•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
(2009/11/17, 10:59 AM)Eskarlet نوشته است: شك نكن كه كار خود نامردشه!!!
الان اگه گردنم زاويه 30 درجه با خط عمود گذرا از ستون فقراتم بدون هماهنگي قبلي تشكيل بده سه متر از سطح زمين ازتفاع مي گريم.
خوش به حالت من و همون زمین برق میگرفت
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

مي دونين چيه بچه ها من واقعا ديگه دارم اذيت مي شم يه مدته كه ديگه
اين حالتم بدتر شده همش دارم پامو يه دفعه تكون مي دم ديگه خسته شدم اصلانم
حوصله ندارم دكتر برم بگين من چيكار كنم؟
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
ساراي عزيز منم اين حالتو داشتم البته حالا ها زياد ندارم. پاهام يه دفه بي اراده يه حركتي ميزنن !!!� :Smile
دستامم اينجوري ميشن البته ....!
اما اون زماني كه آخرين حمله رو داشتم و تحت درمان بودم و داشتم بحبود پيدا ميكردم بيشتر بود...!
شما عزيز دل برادر نيز زحمت ميكشيد ميريد دكتر و هم خيال خودتونو راحت ميكنين هم خيال مارو...
8)
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
من هم اینطوری میشدم با این تفاوت که تو سرم این برق گرفتگی رو احساس میکردم
دوستاي عزيزم اگه يادتون باشه من از اين موضوع كه انگار به دست وپام يدفعه برق وصل مي كننن شكايت داشتم
ديروز اين مطلب رو به دكترم گفتم به من گفت اگه قرص كاربامازپين رو هرشب يكي بخوري تا حد خيلي زيادي اين حالتت برطرف مي شه.
دقیقا درسته
من الان هر روز ۲ تا قرص کاربامازپین میخورم
دیگه چند ماهیه هیچ خبری نیست
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

واي سينا خدا كنه واقعا اثر داشته باشه به خدا ديگه وقتي يه جا مي رم خجالت مي كشم اينقدر كه پاهام تكون مي خورن.
(2010/02/02, 11:17 PM)sara نوشته است: واي سينا خدا كنه واقعا اثر داشته باشه به خدا ديگه وقتي يه جا مي رم خجالت مي كشم اينقدر كه پاهام تكون مي خورن.

مطمئن باش اگه دقیق همونطوری که دکتر میگه استفاده کنی دیگه هیچ خبری از برق گرفتگی نیست
حداقل من یکی که ندیدم

کاربامازپین هم زیاد داروی خفنی نیست
تنها عارضش اینه که آدم و خواب آلو میکنه که اونم اولاشه
اون اولا من مینداختم shutdown میشدم ... تعطیله تعطیل
ولی حالا دیگه بدنم عادت کرده
البته دکتر هی زمان های مصرف و برام عوض کرده .... اول دو تا شب بود ... الان به دونه روز یه دونه شبه

(2009/11/12, 12:11 PM)maya نوشته است: man ham in bargh gereftegi ro har roz daram vali feshar o voltaje kami dare shayad dar hade chand amper dar zemn az noe jaryane mostaghyme Smile� �

مایا جان واسه خودت یه پا مهندس برق شدیاlaughing3laughing3
نکنه هم رشته ای هستیم:35:
اگه برق خوندی از این به بعد باهات رفع اشکال کنمicon_cryicon_cry
من برای این برق گرفتگی به همسرم اینطور راهنمایی کردم به شما هم میگم:icon_question
توی مدارهای الکترونیکی برای از بین بردن این جریان ناخواسته برای مدار یه زمین در نظر میگیرند و اونو به طرف زمین هدایت میکنند تا در مدار ایجاد مزاحمت نکنهBlush
به نظر من زمین این جریان در بدن، همون بی توجهی به این موضوعه که میتونه اثرشو از بین ببرهlove51
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
Paryia jan man bargh nakhondam ina ro az fizike dabirestan yadame. alan khoshbakhtane ehsase bargh gereftegi nadaram

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احساس سوزش و تورم در پوست دست و پا mehdernet2 27 33,394 2019/11/26, 05:57 PM