امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرتزریق نکردن یا قطع موقت دارو
کسی می دونه آمپول نزنم یه شب چی میشه؟
 تشکر شده توسط : spring
(2011/07/08, 10:40 PM)negar_negar92 نوشته است: کسی می دونه آمپول نزنم یه شب چی میشه فقط زووود بهم بگه ... nrgar_negar92 تو یاهو ... منتظرم ...

اگر منضورت این هست که 1 روز دیر کردی یا حالا یادت رفته ...هیچ اتفاقه خواصی نمیشه عوضش همون لحظه که یادت افتاد بزن....icon_biggrin
 تشکر شده توسط : Prime , hamid , زهرا59 , anaram , spring
اصلا مشکلی نداره بیخیال یه شب مهم نیست فردا شب که یادت اومد یا هر وقتی یادت اومد تزریق رو انجام بده بتافرون خوبیش اینکه یادت بیاد میزنی ولی اوونکس رو باید عصرها بزنی خوب جذب بشه :55:
 تشکر شده توسط : hamid , anaram , فرناز
من از نرسم سوال کردم گفت تا 5 شب عیبی نداره اگه نزنی
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : Prime , hamid , anaram , فرناز
امشب اومدم آمپول بزنم پوکش باسر سوزنش درست چف نشد يكم از آبش ريخت بيرون وقتی مايشو كشيدم تو سرنگ يك سومش خالی بود حالا مونده بودم بزنم يا نه خلاصه زدم ولی نميدونم كار درستی كردم يا نه icon_cry
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
سلام نازنین خانوم
مهم اون پودر جامد در کپسول هست . مایع تو سرنگ آب مقطر هست .
خیالتون راحت باشه ، تزریقتون درست بوده .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : nazanin , MFhealth
اره نازنین جان .
اشکالی نداره . دارو کمتر به بدنت رسیده فقط که یکبارش موردی نداره .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazanin
انجمن اهواز به من گفتن اگه یه شب تزریق رو فراموش کردی دیگه نزن تا نوبت بعدی.درسته؟؟؟Huhمنم که آلزایمررررر
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : فرناز
رعایت زمان در تزریق از عوارضش کم میکنه امادر مورد بتافرون که یکشب در میون است نمیدونم چون تاحالا مصرف نکردم
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2011/09/30, 04:07 AM)ساغر_س نوشته است: انجمن اهواز به من گفتن اگه یه شب تزریق رو فراموش کردی دیگه نزن تا نوبت بعدی.درسته؟؟؟Huhمنم که آلزایمررررر

بله درسته واسه که بتافرون شب درمیون هست همونطور که می دونید ! و اگر بخواهید زمانش رو طبق روال عادی طی کنید اون یک دفعه میشه 2 روز درمیون که زیاد عیبی نداره فقط باید روزی که نوبت تزریق دارید دیگه یادتون نره.

زیاد هم سخت نیست کافیه به کتاب پیگری محل تزریق سر بزنید توش تاریخ اگر می نویسید جای خوبی هست واسه یاد آوری روز تزریق.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ساغر

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,915 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  ارسال دارو به خارج از ایران آیناز 14 15,266 2017/05/23, 01:55 PM
آخرین ارسال: amsh
  تغییر کد دارو zenith 2 4,005 2011/10/18, 10:43 AM
آخرین ارسال: zenith

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست