امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازمایش NMO-IgG چیست؟
سلام سوسن جان در سایت سازمان جهانی بهداشت (WHO) کلی مطلب در مورد DEVIC نوشته شده اگه زحمتی نیست می تونید ترجمش کنید و در اختیار اعضا قرار بدید.ممنونم
 تشکر شده توسط : warrior , پریا حقیقت پور
نیلو جان، شما اگر متنی سراغ دارید لینکش را برایم خصوصی بفرستید چشم.
من سایت را دیدم، دویک را هم جستجو کردم متنی که پیدا کردم برای روش جدید لوله گذاری در تهویه بود. باز هم در خدمت دوست عزیز.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : nazaninn , warrior , پریا حقیقت پور
من توي نخاعم پلاك دارم وon هم دارم (التهاب عصب چشم يا همون پلاك چشمي) دكترصحراييان هم گفته كه دويك دارم و ازمايش nmo رو هم دادم ولي هنوز نتيجشو نگرفتم................حالا ميخواستم بدونم كه كلا دويك چيه ؟(به زبون خودموني...اون مقالاتتونو خوندم چيزي متوجه نشدم........و اينكه ايا دويك يه نوع ام اس (كه به نظر خودم هست ))..............دكتر صحراييان كه بهم گفت: ام اس و دويك خواهر و برادرن و از يك خونوادن...........تمام مشخصات بيماريم هم مثل ام اس تازه بدترم............لطفا جواب بدين.........
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2011/07/22, 11:15 PM)warrior نوشته است: من توي نخاعم پلاك دارم وon هم دارم (التهاب عصب چشم يا همون پلاك چشمي) دكترصحراييان هم گفته كه دويك دارم و ازمايش nmo رو هم دادم ولي هنوز نتيجشو نگرفتم................حالا ميخواستم بدونم كه كلا دويك چيه ؟(به زبون خودموني...اون مقالاتتونو خوندم چيزي متوجه نشدم........و اينكه ايا دويك يه نوع ام اس (كه به نظر خودم هست ))..............دكتر صحراييان كه بهم گفت: ام اس و دويك خواهر و برادرن و از يك خونوادن...........تمام مشخصات بيماريم هم مثل ام اس تازه بدترم............لطفا جواب بدين.........

دوست عزیز
من و سوسن خانم هم مثل شما دویک داریم
چیز خاصی نیست
یکی از تفوتهای ما با ام اسی ها این است که ما تزریق نداریم بلکه فقط قرص مصرف می کنیم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : warrior , پریا حقیقت پور
من در ام آر آیم 5تا پلاک دیده شده

نوار چشمی هم به نظر جالب نبود

پس من دویک دارم؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست