودي حرف نميزنه
حتما يه چيزي ميدونه كه ميگه
بيماراي زيادي به واسطه ي ايشون درمان شدن
يه مادري كه دخترش ام اس داشت ميگفت 500-600 تا بيمار ام اس به روش ايشون درمان شدن
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : SSA , omidvar , رزمینا
(2011/07/20, 06:00 PM)ostad2000 نوشته است: و يك نكته كه خيلي مهمه نداشتن يبوست هست،بايد روزي حداقل 2 مرتبه اجابت مزاج داشت تا بدن بتونه مواد اضافي و سموم رو به تدريج دفع كنه

من با همین نکته ،که خیلی هم مهمه مشکل دارم با هیچ روشی هم درست نمیشه شما میگی روزی 2 مرتبه اجابت مزاج ولی اجابت مزاج من هفته ای 1 یا 2 مرتبه است دکتر میگه از عوارض دارو میتونه باشه از چند نفر ازدوستان که ام اس دارند پرسیدم اونها هم مثل من هستند angry3angry3
(2011/07/20, 06:19 PM)نازلی نوشته است: من با همین نکته ،که خیلی هم مهمه مشکل دارم با هیچ روشی هم درست نمیشه شما میگی روزی 2 مرتبه اجابت مزاج ولی اجابت مزاج من هفته ای 1 یا 2 مرتبه است دکتر میگه از عوارض دارو میتونه باشه از چند نفر ازدوستان که ام اس دارند پرسیدم اونها هم مثل من هستند angry3angry3

نازلی خانوم منم این مشکلو داشتم ولی تو کتاب اقای خدادادی این دارو رو نوشته بود استفاده کردم مشکلم کاملا حل شد
برگ سنا 25 گرم
تخم گشنیز 50 گرم
گل سرخ 20 گرم
گل ختمی 50 گرم
گل پنیرک 50 گرم
طریقه مصرف همه را تمیز کرده مخلوط کنید سپس آسیاب کنید یک قاشق مربا خوری در یک لیوان اب و عسل مخلوط کرده صبح و شب میل کنید
توجه :به محض بر طرف شدن یبوست مزاج سعی کنید استفاده نکنید زیرا عادت دادن روده به مواد ملین کار پسندیده ای نیست .
 تشکر شده توسط : نازلی , ostad2000 , SSA , رزمینا

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان