امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوع زایمان در بیماران ms
میشه طبیعی باشه ولی بیهوشی هم باشه؟!!
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
بارداری دوم عاقلانس؟
من اولی رو با کوپامر۴۰ باردار شدم ک داروی ایمن برای بارداری
ولی الان ک سه تا پلاک فعال دارم دکتر ریتوکسی ماب تجویز کرده میگه باید سه سال بزنی بعد اون یکسال قطعش میکنم بعد یکسال تازه اقدام کن 
توکلم ب خداست ولی واقعا عاقلانس؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من چون انشاالله فروردین ماه باید زایمان کنم از پزشک مغز و اعصابم پرسیدم ایشون گفتن فقط مهم که استرس نداشته باشی و فکرت آروم باشه فرقی نمیکنه سزارین بشی یا طبیعی فقط یه اشاره به زایمان تو آب کردن و گفتن روش خوبیه. دکتر زنان هم که از قبل بارداری تحت نظرشون هستم و کاملا در جریان بیماری من هستن پیشنهادشون زایمان طبیعی هست و خیلی محکم گفتن من میگم طبیعی زایمان کنی . و اینکه خودمم خداروشکر تا الان که از فکر کردن بهش استرس ندارم تا ببینیم انشاالله تو شرایطش قرار بگیرم چطوری باشه. و یه چیز دیگه هم اینکه به پیشنهاد پزشک زنان دارم کلاسای آمادگی برای زایمان فیزیولوژیک رو شرکت میکنم و خودمم تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم توکل بخدا انشاالله که همه چی خوب پیش میره به امید خدا شما هم برام دعا کنین لطفا   icon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : آرزو , الی کوچولو , ارزو ش , mahbub , sabab594 , پریا حقیقت پور
من خودم زایمان سزارین رو ترجیح میدادم چن فوق العاده از طبیعی میترسیدم.ینی واقعا استرس داشتم ها.۹ ماه تموم واقعا شبا کابوس میدم .با اینکه گفتم انقدر میترسم اهمیتی نداشت.سه تا دکتر زنان عوض کردم که راضی به سزارین بشن اما گفتن به اجبار باید طبیعی باشه چون قانونه.وقتی از دکتر مغز و اعصابم نامه خواستم گفت من نامه نمیدم از نظر من ام اس مانعی برای این مسئله نیست.من حتی شنیده بودم اگه کسی عمل لازک رو چشمش انجام داده باشه زایمان طبیعی نمیشه که اونم قبول نکردن.خلاصه بالاجبار بالاخره طبیعی انجام شد که البته خداروشکر مشکلی هم پیش نیومد.
 تشکر شده توسط : ارزو ش , helli , پریا حقیقت پور
من ا زایمان طبیعی متنفر بودم وبه امید خدا و با التماس به دکترم سزارین شدم و خیلی هم زاضی بودم.ولی دکترم بهم گفت برای طبیعی ام اس هیچ مانعی نیس و میتونی ولی من خودم نخاستم.
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : ارزو ش , پریا حقیقت پور
منم چون زایمان اولم سزارین بودم و الان باردارم و  انشالله اسفند قرار دخملمون تشریف بیاره. زایمان دوم رو هم سزارین خواهم شد.
love28 
انشالله مشکلاتی که بعد از زایمان اولم برام پیش امد این بار پیش نیاد .آمین angel
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , ارزو ش , پریا حقیقت پور
دوستان عزیز لطفا وقتی انشالله به سلامتی زایمان کردید هم ما رو از حالتون مطلع کنید
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟) pic 52 42,258 2023/07/22, 11:57 PM
آخرین ارسال: بهار۱۳۷۰
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 43 34,515 2021/06/17, 10:34 PM
آخرین ارسال: mahbub
  بیماران ام اس خون بندناف فرزندانشان راذخیره کنند sargol 15 8,742 2020/01/29, 09:32 AM
آخرین ارسال: mahbub
  آیا می توان خطر عود را پس از زایمان کاهش داد؟ همسر یک مشکوک به ام اس 4 5,747 2017/01/12, 11:13 PM
آخرین ارسال: M.mozhgan.73
  پيامدهاي زايمان در بیماران مبتلا به ام اس hamdam 0 2,849 2012/01/03, 09:06 AM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان