امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانبخشي
(2009/11/09, 09:39 PM)fariba نوشته است: ali,jun aghlet sarejashe?ras migi mikhay beri jarahie zibaii?bell's pulsy ke to mobtala shodi,ye elate shayeesh tu javuni,mse.hala chera inghad hasasiat neshun midi?age chesheto betuni bebandi,va moshkeli tu ghaza javidan nadashte bashi,be nazare man ghabele tahamole.falaje surat ke behtar az falaj shodane a'zaye dige hast,kob pas bikhialesh sho.
فريبا جون مرسي چشمم رو ميتونم ببندم اما خوب نه به خوبي اون يكي كه سالمه. غذا جويدنم خوبه اما واسه نوشيدن يه خورده مشكل دارم.

خنديدنم كه ديگه خيلي ضايس كلا يه وري ميشم واسه گفتن حرف (ف ) هم مشكل دارم.

نميدونم اين جراحي چه كاري قراره انجام بده و چه شكلي قراره بشه Smile

ولي كلا صبر ميكنم يه چند وقتي ببينم چي ميشه شايد پارتيمون يه كاري كرد Smile

كلا مرسي حتما اين يكي فيزيوتراپم امتحان ميكنم :-* :-* :-* :-*
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
من هم این مشکلو دقیقا داشتم یعنی چشم چپم کامل بسته نمیشد موقع خندیدن صورتم کاملا کج میشد تازه ابرو وپلک چپم افتادگی پیدا کرده بود

این قضیه حدودا مال 3ماه پیشه دکتر من برام کورتون وریدی 8 تا داخل 4تا سرم تجویز کرد ولی فیزیوتراپی برام توصیه نکرد

الان جوریه که هیچکس متوجه نمیشه ولی خودم میدونم بطور خیلی خفیف هنوز یه مقدار هست ولی نگران نباش چون منم همینطور بودم والان خیلی خیلی بهترم فکر کنم اگه یه کم صبر کنی کاملا خودبه خود بر طرف بشه فقط یه کم زمان میبره
پارتي فعلن مشغول به كاره� Smile
گزارشات پانيه به پانيه به دستت ميرسه� Wink
آنارام باشید
علي جون جراحي چيه صبر كن ايشالله فيزيوتراپي جواب مي ده
يه چند وقتي بمون ايشالله حتما خوب مي شي
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
علی جون به فیزیوتراپت بگو حتما تمرینات PNFرو باهات کار کنه.
مطمئن باش فیزیوتراپی خوب خیلی موثره
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
علي جون طبق آخرين اطلاعاتي كه بنده تونستم برات گير بيارم
همونطور كه گفتم دستگاه مورد نظر ( همون كه بت گفتم ) واسه ام اسيها جواب ميده و حتي تا 95 يا 96 درصد برگشت هم گزارش شده
فقط بايد كمي دندون رو جيگر بذاري� Wink
آنارام باشید
همش تقصیره اون دکترته >Sad
دوسش ندارم
همش به فکرتم و خیلی برات دعا میکنم که به جراحی نرسه
آنارام راست میگه...صبر داشته باش :-*(اینم بره آنارام بود آ،نه تو...خیلی خوش به حالت میشه اینطوری Smile)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
قربونت برم شهرزاد جونم� :-*
دلت مياد خدايي؟ دكتر به اون ماهي . فقط علي آقايه ما هم بيطاقته هم بيحوصله .
من دلم روشنه� Wink
آنارام باشید
(2009/11/10, 02:44 PM)voodoo نوشته است: فريبا جون مرسي چشمم رو ميتونم ببندم اما خوب نه به خوبي اون يكي كه سالمه. غذا جويدنم خوبه اما واسه نوشيدن يه خورده مشكل دارم.

خنديدنم كه ديگه خيلي ضايس كلا يه وري ميشم واسه گفتن حرف (ف ) هم مشكل دارم.

نميدونم اين جراحي چه كاري قراره انجام بده و چه شكلي قراره بشه Smile

ولي كلا صبر ميكنم يه چند وقتي ببينم چي ميشه شايد پارتيمون يه كاري كرد Smile

كلا مرسي حتما اين يكي فيزيوتراپم امتحان ميكنم :-* :-* :-* :-*
علي آقا
بچه ها همه چيز را گفتن پس من هم تكرار مكررات نميكنم فقط و فقط يك چيز را ياد آوري ميكنم و آن اينكه تمام علائم ام اس به روشها و با استفاده از داروها يا بعد از مدتي خود بخود از بين ميروند انگار كه اصلا وجود نداشتن ولي جراحي كردن يعني اينكه خودت را تا ابد ناقص بكني.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان