امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انرژي درماني و MS
با سلام خدمت دوستان و تشکر از نظراتتون. ببخشید نتونستم جواباتون رو بدم چون اولن به نت دسترسی نداشتم و دومن تازه عضو این سایت شدم نمیدنستم کجا باید مراجعه کنم واسه دیدن جوابا. من خودم راجع به جفتش شنیدم ولی هنوز دارم روشون تحقیق میکنم. به من عرفان حلقه رو هم پیشنهاد دادن و هم انرژی درمانی. ولی مد نظر این دوستم انرژی درمانیه. دقیقن همین دوگانگی منم گیج کرده. یه همکار دارم که دارو مصرف نمیکنه و پیش یه دکتر رفته و اون بهش گفته ام اس بیماری ویروسیه و درمانش قرص و آمپول نیست و تحت درمانه و حالش بالا پایین داره. ولی این آشنامون دو ساله مصرف نمیکنه و با ورزش و حفظ روحیه سالم وسرزنده س. اعتقاد داره دکتر و مصرف دارو صرفن کلاه برداریه و همش کسب درآمده. به منم میگه اگه واقعن میخای باید دارو رو کلن بذاری کنار و تو کلاساش که هفته ای یکبار و رایگانه شرکت کنی. ولی خودت باید بخای. در مورد عرفان حقله که به نظر من الکیه چون اون حتا جلساتشم پنهانیه و هدف و رسالتش معلوم نیست. ولی من خودم حس میکنم با مصرف فینگولید حالم بهتره حتی از بهمن 92 که اولین حمله م بعد مصرف بتافرون بود و دیدم تار شده بود دکتر منو کاندید قرص کرد و از 93/2 قرص میخورم .خودم احساس میکنم حالم حتا از دو سه ماه پیشم بهتره. حالا با دیدن این آشنا و پیشنهادش دچار دودلی شدم.
بیخیالش باش ، باهاش کنار میای
 تشکر شده توسط : ali1357 , pariya1361
دوست عزیز کسی ک بخواد فرادرمانی و شروع کنه باید ایمان داشته باشه ب این کار وگرنه فایده ای نداره.هزینه ای هم ک نداره شما میتونید داروهاتون و هم در کنار فرادرمانی استفاده کنید من فک نمیکنم ضرری داشته باشه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2016/02/04, 11:57 PM)majid1 نوشته است: دوست عزیز کسی ک بخواد فرادرمانی و شروع کنه باید ایمان داشته باشه ب این کار وگرنه فایده ای نداره.هزینه ای هم ک نداره شما میتونید داروهاتون و هم در کنار فرادرمانی استفاده کنید من فک نمیکنم ضرری داشته باشه.

ممنوم ولی مد نظر کسایی که فرادرمانی و انرژی درمانی رو توصیه میکنن همون ایمان کامل به اون روش و قطع کامل داروس. واسه همین خودم توش موندم.
من دارم فرادرمانی انجام میدم و بهمم تاکید کردن که داروهام و قطع نکنم،آخه فرادرمانی به دارو اصلا ارتباط نداره
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : ali1357 , helli , pariya1361
(2016/02/04, 11:50 PM)y_m_a_s نوشته است: با سلام خدمت دوستان و تشکر از نظراتتون. ببخشید نتونستم جواباتون رو بدم چون اولن به نت دسترسی نداشتم و دومن تازه عضو این سایت شدم نمیدنستم کجا باید مراجعه کنم واسه دیدن جوابا. من خودم راجع به جفتش شنیدم ولی هنوز دارم روشون تحقیق میکنم. به من عرفان حلقه رو هم پیشنهاد دادن و هم انرژی درمانی. ولی مد نظر این دوستم انرژی درمانیه. دقیقن همین دوگانگی منم گیج کرده. یه همکار دارم که دارو مصرف نمیکنه و پیش یه دکتر رفته و اون بهش گفته ام اس بیماری ویروسیه و درمانش قرص و آمپول نیست و تحت درمانه و حالش بالا پایین داره. ولی این آشنامون دو ساله مصرف نمیکنه و با ورزش و حفظ روحیه سالم وسرزنده س. اعتقاد داره دکتر و مصرف دارو صرفن کلاه برداریه و همش کسب درآمده. به منم میگه اگه واقعن میخای باید دارو رو کلن بذاری کنار و تو کلاساش که هفته ای یکبار و رایگانه شرکت کنی. ولی خودت باید بخای. در مورد عرفان حقله که به نظر من الکیه چون اون حتا جلساتشم پنهانیه و هدف و رسالتش معلوم نیست. ولی من خودم حس میکنم با مصرف فینگولید حالم بهتره حتی از بهمن 92 که اولین حمله م بعد مصرف بتافرون بود و دیدم تار شده بود دکتر منو کاندید قرص کرد و از 93/2 قرص میخورم .خودم احساس میکنم حالم حتا از دو سه ماه پیشم بهتره. حالا با دیدن این آشنا و پیشنهادش دچار دودلی شدم.

سردرگمی چرا؟ وقتی خودتون حس می کنین حالتون بهتره یعنی اثر داره! مقایسه ی دو بیمار ام اس باهم دیگه اشتباه محضه چون این بیماری هزار چهره داره و یه بیماری معمولی نیس که توو همه یه جور عمل کنه! خیلیا هستن که ممکنه چندین سال بدون مصرف دارو سالم و سرحال باشن ولی حتی برای اونا هم حصرف نکردن دارو ریسک بزرگیه.
پ ن: در حال اثر این درمان ها صد در صد نیس و شما برای یه درمان کمکی و اینکه روحیه تون بهتر شه میتونین توو کلاسای فرادرمانی هم شرکت کنین . فقط حواستون باشه رایگان بودن یه چیز به معنی بی ضرر بودن و خوب بودنش نیسwink2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : y_m_a_s , niloofary , nahid , pariya1361
بنظر من مهمه اینه ب چی اعتقاد دارید
ن بد هست ن خوب ک همه امیدمون بشه انرژی درمانی
ام اس درمان نداره اما میتونیم کنترلش کنیم با امپول با انرزی درمانی و از همش مهمتر روحیه و خودت خاستن هست ....
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : alireza1111 , y_m_a_s , niloofary , pariya1361
به نظر من فرادرماني چرت محضه من سه سال پيش تو كلاسهاش شركت كردم و تا ترم ٥ هم پيش رفتم كه دومين حمله ام بعد از سه سال شروع شد به قول اونا برون ريزي داشتم داشت انرژي هاي منفي از من خارج مي شد مثلا ولي ديگه حمله دست از سرم بر نداشت و كلا كل زندگيم كن فيكون شد. همه اش هم به خاطر كمك گرفتن و اعتقاد به غير خدا بود اگه فلسفه عرفان حلقه رو خوب مطالعه كنين متوجه مي شين كه ادعاي خدايي مي كنه و يه جورايي برعكس حركت خداس
اين پول گرفتنشون هم كه ديگه اِند كلاه برداريه قشنگ دكان درست كردن آخه برادر من اگه يه چيزي به تو الهام شده و به يه افاضاتي رسيدي كه ديگه نبايد به خاطرش پول بگيري. مگه حضرت محمد پول مي گرفت از مردم؟
كلا ازش بترسين كه واقعا راه شيطانيه من اصلا آدم مذهبي نيستم نماز هم نمي خونم روزه هم نمي گيرم به هيچ امامي هم تعلق خاطر ندارم كه فكر كنين اسلام چشم رو كور كرده ولي به چشم ديدم بعدش زندگي چه آدمايي خراب شده
دقت كنين
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : y_m_a_s , niloofary , helli , pariya1361
(2016/02/06, 04:12 AM)leili-asmaneh نوشته است: به نظر من فرادرماني چرت محضه من سه سال پيش تو كلاسهاش شركت كردم و تا ترم ٥ هم پيش رفتم كه دومين حمله ام بعد از سه سال شروع شد به قول اونا برون ريزي داشتم داشت انرژي هاي منفي از من خارج مي شد مثلا ولي ديگه حمله دست از سرم بر نداشت و كلا كل زندگيم كن فيكون شد. همه اش هم به خاطر كمك گرفتن و اعتقاد به غير خدا بود اگه فلسفه عرفان حلقه رو خوب مطالعه كنين متوجه مي شين كه ادعاي خدايي مي كنه و يه جورايي برعكس حركت خداس
اين پول گرفتنشون هم كه ديگه اِند كلاه برداريه قشنگ دكان درست كردن آخه برادر من اگه يه چيزي به تو الهام شده و به يه افاضاتي رسيدي كه ديگه نبايد به خاطرش پول بگيري. مگه حضرت محمد پول مي گرفت از مردم؟
كلا ازش بترسين كه واقعا راه شيطانيه من اصلا آدم مذهبي نيستم نماز هم نمي خونم روزه هم نمي گيرم به هيچ امامي هم تعلق خاطر ندارم كه فكر كنين اسلام چشم رو كور كرده ولي به چشم ديدم بعدش زندگي چه آدمايي خراب شده
دقت كنين

جالبه چون منم دقیقن به همین نتیجه رسیدم چون ادعای کمک از خدا میکنه ولی نظرات و کاراش برعکسه به خدا ربطی نداره، منم با شما هم عقیده ام
و یه جورایی هم نظریم
 تشکر شده توسط : niloofary , helli , leili-asmaneh , pariya1361
من خودم چند جلسه از کارهایی که توسط کسی که بهش ایمان دارم در این زمینه بهم گفته رو دارم انجام میدم و داروهامم دارم مصرف میکنم احساس میکنم که خیلی بهتر از قبلمم شدم و راضی هستم از این کار و هیچ هزینه ای هم تا حالا برای من نداشته.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : y_m_a_s , niloofary , pariya1361
(2016/02/07, 11:24 AM)majid1 نوشته است: من خودم چند جلسه از کارهایی که توسط کسی که بهش ایمان دارم در این زمینه بهم گفته رو دارم انجام میدم و داروهامم دارم مصرف میکنم احساس میکنم که خیلی بهتر از قبلمم شدم و راضی هستم از این کار و هیچ هزینه ای هم تا حالا برای من نداشته.

بحث اينجاست كه پايه ايمانتون كسي نباشه خود خدا باشه خدايي كه خودتون دركش كردين نه خدايي كه بقيه براتون تعريفش كنن
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : pariya1361

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان