•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
من هنوزم اگه خيلي خسته باشم سرمو كه پائين بيارم حالت برق گرفتگي دارم فكر مي كنم مربوط به پلاك گردن باشه چون منم يه پلاك بزرگ تو گردنم دارم
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
بچه ها من هم حالت برق گرفتگی رو دارم
ولی به دارو ربطی نداره چون من دارو استفاده نمی کنم
ولی بعضی وقت ها به هر چی دست می زنم حالت برق گرفتگی برام پیش میاد
یعنی این هم به ام اس مربوطه؟؟؟
تازگی ها دارم می فهمم که هر چیزی رو که به نظر خودم مشکل خاصی نبوده(مثل خارش بدن یا همین برق گرفتگی...) هم به ام اس مربوطه و ممکنه حمله باشه یا پیشرفت بیماری باشه یا...!!!
منم قبل از اینکه دکتر بگه ام اسه، این برق گرفتگی رو داشتم اونم تو گردنم. برق از تو چشام رد میشد و جیغم به آسمون خدا میرفت sad2 الهی بگردم این مادربزرگ جیگرم رو بهم میگفت از بس آب کم میخوری اینطوری میشه!!! الحق و ولانصافم یه هفته گذاشتم پشتش آب میخوردم از اون ببعد کمتر این اتفاق برام میافتاد بیشتر زمانی بود که گرمم میشد!!!
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
سلام

نونو منم وقتی حتی آب رو دستم میریزم برق تو انگشتام و کفه دستم میپیچه ....... قبلا تو پاهام بود از وقتی یک پلاک روی نخاعه گردنم اضافه شد دستم هم برق گرفتگی داره . خیلی وحشتناکه angry3angry3angry3angry3angry3

یادم نمیره اولین بار تو خواب و بیداری انگار یه سیمه برق به کله بدنم وصل کردن ....فکر کردم مردم ......وقتی بلند شدم گفتم خدارو شکر خواب دیدمsad2

نمیدونستم شروعه یه بیماری که همیشه باهام میمونه و شکنجم میده ........

یک هفته بعد چشمم تار شد ....................rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
(2011/07/25, 08:11 PM)sama pid=' جان93379 نوشته است:به خاطره همین برق گرفتگی لعنتی و شکنجه ای که بهم وارد میکنه رفتم پیشه دکترم .....و بهم دارویی داده نمیدونم حالا قرصه یا کپسول ولی بیمه قبول نمیکنه و قیمته آزادش 131 هزا تومان هست .... اسمش هست pergabalin اگر درست نوشته باشم

کسی استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سما خانم.
این همون گاباپنتین هست که اگه ایرانیش باشه با بیمه بسته ای 4 ، 5 هزار تومنه
ولی خارجکیش که فکر کنم المانیه 131 هزار تومنه.
که بیشتر مسکنه تا درمان کننده .
و دکتر صحراییان واسه همین برق گرفتگی های خودم کاربامازپین تجویز کردن که بدک نبود.
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
سلام سوزش تو زانو و ساق پا همن برق گرفتگی؟ من زانو و ساق پام یدفعه می سوزه در حدی که اتنگار کبریبت کشیدن اما این حالت با خم کردن سر صورت نمی گیره.بچه ها من اان حدود 2 ماه هست که خیلی زود دست و پام خواب میره و حالت یه جور گرمای خاص از پام شروع می شه و گاهی حرکت می کنه و دستمم رو می گیره و این شامل یه طر خاص نیست مثلا 3روز بعد یه طرف بدنم و این حس مبهم می گیره اساس سوزن سوزن شدنم بدنم داره ام ار ای مغز دادم سالم بوده دکترم می گع مربوط به اعصاب بهم دیازپام داده بهترم ام این حس مبهم هنوز میاد اما برای مثال عصر شروع می شه و فردا صبح که از خواب بیدار می شم خوب هست می تونه علایم ام اس باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟sadHuh
سلام دوستای خوبم

برق گرفتگیه دوباره اومده سراغم...

دفعه اول همون اولای بیماریم(2سال پیش) بود که دو تا پلاک روی گردنم داشتم...

دکترمم هیچ دارویی واسش بهم نداد گفت بی خیال خوب میشه!!!Smile (52)

سه ماه پیش توی ام ار ای که داشتم پلاکام نبودن...

اما الان...Huh ممکنه این برق گرفتگیه نشونه ی ایجاد دوباره ی پلاک گردنی باشه ؟
باید حدودا دو روز ادامه داشته باشه.اگه خوب نشد برو پیش دکترت.
همه ی برق گرفتگی ها که نشونه پلاک تو گردن نیستن بعضی ها دلیل بیرون زدگی دیسک گردنه و...

ایشالا که پلاک نیست.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : liliyam , earth
الان حدود یک ماهه سارا جون ..
اولش کمتر بود اما حالا هر روز داره شدیدتر میشه!!
سلام به همگي
من يك سال قبل كه حمله داشتم يه حالت مور مور و گزگز تو پاهام بود ولي هيچ وفت كاملا خوب نشد! با كورتون بهتر شد ولي كاملا خوب نشد گاهي هم خيلي خيلي زياد ميشه!هميشه هم حسش ميكنم. علتش چيه؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...