امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغی کف پا
بیخیال بابا
من بیچاره یه ماه پیش یه حمله داشتم (هنوز کامل برطرف نشده ) سمت راست بدنم بی حس شده بود سنگین هم شده بود یه لیوان اب نمیتونستم دو دیقه تو دستم نگه دارم خسته میشدم فقط صورتم حس داشت حتی پوست سرم هم بی حس بود بعد زد سمت چپم رو هم درگیر کرد پای چپم هم بی حس شد
دیگه داستان همیشگی بستری شدن و کورتن گرفتن و ....
الان بی حسی ها خیلی کم شده یعنی هرروز بهتر از دیروز میشم و میتونم با دستم کار کنم ولی یه مشکل دیگه پیدا کردم سمت راست بدنم از یه گرمای مجازی میسوزه خیلی باحاله هاااا ادم جلو باد کولر بشینه خنک بشه ولی بازم بدنش از گرما بسوزه نمیشه توصیفش کرد برا خودم خنده داره ولی تحمل میکنم یعنی بهش فکر نمیکنم مشکل زیادی هم باهاش ندارمSmile (52)
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : warrior , Hasty
علیرضاجان من الان خونمون سرامیک پام روکه روی سرامیک میزارم انگاربرق میگیرم
 تشکر شده توسط : Prime , somaye_602000
یه سو ال این داغی کف پا مربوط به پلاکهای مغزه یا نخاع؟؟؟؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
(2011/08/13, 10:53 AM)somaye_602000 نوشته است: یه سو ال این داغی کف پا مربوط به پلاکهای مغزه یا نخاع؟؟؟؟؟

درسته از زمان سوال تون خیلی وقته گذشته ولی بیشتر این داغی ها مربوط به پلاک در گردن هست. خیلی کم به نخاع و خیلی خیلی خیلی بعید به مغز.

ضمن اینکه بعضی وقتها این داغ و سرد شدن ها مربوط به مهره های گردن میشه و اصلا ربطی به ام اس نداره.

مثلا اگر حالت خم نیگه داشتن گردن بد باشه ( به مدت طولانی خم باشه ) و به گردن ورزش ندید ممکنه این مشکل بوجود بیاد.

مشکل من مربوط میشد به مهره های گردنم ، به دلیل اینکه زیادی پای کامپیوتر می شینم و همش گردنم خم هست واسه همین مشکل دار شدم ، البته یک دو سری کورتون هم داشتم یک دونه تزریقی و یک دونه هم وریدی به فاصله 1 ماه از هم ولی ربطی به ام اس نداشت.

پیش پزشک جراح مغز و اعصاب هم رفتم و بعد از معاینه تایید کرد این داغی و سری انگشت پام ( و بعضا کف پا ) کوچکترین ربطی به ام اس نداره ، حتی ام آر آی از گردن هم گرفتم که سالم بود و هیچ پلاکی وجود نداشت .

واقعا به این نتیجه رسیدم هر چی بیشتر دنبال علت بگردم ، بیشتر اذیت میشم ، پس بیخیال شدم Rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Hasty , hadisss
میلو جان من اصلا پلاک تو کردن ونخاع ندارم اما کف پا هام کلا داغه اگه روزی که اومدیم طرقبه می دیدی همه سردشون بود اما من کفش تابستونی بدون جوراب پوشیده بودم وکلا چون گفتن سرده کاپشن آورده بودم اما اصلا نپوشیدم کلا وحشتناک گرمایی هستم همیشه مشکل دارم همه سردشونه اما من گرممه.....بعضی وقتها واقعا کلافه میشمconfused2confused2confused2sadsadsadsadنمی دونم باید چی کار کنم ..... مثلا وقتی میرم استخر یک راست میرم تو جکوزی سرد تا 1 ساعت هم میمونم پوستم سد میشه اما از داخل هنوز داغم......نمی دونم دیگه چی کار باید بکنمConfusedConfusedConfusedConfusedconfused2confused2confused2confused2
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : baran1390
(2011/12/09, 07:46 PM)Hasty نوشته است: میلو جان من اصلا پلاک تو کردن ونخاع ندارم اما کف پا هام کلا داغه اگه روزی که اومدیم طرقبه می دیدی همه سردشون بود اما من کفش تابستونی بدون جوراب پوشیده بودم وکلا چون گفتن سرده کاپشن آورده بودم اما اصلا نپوشیدم کلا وحشتناک گرمایی هستم همیشه مشکل دارم همه سردشونه اما من گرممه.....بعضی وقتها واقعا کلافه میشمconfused2confused2confused2sadsadsadsadنمی دونم باید چی کار کنم ..... مثلا وقتی میرم استخر یک راست میرم تو جکوزی سرد تا 1 ساعت هم میمونم پوستم سد میشه اما از داخل هنوز داغم......نمی دونم دیگه چی کار باید بکنمConfusedConfusedConfusedConfusedconfused2confused2confused2confused2

یه چیز بگم هستی جونم ربطی به این موضوع نداره داخل پرانتز
سعی کن بیشتر از 10 دقیقه توی آب سرد نمونی منم خودم عاشق آب سردم ولی میکن واسه خیلی چیزا ضرر داره

زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : Hasty
سلام یک سوال داشتم
این گرما سبب تشدید خود بیماری میشه یا تشدید عوارض بیماری؟ منظورم اینه که فقط عوارض بیماری رو بیشتر می کنه یا سبب فعال شدن پلاک ها و پیشرفت بیماری هم میشه؟
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
(2011/12/09, 07:46 PM)Hasty نوشته است: میلو جان من اصلا پلاک تو کردن ونخاع ندارم اما کف پا هام کلا داغه اگه روزی که اومدیم طرقبه می دیدی همه سردشون بود اما من کفش تابستونی بدون جوراب پوشیده بودم وکلا چون گفتن سرده کاپشن آورده بودم اما اصلا نپوشیدم کلا وحشتناک گرمایی هستم همیشه مشکل دارم همه سردشونه اما من گرممه.....بعضی وقتها واقعا کلافه میشمconfused2confused2confused2sadsadsadsadنمی دونم باید چی کار کنم ..... مثلا وقتی میرم استخر یک راست میرم تو جکوزی سرد تا 1 ساعت هم میمونم پوستم سد میشه اما از داخل هنوز داغم......نمی دونم دیگه چی کار باید بکنمConfusedConfusedConfusedConfusedconfused2confused2confused2confused2

خوب منم که گفتم داغی کف پا ممکنه ربطی به ام اس نداشته باشه و بیشتر به دلیل مشکلات مهره گردن باشه مثل من. منم نه تو گردن پلاک دارم نه نخاع ، ولی کف پام داغ میشه گاهی ، دقیقا همه این حرفایی که شما فرمودین منم دارم بعضی هاش رو .

ضمن اینکه جکوزی سرد زیادیش خوب نیست ، باعث سکته قلبی مشه لطفا بیشتر از 10 دقیقه از جکوزی استفاده نکنید ، چه سرد چه گرم.

و اینکه خود بدن تون داغ هست و احساس گرما می کنید و ... مسئله ای هست که به هیچ وجه ربط به ام اس نداره ( ممکنه خیلی کم ربط داشته باشه ) چون بنابر دلایل مختلف که ممکنه داشته باشید ، مسائل خانم ها ، مشکلات خونی مثل چربی خون و ... اینا همه موجب گرمای بیش از حد بدن میشه طوری نیست، بهتزه با یک پزشک متخصص زنان مشورت کنید.

(2011/12/10, 12:42 PM)Pooya502 نوشته است: سلام یک سوال داشتم
این گرما سبب تشدید خود بیماری میشه یا تشدید عوارض بیماری؟ منظورم اینه که فقط عوارض بیماری رو بیشتر می کنه یا سبب فعال شدن پلاک ها و پیشرفت بیماری هم میشه؟

می گن مثل اینکه باعث تشدید عوارض میشه. ولی ولی ولی اگر شما با گرما احساس بدی پیدا نمی کنید این مباحث زیاد مهم نیست بهش دقت نکنید بهتره.
 تشکر شده توسط : Hegan
من کف پاهام داغ که نمی شه هیچ گوله یخه...انگار همین الان از فریزر درش آوردن!!!
پاهای من همیشه همینطوریه طوری که شب ها جوراب پام می کنم می خوابم...
یه چاره ای هم برای من بیندیشید...
البته نه فقط پاهام بلکه دست هام هم همینه!!
سردی که خوبه که smiling
ولی به نظرم زیادی کم خونی دارید confused2

به خودم که فکر می کنم خداییش اگر ام اس نداشتم اینهمه رو این مسائل حساس نمی شدم confused2
 تشکر شده توسط : آرزو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست