نظرسنجی: بیماری شما چه نوعی از ام اس است ؟
عود كننده_ فروكش كننده
86.30%
126 86.30%
پيشرونده_ اوليه
4.11%
6 4.11%
پيشرونده_ ثانويه
8.22%
12 8.22%
پيشرونده_ عود كننده
1.37%
2 1.37%
در کل 146 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوع ام اس
سلام خدمت دوستان
احتمالا در جریان هستید که پروانه عزیز در حال تحقیقی راجع به بیماری ام اس هست . این تحقیق برای پروژه ایشون هست ولی ممکنه خیلی به ما کمک کنه و به همین دلیل سایت ام اس سنتر حمایت همه جانبه خودش رو از این تحقیق اعلام کرده و در حال تدارک دیدن الزامات این تحقیق هستیم .

یکی از این الزامات دانستن نوع بیماری ، بیماران هست .
لطفا در نظرسنجی این تاپیک شرکت کنید و حتما گزینه صحیح رو انتخاب کنید و انتخابتون از روی حدس و گمان نباشه .

بد نیست اشاره ای به انواع ام اس هم داشته باشیم که میتونید ریز جزئیات چهار نوع ام اس را در این بخش ( انواع ام اس ) مشاهده نمایید

پیشاپیش از همکاری دوستان گلم ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , parvaneh , SSA , احمدرضا , najva , successful , Saina , فرناز , Ali 324 , غزل , arezooo82 , nead , edarzi , khatereh. , mehdis , سمانه میم , baharan
خیلی خوبه اما قبل از هر چیز بهتر پروانه خانم راجع به پروژه و پروپورزالشون و اینکه تحقیقشون در کدوم دانشگاه و زیر نظر کدوم استاد انجام میشه یه توضیحات مختصری برای همه دوستان ارائه بدن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , parvaneh , arezooo82 , edarzi , سمانه میم , مهشید , Asalbano , somayeh90
یه توضیحح مختصری در این تاپیک ارائه کردن ولی من ازشون درخواست کردم که توضیح کامل تر بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : MAHDI , Asalbano
من قبلا این تاپیک رو خوندم منظور من بیشتر این قضیه است که وقتی یه پروژه آکادمیک تعریف می شه تو پروپوزال یه سری اهداف مدنظر قرار می گیره که چارچوب و مسیر تحقیقات به نوعی تعیین میشه که به این اهداف برسن. برای همین برای بهترین نتیجه و بیشترین همکاری بهتر یه توضیحات کامل تری راجع به خود پروژه و مخصوصا اهداف نهایی داده بشه تا اهمیت این قضیه مشخص بشه
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : TootFarangi , hamid , parvaneh , arezooo82 , edarzi
یعنی شماها فکر میکنین هر کسی میتونه خودش تشخیص بده که ام اسش از کدوم نوعه؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : تندیس
smilingsmilingsmilingsmilingبچه ها میتونن، سینا اگه نمیتونی که بیا خودم تشخیصت بدمconfused:35:
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : g.someira
راستش منم نمی تونم تشخیص بدم.ممکنه چیزی که من تشخیص می دم درست نباشه اونوقت تحقیق غلط از آب در میاد.به نظر من اگه پروانه جان میخواد آمار تعداد افراد هر دسته رو در بیاره بهتر بره سراغ پزشک ها که اونم به نظر غیر ممکن میاد.ولی به نظر من که جواب درستی نمی ده!
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : Sina , sarir , mehdis , تندیس , haniehh
چرا ؟ برای من که از اول نوشتن که چیه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/05/28, 11:03 AM)nahid نوشته است: چرا ؟ برای من که از اول نوشتن که چیه.

عجله کردن.

پروانه خانوم از این سایت هم می تونید کمک بگیرید. دکتر صحراییان هم تو این سایت همکاری داشتن (البته اینا ادعا میکنن) یه اطلس مفید از ام اس ه.
اما به نظرم این کارتون موازی کاریه...
به نظرم در شاخه های بکر تری فعالیت کنید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : TootFarangi , SSA
منم چمدونم نوع ام اس ام چیه confused2 بعدم نوع خفیف نداره چرا ؟ چون شنیدم اونایی که حمله به چشم بوده فقط نوع خفیف یا همون خوش خیم اند Huh
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : BanOoOo , khatereh:) , mohammadreza1369

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: