•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
موضوع قايم كردن نيست . مامان بابام هم اصرار ندارن كه قايمش كنيم
بابام كه اصن انقدر بيخياله كه حد نداره
مامانم فقط اين وسط گاهي بدجوري حاله آدمو ميگيره . مثن همونشب. حالا خوبه نصفه فك و فاميل هم ميدوننا ! نميخواد همه جا پخش بشه . و همونجو.ر كه اونشب هم خودش گفت كر ميكنه شركت تويه همايشها مثه اينه كه توي تريبون داد بزنم من ام اس دارم
چه ميدونم والله . بهش ديگه فك نميكنم . اونم دلايله خودشو داره .
آنارام باشید
سلام به همه دوستان عزیزم.
به نظر من تا زمانی که اطلاع رسانی و آگاهی مردم از این بیماری انقدر ضعیفه لزومی نداره به همه بگیم که ما ام اس داریم چون مردم ما فقط نگاهشون ترحم آمیزه و تحقیرکننده است.
ضمنامن از مهر 88 که تحت درمان هستم تنها تعداد بسیار کمی از بیماری من خبر دارن.
اینجا سوئد نیست که کلیه کارمندان انجمن ام اس بیماران ام اسی هستند.اینجا اگر بفهمن ام اس داری کم کم از سیستم حذفت میکنن.
به امید سلامتی همه شما عزیزان
 تشکر شده توسط : farda20032020 , parisa2087 , فریده آذرکیش
سارا جان انقدرام كه فكر ميكني گفتن ام اس به اطرافيان مشكل ساز نيست
من تقريبا 90 % اطرافيانم ميدونن ام اس دارم . به جز 3-4 روز اول كه همه ميپرسيدن چه خبر و چه مشكلي داري و ... بعد از اون نه تنها اصلا مشكل ساز نشدن برام بلكه نصفشون يادشون رفته من ام اس دارم smiling
البته خشونت نصفه نيمه منم بي تاثير نبوده agreement2
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
تعداد زیادی از خانواده ها با مریضی بچه هاشون مشکل دارن.
مخصوصا به دختر ها بیشتر حساس هستن و این مشکل از جامعه ی کوته فکر ما برخاسته.
من هم واقعا از این مشکل و این درد رنج میکشم.
موقع هایی که سرم به شدت درد میکنه مامانم اصلا دوست نداره که کسی بفهمه حتی من سردرد دارم.
این خود آدما هستن که با رفتارشون باید باعث بشن دیگران طرز فکرشون در مورد اونها عوض بشه. یه مسئله ی مهم دیگه هم اینه که ما باید در بسیاری از موارد هدف و علاقه ی خودمونو دنبال کنیم و در بسیاری از موارد یه گوش در باشه و یه گوش دروازه.
این کار اوایلش خیلی سخته و امکان داره آدم با مشکل هایی زیادی رو به رو بشه ولی کم کم عادت میشه و یک عمر راحت زندگی میکنیم.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : parisa2087 , parivash
منم دقیقا با دوستمون موافقم ............. اول اطلاع رسانی باید بشه .... بعد میتونی هر جا رسیدی راحت بگی من ام اس دارم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : min00
امروز دلم بیشتر از همیشه گرفته،
از آدمایی که با خوش بینی نگاهشون می کنی و بهترینارو براشون می خوای اما درست تو لحظه ای که انتظارشو نداری میخوره تو برجکت.روح و عاطفه بین آدما مرده....... چیزای پست مهم شده و مسائل مهم، پست.
***************************عمیق فکر کنیم***************************
چرا گاهی وقتا صورت مسئله پاک میشه؟
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
 تشکر شده توسط : سـاناز , parisa2087 , parivash , min00 , فریده آذرکیش
ورنال جان یه نفر که خیلی بهش نزدیک بودم از سه شنبه بدجوری دل منو شکوندهsad2sad2sad2sad2 و دیروز هم به اوج خودش رسید. من آدمی نیستم که خیلی زود ناراحت بشم یا دلم بشکنه ولی خوب شد دیگه.......
بد جوری فکرمو بهم ریخته ولی سعی می کنم با اومدن تو سایت و خوندن مطالب بچه ها یه خورده فکر و ذهنمو راحت کنم.
چه می شه کرد!!!!!!!!!!!!!! rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
مریم جونم غصه نخور ما همدیگرو داریم. تازه من خیلی دوست دارم. بوس بوس (یه عالمه گل) ...
اما جدا گاهی وقتا باید اطرافیانمونو با رفتاراشون تنها بذاریم تا یه کم فکر کنن، شاید به نتیجه ای رسیدن...
منم مث تو وقتی میام و نوشته های بچه هارو می خونم یه کم آروم می شم
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
 تشکر شده توسط : maryamm
(2010/04/01, 02:11 PM)مریم نوشته است: ورنال جان یه نفر که خیلی بهش نزدیک بودم از سه شنبه بدجوری دل منو شکوندهsad2sad2sad2sad2 و دیروز هم به اوج خودش رسید. من آدمی نیستم که خیلی زود ناراحت بشم یا دلم بشکنه ولی خوب شد دیگه.......
بد جوری فکرمو بهم ریخته ولی سعی می کنم با اومدن تو سایت و خوندن مطالب بچه ها یه خورده فکر و ذهنمو راحت کنم.
چه می شه کرد!!!!!!!!!!!!!! rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

انگار دل شكوندن خيلي عادي شده،اونم موقعي كه فكر مي كني همه چيز ديگه روبراه شده و بالاخره نوبت منم شد كه يه ذره خوش باشم.
گاهي اوقات حس ميكنم انگار خدا شاديو براي من قدغن كرده.
مهسا جان من هم به اینکه دیگران دل آدمو می شکنند عادت کردم ( البته شاید من هم دل کسی رو شکونده باشم که حتما در جامعه ی امروزی این اتفاق افتاده!) ولی اصلا فکرش به مغزم خطور نمی کرد که اینجور رفتار کنه. بهت زده شدم. واقعا انتظارشو نداشتم و به خاطر اینه که ضربه خوردم.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 49
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال