•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لبخند بزنید تا بهتون بگم چرا
smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmiling
icon_biggrinicon_biggrin
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : goli61
(2011/04/21, 12:53 PM)آرمین نوشته است: به نظر من لبخند زدن و تبسم داشتن یه امریه که باید آدم از کودکی یاد گرفته باشه ..... ولی همش بستگی به شرایط خانوادگی ٰمحیطی ٰ داره .......

من با این نظر مخالفم.اگه اینجوری باشه پس توی این جامعه (که هممون داریم توش زندگی می کنیم) هیچ کس نباید لبخند بزنه!angry2
توصیه میکنم کتاب "راز شاد زیستن" و کتاب "آخرین راز شاد زیستن" رو بخونین.نویسنده هر دو کتاب هم "اندرو متیوس" هست.
لحظه ها را غنیمت بدونیم.
 تشکر شده توسط : Narges , سحــــــــر , sami , بابک57
آره شما درست می گین من منظورم این نبود که چون محیط یه شرایطی رو برامون رقم زد ما به ساز اون شرایط برقصیم!!!

شما زحمت کشیده مطالبی رو ارسال کرده که ما در این مورد بحث کنیم ببینیم در امر مهمی مثل لبخند زدن امتیازمون پیش خودمون چنده!!؟؟ مهم اینه که آگاه بشیم از نمرمون و با تلاشمون اگه امتیازمون 10 هست به 20 ارتقاش بدیم!!!!
چقدر در روز لبخند وخنده بر لبامونه !!؟ این سوالیه که همواره باید از خودمون بپرسیم!

که شما هم راه و کتاب خوبی هم معرفی کردید که حتما استفاده می کنیم واونو می خونیم...................
فراموش نکنیم با کمک هم در این انجمن قراره همه چیز رو تغییر بدیم به سمت وضعیت بهتر وعالی........
به تعداد نفسهای آدمیان راه های رسیدن به حقیقت وجود دارد ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
علاوه بر فواید جالبی که در اینجا برای لبخند آورده شده باید گفت لبخند می‌تواند نوعی عبادت هم باشد. در سیره پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت ایشان خوانده و شنیده ایم که آن عزیزان دائم التبسم بوده اند یعنی همواره لبخند بر لب داشته و گشاده رو بوده اند مگر در مواجهه با افراد در حال ارتکاب گناه، چراکه آنها را به گناهشان تشویق نکنند.
می‌دانیم لبخند نوعی پیام عاطفی به مخاطب است که او را به خودمان جذب کرده و به کاری که انجام می‌دهد (خوب یا بد) تشویق می‌کنیم. بدین شکل اولیاء خدا با لبخند خود در برابر خوبان و عامه مردم آنها را به خود (و درواقع به دین) جذب و به کار نیک تشویق می‎کردند و در برابر گناهکاران با عدم لبخند آنها را متوجه خطایشان کرده و از بدی نهی می‌کردند.
حال ما هم که پیروان آن بزرگواران هستیم اگر در ابتدا نمی‌توانیم دائم التبسم بوده و با عامه مردم گشاده رو باشیم حد اقل می‌توانیم وقتی کار خوبی از آنها می‌بینیم لبخند بزنیم و اگر کار بدی دیدیم از لبخند خود داری کنیم تا بدین شکل لبخندهایمان هم معنا و مفهوم داشته باشد نه مثل ی آدم لاعقل که مدام نیشش بازه و نمی‌دونه چرا
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : shokolat
خنده خیلی خوبه ولی باید از ته دل باشه
من سعی کردم به همه چی حتی چیزایی که شاید خیلی هاتون به خاطرش لبخند هم نزنید بخندم و خندیدم اما الان یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که نمیتونم جلوی خنده مو بگیرم تو کلاس نشستن واقعا سخت شده smilingconfused
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
به نظر من گاهی میشه حتی تنها به مسائل خندید.
حتی گاهی بدون وجود موضوع خیلی مهم بازم میشه خندید.
نمیخوام کلیشه ای حرف بزنما. ولی خودم امتحان کردم.
SmileSmileSmileSmilesmilingsmilingsmilinglaughing3laughing3laughing3
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
اینم از لبخند سر صبحی من:35:
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : Matilat , arezoo_azizi , shokolat
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : Mahdieh , arezoo_azizi , shokolat
آخه گلي جان عزيزم آدم وقتي خستس ديشبش خوب نخوابيده به شدت خوابش مياد چه جوري ميتون بخندهDodgyDodgyDodgy
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
مهدیه امروز هی داری غر میزنیااااااااااااااا
یه لبخند که دیگه کاری نداره لااقل گوشه لبت و که میتونی بیاری بالاwink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : Mahdieh , goli61

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان