امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسئولين مرتبط ؟! عنايت كنند و اين تك بيت را بخوانند
سلام جناب محترم انجمن ام اس ایران – تهران
منو یادته؟
من همونم که سال هشتاد و چهار بهم گفته شد به ام اس مبتلا شدم؟
من همونم که به خاطر نداشتن اطلاعات کافی در مورد ام اس یه آونکسم رو انداختم دور؟
من همونم که برای پیدا کردن این که آونکس چیه و ام اس چیه به سایتهایی مراجعه کردم که هنوز هنوزه روح و روانم به خاطرش زخمیه؟
من همونم که دو سه سال پیش یه کارت تبریک سال نو برام فرستادی؟ هنوز دارمش
من خیلی از ساختمان شما دور نیستم من به شما خیلی نزدیکم. من تو روستاهای دور افتاده نیستم. من خودم با کمک خانواده ام یه جوری سر و ته هزینه داروهام رو به هم اوردیم. من اون نیستم که به خاطر وضعیت بد مالی حتی به پزشک هم مراجعه نمی کنه که ببینه بیماریش ام اس هست یا نه. من همونم که برای کمک به بیمارای مثل خودم خیلی دلم می خواست تلاش کنم اما به خاطر همین به بیراهه رفتم و الان چند روزیه که به گریه نشستم و بیشتر از داشتن ام اس، دارم عذاب می کشم. راستی می گن همین روزهای گذشته روز جهانی ام اس بوده گویا تو ایران هم روز پنجشنبه شما همایش داشتید چرا منو خبر نکردید؟ ای کاش برای روح و روان منم یه کاری می کردید خیلی حالم بده آخه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Mahdieh , نسیم , goli61 , فریبا

پیام های داخل این موضوع
RE: مسئولين مرتبط ؟! عنايت كنند و اين تك بيت را بخوانند - توسط earth - 2011/05/29, 09:04 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دولتي‌ها تكذيب مي‌كنند، داروخانه‌داران مي‌نالند/يك بام و دو هو warrior 4 3,908 2012/08/25, 02:34 PM
آخرین ارسال: leili
  مواد آرايشي، رشد سيستم عصبي را مختل مي‌كنند. warrior 0 2,227 2012/01/17, 05:23 PM
آخرین ارسال: warrior
  مبتلايان به ام.اس از مصرف داروي “ ever young ” پرهيز كنند kia 2 2,792 2011/05/20, 11:46 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان