امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شربت سینه ممکن است به درمان ام اس کمک کند
ببینید دوستان
یک سری تحقیقات وقتی کامل میشن به صورت مقالات کاربردی میان تو نشریات پزشکی
و اگر پزشک شما به روز باشه اون وقت به مرور برای شما تجویز میکنه. این به نظرم به اون
مرحله نرسیده.

مثلا ویتامین D الان دیگه اثرش واضح شده! و حتی دکتر صحراییان میگفت دارن جلسه میذارن
که رایگان به بچه ها بدن و من توصیه اکید میکنم این ویتامین رو با دکترتون مطرح کنید دستکم
سه هفته یک بار می تونید مصرف کنید.

اما الان برید به دکترتون در مورد شربت سینه بگید جواب نمیده. بگذارید تحقیقات کامل بشن.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hamdam , hamid , nazaninn , roya-n , arezooo82
به نازنین:
سلام خانومی
حالا نیایید خودسرانه از این دارو استفاده کنید اجازه بدید اگه تحقیقات نوع انسانی هم تایید بشه دوزش را پزشک براتون تجویز می کنه....فقط اگه خدای نکرده سرما خوردید و سرفه داشتید و دکتر تجویز کرد حتما بخورید و نتیجه اش در تخفیف علایم ام اس هم منتظر باشیدicon_question
به علیرضا:
سلام
ممنون علیرضای عزیز از جوابهای سنجیده اتون
بله حق باشماست ،من خیلی وقتها که در مورد آخرین اخبار چیزی از پزشک پرسیده ام ،متوجه گشته ام که ایشون بروز خبرها نیست و بعضی هم فقط برا اینکه کم نیارند یه چیز الکی گفته اند یا خبر را ناصحیح پنداشته اند
(2011/07/11, 12:33 AM)مرسده نوشته است: مي شه بگين اين مسئله رو كي گفته و آيا علمي هست يا تجربي از بچه هاي اينجا كسي تجربه داشته؟
به مرسده:
بله مرسده عزیز اگر متن را کامل خونده باشین متوجه می شین که این تحقیق مال تیم تحقیقاتی دانشگاه یو سی دیویس است و تحقیقان آنجا از اعتبار علمی لازم برخوردار است.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninn , fireboud , howra66 , شهرزاد64 , arezooo82 , elham 66
آره من 5 روز هست که می خورم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : somaye_602000
بهرنگ چطوری میخوری دوزش رو از کجا متوجه شدی؟!
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
(2011/07/12, 12:35 PM)بهرنگ نوشته است: آره من 5 روز هست که می خورم.

نكنين اين كارا رو. به يك تحقيق كه جايي هم تاييدش نكرده اكتفا نكنين. داروهاي شيمياي عوارض داره. خودسرانه مصرف نكنين.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud
منم میخوام بخورم!
گمان نکنم از این همه قرصای چرت و پرتی که میخوریم بدتر باشه!

ماکه به هر دری میزنیم! اینم روش!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

توهم با دکس(دکسترومتورفان)

توی سایتای ایرانی واسه اینکه تبلیغ این داروی بدون نسخه رو نکنند و باعث گرایش افراد به دکس.
دکسترومتورفان

شربت دکسترومتورفان رو بدون نسخه می تونید تهیه کنید.واسه اینکه زیاده کاری نشه نظرتون رو به مقاله ای جلب می کنم.

مخدری به نام دکسترو متورفان

توهم با دکستر متورفان DxT

همه شربت و قرص دکستر و متورفان را به عنوان داروی برای جلوگیری از سرفه می دانند .

خرید ان بدون نسخه ازاد است .

این ماده در کشورهای غربی به عنوان مخدر شناخته می شود .

فرمول ان c18h25n02 است و فقط 4 عامل هیدروژن بیشتر و یک عامل اکسیژن کمتر از کدیین دارد .

در روی داروی دکسترو متورفان نوشته شده است ایجاد خواب الودگی می کند .

اما این دارو در دوزهای مختلف دارای اثرات مختلفی است .

و حتی می تواند باعث بی خوابی و توهم ومستی شود .این دارو از باز جذب دو پامین در مغز جلوگیری می کند .و نبایستی با داروهای منع کننده maoi مصرف شود .

توهم و نشئگی با دکسترو متورفان همانند کتامین (کتالار ) است .

چهار مرحله تریپ با DXT دکسترو متورفان .

تریپ اول .میزان دوز مصرفی دو نیم میلی پر کیلو گرم

در این مرحله به شخص حالت سرخوشی و مستی و نشاط دست می دهد با این دوز دکسترو متورفان به عنوان محرک عمل می کند شخص بیدار می ماند و احساس لذت خوبی دارد .

تریپ دوم .میزان دوز مصرفی دو نیم تا هفت نیم میلی پر کیلو گرم

شروع توهم در این مرحله دیده می شود و شخص دچار اختلال در حافظ می شود .اختلال در فکر و ذهن در این مرحله اغاز می شود .

تریپ شوم .هفت نیم تا پانزده میلی پر کیلو گرم

من که اصلا حال نکردم شاید به دلیل نداشتن وضعیت روحی مناسب قبل از مصرف دکسترو متورفان بود توهمات وحشتناکی که دوست داشتم زود تمام بشه حالت خروج روح از بدن و دیدن خودم در حالی روبروی خودم ایستاده بودم یک حالت دیسکسیون و انفاک از خودم را احساس می کردم و فکر می کردم مرده ام

تریپ چهارم .پانزده میلی پر کیلو گرم

.بیهوشی .

بالای 20 تا 30 میلی گرم پرکیلو گرم =کوما و مرگ

مسله مهم در استفاده از دکسترو متورفان ان است که شما قبلا از داروی های ضد افسردگی استفاده نکرده باشید و همچنین از دیازپام و گروه بنزو دیازپین ها استفاده نکرده باشید .

مراحل استفاده و نشئگی با دکستر متورفان خیلی شبیه به کتامین (کتالار ) است .و در تجربیات قبلی من و نوشتجات علمی این مسله ثابت شده است که استفاده از گروه توهم زاهای مثل حشیش و کتامین و فن سیکلیدین .در افراد خاص باعث توهمات زیبا می شود ودر گروه زیادی توهمات بد (بد تریپ ) می دهد .به شخصا استفاده از دکسترو متورفان را به افرادی که از مواد توهم زا گروه کانابیس خوششان نمی اید را توصیه نمی کنم .

بیشتر افرادی که حشیش و ماری جوانا را می پسندند ممکن است از استفاده از این دارو لذت به برند .

مسله وجود ژن های خاص در ایجاد توهم با مواد توهم زا در حال بررسی است و در افراد ی ژن های وجود دارد که با مصرف دکسترو متورفان و کتامین و حشیش به نوعی توهم و نشئگی خوب می رسند که ما این ژن را نداشتیم

.داشتن فاز روحی و روانی خوب قبل از مصرف DXT می تواند در فرم توهم و خوب و بد بودن ان بسیار موثر باشد

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : mahdie , elham 66
من وقتیکه سرماخورده بودم بنابه تجویزدکتریک نوع شربت سینه خوردم,یک سرگیجه شدیدوحشتناکی گرفتم.اصن چشام هم حالت دوبینی پیداکرد.این دانشمندا,ماروموش فرض کردن؟این دانشمندا,میگن گرسنگی برای بیماران ام اس خوب است,چون روی موشهاامتحان کردیم,من عملاروی بدن خودم امتحان کردم ,نتیجه درست برعکس حرفهای دانشمندان,بود,این ماه رمضانی که گذشت,من 8روز,روزه گرفتم,تاروزنهم میخواستم سحری بیدارشم,سرگیجه شدیدی داشتم وهرجفت چشمهام تارشده بود.حالابازم دانشمندان بگن که فلان چیز,روبهمان چیز,رو,روی موشهاامتحان کردیم برای بیماران ام اس خوب است.یکی نیست به اینابگه ماانسانیم,موش نیستیم
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : منصور91 , ابراهیم , parisa2011 , reza_akrami_a
سلام
منم واقعا به این وضعیت اعتراض دارم.این بیماری ما هم برای بعضی ها شده عرصه ای برای کسب شهرت و یا ثروت و .... یعنی چی که هر کی هرچی که میخواد در مورد ام اس میگه .من خودم از اون موقعی که متوجه شدم ام اس دارم یه روز هم روزه نگرفتم، بارها هم توی همین سایت در مورد اثرات بد روزه رو بر روی ام اس هشدار دادم. ولی بازم بعضی از دوستامون میگفتن که حالا امتحان میکنن و روزه میگیرن اگه حالشون بد شد بعدش نمیگیرن، میدونم تنها دلیل این حرفاشون هم این بود که بعضی ها توی رادیو و تلویزیون بدون هیچ تحقیقی، گفته بودن روزه برای ام اس خوبه(احتمالا به خیال خودشون برای دفاع از دین و ...).حالا هم میگن شربت سینه برای ام اس خوبه، واقعا عقلشون کجا رفته.حالا اگه یه بیمار ام اس مثلا یه غذایی خورد و فردا یه کم حالش بهتر بود، اونوقت باید بگن درمان ام اس رو پیدا کردیمangry3angry3
این دیوونه ها بجای درمان ام اس بهتره به فکر درمان وضعیت روانی خودشون باشن.
البته این رو هم بگم که داروهای آنتی بیوتیک برای کسایی که مشکل جهاز هاضمه دارن تاثیر خوبی داره چون دلیل زخم معده وجود باکتری هلیکوباکتر پیلاری هست که با آنتی بیوتیک به مقدار زیادی کنترل میشه.ولی تاثیر شربت سینه(یعنی یه داروی خلط آور) بر روی ام اس یه حرف دیگس که خیلی خیلی عجیبه!!!!!!!!!
شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , sargol , khatereh. , earth
من هیچ کاری رو,سرخودنمیکنم.برای روزه گرفتن ازدکترم پرسیدم,ایشون گفت:روزه های اول روبگیراگرخوب بوذی ادادمه بده,من برای همین روزه های اول رو,گرفتم وشربت سینه رو,وقتی سرماخورده,بودم بنابر,تجویزدکترمتخصص خودم خوردم.من هیچ کاری روباخوندن مقاله هانمیکنم
 تشکر شده توسط : earth

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دارو ی آنتی اکسیدان برای درمان ام اس نوید بخش است hamdam 4 6,414 2015/12/03, 09:15 AM
آخرین ارسال: ساسان
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,633 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهترین ویتامین ها برای کمک به درمان ام اس شيدا رها 12 19,754 2015/06/26, 10:28 PM
آخرین ارسال: مهوش
  هدف دارویی جدید برای درمان مولتیپل اسکلروزیس(MS) و بیماری آلزایمر hamdam 5 6,582 2014/04/01, 03:12 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  یک درمان 2500 ساله زندگی من را نجات داد ! warrior 8 6,319 2014/03/31, 09:00 PM
آخرین ارسال: hania
  تأثیر بالقوه دارچین در درمان مولتیپل اسکلروزیس (ام.اس) hamdam 31 38,790 2014/03/24, 10:30 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  امید جدید برای درمان MS hamdam 4 7,489 2014/02/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: OMG!
  محققان امید تازه ای برای درمان MS ارائه می دهند.(نورو استروئیدها) hamdam 4 8,216 2013/10/04, 12:08 PM
آخرین ارسال: negar7783
  محققان مسیر جدید درمان بیماریهای خود ایمنی و التهابی را کشف کردند hamdam 8 10,939 2013/08/14, 09:25 PM
آخرین ارسال: afk
  تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس یه غریبه 3 8,959 2013/07/16, 12:35 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان