امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض تزريق مكرر
سلام به همگی
من از کسی واسه تزریق کمک نمیکیرم و به ندرت پوستم رو میکشم یا حالت نیشگون میارمش بالا. همین جوری عادی میزنم
1.اشکالی داره؟
2.گاهی هم از محل تزریق یه کم خون میادو کاهی هم محلول درد داره علتش چیه؟
(2011/12/19, 11:39 PM)sami نوشته است: سلام به همگی
من از کسی واسه تزریق کمک نمیکیرم و به ندرت پوستم رو میکشم یا حالت نیشگون میارمش بالا. همین جوری عادی میزنم
1.اشکالی داره؟
2.گاهی هم از محل تزریق یه کم خون میادو کاهی هم محلول درد داره علتش چیه؟

خون آمدن که واسه اینه که ممکنه روی رگ تزریق کنید البته زیاد مهم نیست. واسه منم خیلی بار شده خون ریزی کرده.

اون حالتی رو هم که می فرمایید بهتره انجام بشه چون بافت چربی رو بیشتر جمع می کنه و دقیقا تو بافت چربی تزریق انجام میشه.

اما واسه سوزش و درد من یک روشی کشف کردم اونم اینکه دارو رو به مدت 2 ساعت یا بعضی وقتا 2 ساعت و نیم میزارمش تو رخت خوابم laughing3
البته من چون صبح ها تزیق می کنم میزارمش تو رخت خوابم خودم هم که پیشش هستم گرمای بدنم بهش منتقل میشه و خوب باعث میشه دارو گرم بشه. وقتی دارو گرم شد دردی موقع تزریق احساس نمی کنم.
ضمن اینکه اگر یکی دو تا حباب هوا تو سورنگ بمونه همونا باعث سوزش میشه.
حالا شما نمی خواد دارو را بزارید زیر بتو فقط اندازه 2 یا 3 ساعت بزارید بیرون یا اگر امکانش هست بگیرید دست تون تا با گرمای بدن گرم بشه این کار از درد هنگام تزریق خیلی خیلی خیلی کم می کنه .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : sami
آنارام جون منم ربيف ميزنم البته همهرو زدوا اما هنوز نفهميدم كدوم بهترهههههwink2 منم همه جام كبود شده تازه بدم ميزنم اگه راه حلي پيدا كردي به منم بگوووووو دوستمN_aggressive (35)
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : فرناز
سلام آنی جونم خوبی عزیزم ..من بتا فرون میزنم اونم یک روز درمیون منم وقتی رو دست یا پاهام میزدم خیلی درد داشتم...........اما لان 90% رو باسنم میزنم فقط گاهی روی شکمم میزنم..اینم دلیلش اینه که بقول سنا منم یکپا آمپولم......در طی این سالها اینقدر آمپول زدم که همه جای بدنم درد می کنه دیگه چاره ای نیست عزیزم باید تحمل کرد icon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : فرناز
دوستان جان
آنی سوال نکرده بود هـــــــــــــــــــــــا confused
آنی الآن تیسابری مصرف می کنه که اونم قطع کرد دیگه فعلا مشکلی نداره خداروشکر ، این بنده خدا sami دوست جان سوال کرده بود که منم جوابش رو دادم.
چرا به تاریخ ارسال پست دقت نمی کنید ؟ ضمن اینکه همیشه سعی کنید آخرین ارسال رو بخونید تا اولین ارسال.
 تشکر شده توسط : sara.arsham , sama
[quote='TootFarangi' pid='156028' dateline='1324382592']
دوستان جان
آنی سوال نکرده بود هـــــــــــــــــــــــا confused
آنی الآن تیسابری مصرف می کنه که اونم قطع کرد دیگه فعلا مشکلی نداره خداروشکر ، این بنده خدا sami دوست جان سوال کرده بود که منم جوابش رو دادم.
چرا به تاریخ ارسال پست دقت نمی کنید ؟ ضمن اینکه همیشه سعی کنید آخرین ارسال رو بخونید تا اولین ارسال.
[/
لطف کنید وشما برید واز اول تاپیک رو بخونیدlaughing3laughing3laughing3تا دقیقا متوجه جواب ما بشید....wink2 در ضمن هیچ ایرادی نداره هر کس دوست داره نظرشو بگهDodgyاونی که اگر می خواست تذکر می داد آنیه نه شما angryangryلطفا در تذکر دادن بیشتر دقت کنید من مشکلی ندارم اما شما باعث میشید کسانی که تازه وارد هستند دچار مشکل بشن angry
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : seyyed reza , نازلی , فرناز , پژمان , Mahakfarghdani
خوب پس دیگه جواب سوال نمی دم شما عصبی نشید wink2 دوستان دیگه هم سردرگم نشن Shy
 تشکر شده توسط : Hasty
من سينووكس استفاده ميكنم از بازوي دست راست شروع ميكنم و ران چپم تموم ميشه يعني هركدوم از بازوها و رانها ماهي يكبار فكر ميكنم اين بهترين نوع زدن باشه چون وقتي كه روي باسن هرهفته ميزني خوب طبيعيه كه دردناك بشهsad
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
Rainbow 
سلام.منم ربیف تزریق می کنم.و یه پیشنهاد دارم: به قسمت بالای باسن تزریق کنید نه خود باسن.اینطوری نه درد میگیره و نه جاش پیداست.happy0065.gif
[سلام من الان 8 سال ربيف ميزنم و كارمند هستم و مجرد خيلي احساسي هستم يك روز دكتر بهم گفت كه امپول داره عمل عكس انجام ميده نميدونم چه كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cry
خدایا! راهی نمیبینم،آینده پنهان است،اما مهم نیست!!!همین کافیست که تو راه رامیبینی و من تو راlove51

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,511 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان