امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی واسپاسم بعد از فشار روحی
خیلی جالبه که هممون انقدر به هم شبیهیم.من هم دوران مدرسه خودمو می کشتم که شاگرد اول بشم هیچی از جوونی کردن نفهمیدم که الان خیلی پشیمونم.
عزیزن فقط ببین برای چی دوداری نمره بالا بگیری? براتایید خودتی تایید گرفتن? اگه تاییدت نکنن چی می شه? تایید خودت کافی نیست? من هم این احساسها رو تجربه کردم که میگم.دلم میخواد کس دیگه ای این اخساسها رو تجربه نکنه.راحع بهش فکر کن.تو ارزشمندتر از اینایی که یه نمره بی ارزش, ارزشتو معلوم کنه.
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : مرتضی , visko , zohaa , glassheart , zahra k
(2014/01/03, 05:22 PM)لیلی آسمانه نوشته است: خیلی جالبه که هممون انقدر به هم شبیهیم.من هم دوران مدرسه خودمو می کشتم که شاگرد اول بشم هیچی از جوونی کردن نفهمیدم که الان خیلی پشیمونم.
عزیزن فقط ببین برای چی دوداری نمره بالا بگیری? براتایید خودتی تایید گرفتن? اگه تاییدت نکنن چی می شه? تایید خودت کافی نیست? من هم این احساسها رو تجربه کردم که میگم.دلم میخواد کس دیگه ای این اخساسها رو تجربه نکنه.راحع بهش فکر کن.تو ارزشمندتر از اینایی که یه نمره بی ارزش, ارزشتو معلوم کنه.

منم مس شما.دکترام بگیری وقتی سالم نباشی چه فایده پس درس وبی خیالangry3
 تشکر شده توسط : zohaa , glassheart , zahra k
(2011/11/03, 09:26 PM)Majid نوشته است: اجازه هست منم اینجا یه چیزی بگم ؟!

من ام اس ندارم، ولی وقتی تحت فشار عصبی شدید باشم، دست راستم درد می گیره و بی حس می شه، یه بار هم خیلی خبره وحشتناکی شنیدم که تا چند روز کلاً حس نداشتم، منظورم در این حده که حتی اگه با سوزن می زدم به دستم چیزی حس نمی کردم !

منم همین مشکل رو دارم دست راستم درد شدیدی میگره بعد از فشار روحی، قدیما چون قفسه سینه ام هم درذ داست فکر میکردم مشکل قلبمه ولی قلب که به دست چپه میزنه، یکی به من بگه علت چیه؟؟؟؟ تا بفهمم چطور پیگیریدکنم
گاهى يه فنجون قهوه جواب ميده سما جان

(2011/05/26, 01:43 PM)sama نوشته است: بچه ها انگار گلومو فشار میدن و انگار خون تو مغزم پر شده انگار سرم داره متلاشی میشه و سرم سنگین شده میدونم جاش اینجا نیست ولی یکی بگه چی کار کنم چی بخورمangry3angry3:38::38:angry3angry3angry3
فکر کردم نوشته ى سما جديده گفتم قهوه بخورconfused
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
(2011/05/26, 02:11 PM)goli61 نوشته است: مصرف کورتون حتما باید تحت نظر پزشک باشه.
یه نکته خیلی مهم هم اینه که در مواقعی که دوزهای بالای کورتون برای درمان نیاز هست ، مثل بروز حمله، استفاده از کورتونهای ضعیف و با دوز پایین نه تنها موثر نیست بلکه باعث باقی موندن علایم ، تخریب رشته های عصبی ، ادامه روند التهاب و حتی تشدید علایم میشه.
مطمئنا در محل زندگی شما پزشکان متخصص نورولوژی هستن و شما میتونید با ارایه مدارک پزشکیتون به اونها ، و انجام معاینات لازم روند درمانتون رو در همون کشور پیگیری و در صورت لزوم پالس کورتون دریافت کنید.
براتون آرزوی سلامتی دارم.

من هم بعد از یک استرس شدید مزمن یه بی حسی سه هفته ای از کمر به پایین داشتم که با مصرف پردنیزولون 50 به مدت 2 هفته اوکی نشد.
سلام دوستان من دوبار وقتی عصبانی شدم دستام کاملا بی حس شد ولی بعد ۱ دقیقه درست شد ،از طرفی پدرم ۲ ساله که ام اس داره ،به نظر شما من باید برم دکتر؟ لطفاً راهنماییم کنیدsad

بله. دکتر رفتن که ضرر نداره. اگه فقط از اعصاب هم باشه باز نیاز به راهنمایی و توصیه دکتر داره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم وقتی فشار روحی بهم وارد میشه دچار بی حسی میشم ، تو یکسال گذشته سه دوره 6 تایی دگزا زدم .
واقعا هم تقصیر من نبود sad2sad2
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان