امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واكسن هپاتيت
بچه ها چون اين موضوع همش براي خودم سؤاله گفتم خوبه يه تاپيك جدا بذارم .يه جا در مورد اين خوندم كه واكسن هپاتيت مي تونه در ايجاد ام اس نقش داشته باشه البته در حد تحقيق بود خيلي فكرمو مشغول كرده مي خوام بدونم كدومتون قبل از اولين علامتتتون واكسن هپاتيت زدين و فاصلش با تشخيص ام اس كم� بوده؟كدومتون بعدش زدين و تاثيري داشته روي ام اس؟من بلد نيست نظر سنجي بذارم� والا مي ذاشتم
 تشکر شده توسط : golenarges
من بچه بودم زدم
فكر كنم فاصلش با تشخيص ام اس طرفاي 20 سال بشه� Smile Smile

نظرسنجي :
پايين صفحه در نوار منو روي ايجاد نظر سنجي جديد كليك كن
مابقي قضايا هم اسونه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
ندا جون من هيچوقت واكسن هپاتيت نزدم ولي از دكترم كه پرسيدم گفت نبايد بزني
چون براي سيستم ايمني ضرر داره و ضعيف ترت مي كنه.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
dostan to uropa faghat afradi ke mikhan be jahaye garm mosaferat konan vaksane hepatit mizanan va khili az MSi ha inja aslan vaksane hepatit daryaft nakardehand
منم تا حالا همچین چیزی نزدم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

بچه ها من يه مطلب جالب درباره واكسن هپاتيت وام اس خوندم.

در طي دهه 1990 ميلادي بسياري از فرانسوي ها بعد از تزريق واكسن هپاتيت ب دچار بيماري ام اس شدند و بحث بر سر اين قضيه شروع شد كه يا واكسن و يا ويروس هپاتيت ب باعث بروز اين بيماري مي شود پزشكان در دانشگاه هاروارد يك برسي علمي را آغاز نمودند تا مشخص نمايند كه آيا اين موضوع صحت دارد يا خير. در ماه فوريه سال 2001 ميلادي اين پزشكان گزارش كردند كه صدها پرستاري كه واكسن هپاتيت ب را دريافت نموده بودند هيچ كدامشان به بيماري ام اس دچار نشده اند. براساس اين تحقيق متخصصين در اين امر توافق نمودند كه ويروس ضعيف شده هپاتيت ب كه در واكسن ها از آن استفاده مي شود احتمالا باعث بروز اين بيماري نمي شود.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اونايي كه ام اس دارن مي تونن واكسن آمفولانزا بزنن؟ sara2 4 3,043 2013/10/07, 01:55 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست