•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین همسران دنیا!
دوستام بياين شهادت بدين كه من بهترين همسر دنيام laughing3laughing3laughing3
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : h.kakavand , nazaninn , سحــــــــر , Matilat , سـاناز
همسر من بهترین همسر دنیاستlove28
صبری داره که نگو کلا اگه بخواهم خصلتهاش رو بنویسم چند جلد میشه پس در یک سطر میگم

ماهههههههههههههه ماه ه ه ه ه ه ه love28Heartlove28Heart
 تشکر شده توسط : Matilat , پویش , فرناز , ثریا
(2011/07/12, 10:23 AM)baran. نوشته است: دوستام بياين شهادت بدين كه من بهترين همسر دنيام laughing3laughing3laughing3

من شهادت می دم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : i3aran
من فکر میکنم آقای کاکاوند خیلی پروانه ای فکر میکنن!

من همسرم رو خیلی بیشتر از هرکس دیگه ای دوست دارم.
اما ... شما برنامه های تلویزیون رو نگاه میکنین؟
شنیدین که آقاهه میگه: مردا عشق بازن؟
و اگه همسرشون زشت یا بد تیپ یا حتی چاق بشه دنبال بهترش میگردن؟ و این برای مردا کاملا طبیعیه؟
من که مرد نبودم و خدا رو شکر میکنم که نیستم اما وقتی یک مرد مذهبی اینا رو میگه من باور میکنم و عقیده پیدا میکنم که مرد نه عقل درست و حسابی داره و نه علاقه به درد بخوری!
البته من بخاطر این موضوع بارها با آقایون بحث کردم اما چون مرد نیستم نمیتونم نظر محکمی بدم!
اما انقدر میدونم مردی که بخوای مدام کنترلش کنی به درد نمیخوره.
حالا اگه قراره با دیدن آدم بهتری بره سراغش بذار بره!
این آدم لیاقت زندگی رو نداره.

ولی..... نباید زندگی رو به دست روزگار سپرد.
گاهی اگر بتونیم نظر و نیازهای همسر رو بفهمیم دیگه اون دنبال کس دیگه ای نمیگرده.
پس باید زندگی کنترل شده باشه و با اصول پیش بره. نه الله بختکی.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
بهترین همسر دنیا خیلی باید از خود گذشته و فروتن و انعطاف پذیر و دگر شیفته و ملایم و خازع و خاشع باشه
در غیر اینصورت قطعا بهترین همسر دنیا نخواهد بود کما اینکه این یه ادعای بزرگه که یکی بگه من بهترین همسر دنیام یا حتی بگه همسرم بهترین همسر دنیاست
گاهی عشق و علاقه باعث میشه یه حباب بسازیم واسه خودمون و توی اون طرف مقابلمون رو بهترین بدونیم ولی کافیه ناخواسته این حباب ترک برداره و از درزهای ترک خورده اون دنیای بیرون رو هم نگاه کنیم بعد متوجه میشیم که بهترین همسر دنیا باید یه خصوصیات دیگه ای هم داشته باشه!
زیادی سخت نگیرید دنیال بهترین همسر دنیا نباشید چون اینجوری زندگیتون واقعی تر و آرومتر خواهد بود!
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : SSA , i3aran , najva , Matilat
بهترین همسر دنیا لزوما خصوصیات خاصی مثل صبور بودن ، عاشق پیشگی ، خوش مشربی و اینجورچیزها رو نداره ...confused2 وقتی می گیم بهترین همسر دنیا ، یعنی داریم از بهترین رابطه ی زناشویی دنیا حرف میزنیم Heart . یک رابطه از سه جز کلی "فرستنده ، گیرنده و پیام " تشکیل می شه . اگه یکی از این سه جز با بقیه هماهنگی نداشته باشه اون وقت رابطه ی ما دلچسب و رضایت بخش نیست Confused .
گاهی ممکنه اون جزء ناجور اصلا شریک ارتباطی مقابلمون نباشه ، بله خودمون یا محتوای پیاممون مشکل داشته باشه icon_cry .
حالا چطور میشه ملاک های بهترین همسر دنیا رو بدون درنظر گرفتن خصوصیات و نیازها و علایق و سلایق تک تک انسان ها که محتوای پیام رابطه رو تشکیل میدن ، یک شریک ارتباطی معرفی کرد ؟!!!!!!icon_cryconfused2
هر کسی به تبع جنس رابطه ای که می خواد ، باید بتونه ملاک های اون شریک ارتباطی رو کشف کنه . (و یادتون نره که این کشف منحصر به خودشه و نباید نسخه ش رو برای کسان دیگه ای پیچید ... ) agreement2
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : MAHDI , najva , Matilat , nosrati
[/size][/b][b][size=xx-largeگشتم نبود نگرد نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ابلا نسبت خودم!!Smile (52)
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
تا دلتون بخواد زن خوب و مرد خوب هستم
بگردید بخدا هست
حرف الی خانم رو هم گوش نکنید
داره گولتون می زنه
خودش یه همسر ماه داره
یک دسته گله
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : ELI , ثریا
پروانه جان اینایی که میگی لزوما مربوط به بهترین همسر دنیا نیست واسه ایجاد یه ارتباط خوبه که اینا کنار هم باشن بله و یه رابطه بهترین حالت خودش رو میگیره
اما وقتی پای بهترین اونم در خصوص انسان و اونم درخصوص یه زندگیه مشترک و دو نفری که باید همه لحظه ها رو کنار هم باشن دیگه این روابط سه گانه معنایی نداره وقتی میگی بهترین همسر دنیا یعنی از دید چه شخصی؟ اگه از دید خود فرد باشه که کاملا نا معقوله اگه از دید دیگران باشه بازم معیار نیست ولی وقتی طرف مقابل بگه فلانی بهترین همسر دنیاست واسه من یعنی اون شخص همه جوانب رضایت همسرش رو رعایت کرده و این کار مستلزم زیر پا گذاشتن خیلی از درونیات و خواسته های خودشه چون محاله هیچ دو نفری رو پیدا کنی تو این دنیا که از این دنیا یه چیز رو بخوان یعنی زاویه های دیدشون و تجزیه و تحلیلشون یکی باشه هرکی این ادعا رو بکنه من میگم یه دروغگوی تمام عیاره!
پس این فرد که برای رضایت طرف مقابل به طور کاملا برنامه ریزی شده از خودش گذشت نشون میده صبور میشه
وگرنه روزی صد نفر و میبینیم که میگه عشق من بهترین همسر دنیاست درصورتی که هیچ کدوم از طرفین با همه وجود برای اون یکی ذوب نشده ممکنه خیلیا در کنار هم خیلی خوشبخت باشن و همسرای فوق العاده خوبی برای هم باشن و کاملا رضایت داشته باشن از همدیگه ولی بهترین همسر دنیا شدن قائلش متفاوته و به نظر من در مورد همه روابطی که داریم میبینیم صدق نمیکنه
فک کنم موضوع بحث اشتباه باشه در اون صورت خیلی میشن یه همسر خوب و نمونه که باز من تو اونم جای بحث دارم و خیلی از روابطی که ادعای عشق و علاقه و رضایت توشونه رو قبول ندارم و میتونم نقاط ضعف شدیدشون رو بزارم کف دساتشون
اگه یه ذره فقط یه ذره آدما با خودشون صادق بودن و دست از تظاهر بر میداشتند اونموقع معلوم میشد که بهترین ها انگشت شمارند اونم تو این مورد
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : najva
(2011/07/13, 01:14 PM)nazaninn نوشته است: وگرنه روزی صد نفر و میبینیم که میگه عشق من بهترین همسر دنیاست درصورتی که هیچ کدوم از طرفین با همه وجود برای اون یکی ذوب نشده ممکنه خیلیا در کنار هم خیلی خوشبخت باشن و همسرای فوق العاده خوبی برای هم باشن و کاملا رضایت داشته باشن از همدیگه ولی بهترین همسر دنیا شدن قائلش متفاوته و به نظر من در مورد همه روابطی که داریم میبینیم صدق نمیکنه
فک کنم موضوع بحث اشتباه باشه در اون صورت خیلی میشن یه همسر خوب و نمونه که باز من تو اونم جای بحث دارم و خیلی از روابطی که ادعای عشق و علاقه و رضایت توشونه رو قبول ندارم و میتونم نقاط ضعف شدیدشون رو بزارم کف دساتشون

نازنین خانم
با احترام به نظرات زیباتون
ولی به نظر من خوبی و بدی در افراد حاصل بررسی و دید ماست
شاید کاری که همسر من انجام می دهد از نظر من بدترین کار باشد ولی از نظر یک فرد دیگر همون رفتار هیچ ایرادی نداشته باشد و حتی حٌسن هم باشد
و تفاهم و یا عدم تفاهم هست که در اینجاست معنا پیدا می کند
من می گم انسانها همه خوب هستن
اگر کسی از نظر من بد است اون به دلیل بد بودن اون شخص یا خوب بودن من نیست ، عدم تفاهم و عدم توافق ما بین ماست که باعث می شود من به این نتیجه برسم که طرفم آدم خوبی نیست.
همه زنها و مردها خوب هستن و باید بجای اینکه از طرف مقابلشون در زندگی ایراد بگیرند باید در هنگام انتخاب شبیه ترین رو بخودشون انتخاب کنند

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان